LubieHrubie.pl » Powiat

A A A

Gmina Mircze: Wybory samorządów wiejskich zakończone

Dodał: mac

Data dodania: 2015-02-19

Zakończyły się wybory samorządów wiejskich w gminie Mircze. prezentujemy nazwiska sołtysów i składy rad w poszczególnych mireckich sołectwach.

Reklama

 

 

 WYBORY SAMORZĄDU WIEJSKIEGO 2015 W GMINIE MIRCZE

 

SOŁECTWO

SOŁTYS

RADA SOŁECKA

Ameryka

Stanisław Litwiak

Alfred Kapusta, Andrzej Kuźmiński

Andrzejówka

Aneta Kwiatkowska

Dariusz Bernacki, Marianna Rycaj, Sławomir Wlizło

Borsuk

Robert Kukieka

Radosław Górniak, Wojciech Kot, Michał Mirosław,

Andrzej Piluś

Dąbrowa

Marian Kołtunicki

Magdalena Kołtunicka, Zofia Kołtunicka

Górka - Zabłocie

Ryszard Zwolak

Marek Baj, Kazimiera Kozyra, Witold Kwiatkowski,

Mieczysław Wazio

Kryłów

Radosław Szczur

Lucjan Martyniuk, Edward Pempko, Robert Małyska,

Dariusz Nowacki, Monika Dudek, Przemysław Kołtoniuk

Kryłów - Kolonia

Teresa Stankiewicz

Jan Adamczuk, Bogdan Gutowski, Mirosław Kowalczuk,

Maciej Potocki

Łasków

Waldemar Pieczykolan

Urszula Romańczuk, Wiesław Staszczuk, Elżbieta Wojewoda

Małków

Halina Gałek

Bronisław Kopka, Maria Markiewicz, Piotr Talarek,

Mirosław Traczuk

Małków Kolonia

Anna Przyczyna

Jadwiga Lizak, Józef Wszoła, Krystian Okopiński

Marysin

Zbigniew Polak

Krzysztof Umer, Kazimierz Smyk, Krzysztof Wajda,

Andrzej Jóźwiak

Miętkie

Marzena Pacaj

Tadeusz Szczepanik, Wiesław Umer, Edward Nowosad

Miętkie Kolonia

Rafał Wójcik

Marek Duda, Mariusz Mrozowski, Jarosław Pacaj,

Krzysztof Strupieniuk

Mircze

Anna Burdzań

Andrzej Mirosław, Wiesław Sokołowski

Modryniec Wschodni

Sylwester Szkałuba

Adam Czop, Karol Nalepa, Jolanta Pawęzka, Frańciszek Zieliński

Modryniec Zachodni

Smoleń Wawrzyniec

Marian Kusztykiewicz, Elżbieta Głuch, Janusz Sołoducha,

Irena Ruszczak

Modryń

Anna Szwaczkiewicz

Jarosław Karwacki, Grzegorz Kusy, Ryszard Pereć,

Bogdan Sobieniak

Modryń Kolonia

Adam Wójcik

Robert Bednarczuk, Katarzyna Dziadosz, Joanna Leśniowska, Stanisław Kulpiński, Jadwiga Maj, Anna Małyszek,

Mariusz Sołoducha

Mołożów

Jacek Piwiński

Andrzej Łukasiewicz, Zbigniew Majewski, Robert Pasek,

Stefan Ślepko, Wiesław Polak

Mołożów Kolonia

Henryk Mazur

Adam Adamczuk, Ryszard Miska, Edmund Szczerbik

Radostów

Małgorzata Wszoła

Krzysztof Anioł, Aneta Szabelska, Grzegorz Wszoła

Rulikówka

Maria Nagadowska

Mikołaj Jędrzejewski, Mariusz Nieckarz

Prehoryłe

Henryk Kobel

Ryszard Kuropatwa, Jan Wasyna, Bronisław Alitojć,

Andrzej Mirowski

Smoligów

Artur Kowalczuk

Tomasz Jakubczuk, Wojciech Pawluk, Piotr Pukaluk

Stara Wieś

Janusz Mielniczuk

Emil Guzina,  Piotr Jędra,  Jerzy Kierepka,  Andrzej Mielniczuk,  Lech Mielniczuk,  Wiesław Mielniczuk,  Adam Mosiądz,  Zenon Piwko, Skop Leszek,  Wiesław Skop,  Andrzej Sokołowski,  Janusz Tomczuk,  Grzegorz Żukiewicz

Szychowice

Stanisław Serwatka

Leszek Chodźko, Jacek Jabłoński, Jerzy Karbowniczyn,

Tadeusz Knap, Jan Pęk, Mariusz Wójcik, Janusz Drozd

Tuczapy

Gustaw Łukasiewicz

Maria Duma, Wiesława Kołpa, Joanna Wybranowska

Wereszyn

Elżbieta Olejnik

Janusz Nosal, Waldemar Bachenek, Marcin Olejnik,

Wiszniów

Bogdan Nosal

Tadeusz Reder, Marek Sławiński, Barbara Tabaka,

Waldemar Teresiński

 

 
 
źródło: UG Mircze
 
 
Podziel się:
« wstecz