Gmina Uchanie: Zakończenie warsztatów kulinarnych w Drohiczanach

W dniu 17 stycznia 2015r w miejscowości Drohiczany (gm. Uchanie) zakończył się cykl warsztatów kulinarnych zorganizowanych w ramach projektu współpracy projektu współpracy pn. „Akademia Umiejętności Regionalnych Artystów Lokalnych Grup Działania” realizowane przez LGD „Lepsze Jutro” w Hrubieszowie we współpracy z LGD „Owocowy Szlak” z Opola Lubelskiego.

Reklamy

 

Warsztaty rozpoczęły się 6 grudnia 2014r, w których udział wzięło 25 Pań z terenu Gminy Uchanie zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich. Ogółem odbyło się sześć spotkań i odbywały się w świetlicy wiejskiej w Drohiczanach. Warsztaty przeprowadziła Pani Anna Wiśniewska. Panie uczyły się przyrządzać szczególnie wyśmienite potrawy z produktów mięsnych i rybnych oraz dodatki w postaci sosów oraz sałatki różnego rodzaju do mięs pieczonych i wędlin.


Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 421 „Wdrażanie projektów współpracy w zakresie operacji polegającej na realizacji projektu współpracy PROW 2007-2013.źródło i fot. GOK Uchanie