REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Powiat

A A A

Kandydaci do Rady Powiatu Hrubieszowskiego

Dodał: may

Data dodania: 2018-09-30

Przedstawiamy kandydatów do Rady Powiatu Hrubieszowskiego w zbliżających się wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października 2018 roku.

Reklama

 

Kandydaci do Rady Powiatu Hrubieszowskiego


OKRĘG Nr 1 Miasto Hrubieszów


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

SITARZ Stanisław 62 Hrubieszów

CZERW Jerzy Edward 64 Hrubieszów

MIŚCIOR Michał Marcin 40 Hrubieszów

WRÓBEL-MADEJ Jolanta Dorota 57 Hrubieszów

FRĄCZEK Anna Elżbieta 54 Hrubieszów

SALA Wincenty 69 Hrubieszów

ZAJĄC Lucyna Maria 60 Hrubieszów


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

ŚWISTOWSKA Anna Maria 48 Hrubieszów

OTRĘBA Leszek Włodzimierz 62 Hrubieszów

FELIKSIAK Emilia Romualda 63 Hrubieszów

BOCHEŃSKA Małgorzata 50 Hrubieszów

KERN Artur 38 Hrubieszów

BOJARCZUK Paweł Piotr 36 Hrubieszów

SOŁTYSIAK Wojciech 57 Hrubieszów


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY

LECKA Anna Maria 60 Gozdów

PAWLUK VEL KIRYCZUK Andrzej 68 Hrubieszów

SZELĄG Aniela Stanisława 73 Hrubieszów

TONDOS Krzysztof 63 Hrubieszów

KOSAKOWSKI Zdzisław Szczepan 69 Hrubieszów


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KATA Marek Jerzy 55 Hrubieszów

OŻÓG Tomasz 42 Hrubieszów

MAZUR Teresa Jadwiga 70 Hrubieszów

JĄCZEK Andrzej 66 Hrubieszów

BŁASZCZUK Barbara 57 Hrubieszów

MAKSYMOWICZ Radosław Zenon 58 Hrubieszów

PIETRONA Urszula 56 Hrubieszów


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

SUCHODOLSKA Elżbieta Danuta 46 Hrubieszów

TRACZUK Mirosław Jan 51 Hrubieszów

PANKIEWICZ Dariusz 53 Hrubieszów

MARKIEWICZ Jolanta 35 Hrubieszów

FURTAK Marta 28 Leopoldów



OKRĘG Nr 2 Gmina Hrubieszów

 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KOZŁOWSKA Danuta 64 Hrubieszów

MIZERSKI Leszek 58 Hrubieszów

GZIK Barbara 50 Ślipcze

HOŁUJ Aneta 33 Czumów

LASKOWSKI Grzegorz 46 Szpikołosy


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

MOŁODECKI Jan 68 Stefankowice

PALICHLEB Robert 42 Mieniany

MUZYCZUK Aleksandra 37 Wołajowice

KOWAL Anna Renata 32 Moroczyn

CZERNIAK Wioleta 36 Metelin


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GRABARCZUK Jan 61 Moniatycze

ZAJĄC Marcin Rafał 29 Kułakowice Pierwsze

PAŃKO Tomasz Robert 44 Gródek

FILAŃSKA-MARCYCH Malwina 33 Brodzica

WILKOS Anna 43 Nowosiółki


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

KWIATKOWSKI Marian 71 Czerniczyn

BACZEWSKI Józef Fryderyk 64 Wolica

SZAJNOGA Leszek Andrzej 51 Nowosiółki

SOWA Anna 46 Obrowiec

PUSZEK-NOWAK Ewa Jolanta 59 Teptiuków



OKRĘG Nr 3 Gmina Dołhobyczów, Gmina Mircze


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KUROPATWA Józef Jan 61 Prehoryłe

STASZCZUK Stanisław Józef 58 Dołhobyczów

JABŁOŃSKA Anna Wioletta 43 Dołhobyczów

LASZUK Iwona Barbara 41 Mircze

SOBCZUK Mirosław Jan 56 Hulcze

KARWAŃSKA Jolanta 49 Modryniec



KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

OŻÓG Jan 66 Zaręka

MAŁEK Maria 60 Marysin

HUCZEK Iwona 34 Dołhobyczów-Kolonia

POGÓDZ-KUKIEŁKA Marcelina 32 Masłomęcz

LESZYŃSKI Wiesław Jan 54 Kadłubiska

SKOP Zbigniew Kazimierz 42 Mołożów



KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

ORKISZEWSKI Piotr Jerzy 48 Hulcze

WSZOŁA Małgorzata 44 Radostów

SOKOŁOWSKI Wiesław Stanisław 53 Mircze

TROCHIMCZUK Anna 46 Dołhobyczów

ŁUKASZCZYK Urszula 36 Mircze

LIZUN Andrzej Stanisław 52 Mircze



KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

DZIADOSZ Katarzyna 42 Modryń-Kolonia

KOLANO Krystian 30 Tuczapy

NIKODEM Roman 58 Witków

BAŁBUSTYN Monika 36 Mołożów-Kolonia




OKRĘG Nr 4 Gmina Trzeszczany, Gmina Uchanie, Gmina Horodło


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

AUGUSTYNEK Paweł Robert 48 Strzyżów

PYDYŚ Arkadiusz 38 Nieledew

SEKULSKA Agnieszka 34 Zosin

TOMICKA Agnieszka 37 Hrubieszów

TOMICKA-GAŁKA Daria Monika 33 Trzeszczany

CZERWONKA Patryk Eligiusz 22 Białowody


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

FORNAL Dariusz 48 Horodło

SUCHOCKA Hanna 56 Uchanie

LIPSKI Paweł 36 Hrubieszów

KACZYŃSKI Krzysztof 49 Hrebenne

KARPIUK Aneta Agnieszka 37 Drogojówka


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

NOWAK Jan 58 Nieledew

TRYNIECKA Marta 48 Drohiczany

KOSIK Andrzej 34 Ciołki

CHWEDCZUK Krystyna Bogusława 64 Mołodiatycze

NIERADKO Irena 53 Strzyżów

WILGOS Paweł Łukasz 29 Jarosławiec


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY

IWAN Regina Honorata 64 Horodło

BORYS Dorota 49 Trzeszczany

BUDZYŃSKI Zbigniew Wincenty 52 Drohiczany

ZEZULA Adam 57 Kopyłów

SMOLEŃSKI Piotr 53 Uchanie


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

BOGUCKI Jarosław Stanisław 64 Kopyłów

HNIDEC Adrian Kamil 31 Uchanie

DAŃCZUK Zofia 62 Horodło

WÓJCIK Maria 70 Lemieszów



OKRĘG Nr 5 Gmina Werbkowice


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - HRUBIESZOWSKIE POROZUMIENIE LEWICY

SZURA Bogumiła 66 Werbkowice

SOŁTYSIAK Barbara Danuta 65 Werbkowice

KUROWSKI Józef Kazimierz 65 Terebiniec

KOPERA Daniel 57 Werbkowice



KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

BARCZUK Andrzej 62 Honiatyczki

TRZAK Jarosław Adam 53 Hostynne-Kolonia

PIOTROWSKA Anna 46 Turkowice

WRÓBEL Iwona 46 Hostynne

SKRZYPCZAK Bogdan Zdzisław 61 Alojzów


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

BAK Jan 57 Werbkowice

WOJTURSKA Małgorzata 55 Gozdów

STADNICKI Mariusz Adam 57 Turkowice

ADAMCZUK Wanda 53 Wilków

DĄBROWSKI Marek 61 Terebiniec


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018

MUZYCZKA Danuta 63 Werbkowice

DUDA Marta Beata 35 Turkowice

BARDYGA Damian 33 Wronowice

KUROWSKI Grzegorz Zenon 48 Hostynne-Kolonia

POLICHA Janusz Jacek 51 Terebiniec


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

NOGAS Ryszard Franciszek 64 Werbkowice

CHOJNOWSKI Tadeusz Leszek 63 Hostynne-Kolonia

ŻOŁNIERCZUK Aneta Ewa 50 Gozdów




źródło: PKW



 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI - Hrubieszów: Kandydaci na burmistrza miasta 

WIADOMOŚCI - Hrubieszów: Kandydaci do Rady Miasta 

Podziel się:
« wstecz