Strzyżów: Spotkanie z posłami Pawłem Kukizem i Jarosławem Sachajko

Poseł Jarosław Sachajko zaprasza mieszkańców powiatu hrubieszowskiego na spotkanie z Pawłem Kukizem, które odbędzie się we wtorek 26 listopada w Strzyżowie.

Reklamy

 

Początek o godzinie 10 w świetlicy gminnej w Strzyżowie. Spotkanie będzie miało charakter otwarty, podniesiony zostanie m.in. temat cukrowni Strzyżów.

 

***

 

Poseł Jarosław SACHAJKO SERDECZNIE ZAPRASZA NA CYKL SPOTKAŃ OTWARTYCH z Pawłem Kukizem, którego wizyta w naszym regionie zaplanowana jest w dniach 26-28 listopada 2019 roku.

W najbliższy poniedziałek Paweł Kukiz, wraz z posłem Jarosławem Sachajko, spotkają się o godzinie 16 z mieszkańcami w Klubie Wspomnienie PRL-u przy ulicy Łukasińskiego, w Zamościu.

We wtorek 26 listopada spotkają się z mieszkańcami Strzyżowa i okolic o godzinie 10 w świetlicy gminnej w Strzyżowie,spotkanie będzie miało charakter otwarty, podniesiony zostanie m.in. temat cukrowni Strzyżów.

O godzinie 16 posłowie udadzą się do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie w stołówce „Warsztat Smaku” na ulicy Żwirki i Wigury 5 spotkają się z mieszkańcami Tomaszowa.

We środę 27 listopada posłowie będą uczestniczyć w obchodach 77. rocznicy wysiedleń na Zamojszczyźnie, uroczystości rozpoczną się o godzinie 10 w Kościele św. Michała Archanioła w Zamościu.

O godzinie 14 posłowie porozmawiają podczas spotkania otwartego z mieszkańcami w świetlicy na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szewni Dolnej.

Następnie posłowie udadzą się na godzinę 17 do Deszkowic Pierwszych, gdzie podczas spotkania otwartego zapoznają się z pytaniami i problemami mieszkańców.

Swoją wizytę w naszym regionie Paweł Kukiz zakończy w czwartek 28 listopada o godzinie 16 podczas spotkania otwartego w Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej, na którym obecny będzie również Europoseł Pan Krzysztof Hetman.