Sukces Szkoły Podstawowej w Kopyłowie

Szkoła Podstawowa w Kopyłowie z inicjatywy Pani Dyrektor – Żanety Szymańskiej – Grochowieckiej przystąpiła do ogólnopolskiego programu dla szkół podstawowych pt.: „Wzorowa Łazienka”.

Reklamy

 

Głównym celem programu była promocja edukacji w zakresie higieny oraz estetyzacji szkolnych łazienek. Konkurs składał się z dwóch etapów- I etap – rejestracja szkoły, II etap- rywalizacja szkół poprzez tworzenie galerii prac, które oceniali internauci.

W ramach programu, który trwał do 10 grudnia 2014r. w szkole zostały przeprowadzone lekcje higieny przez panie: Milenę Hraciuk, Beatę Żołdak oraz Agnieszkę Korolską, podczas których uczniowie utrwalali podstawowe zasady higieny i przygotowywali projekty swoich wymarzonych łazienek szkolnych, które zostały umieszczone w galerii konkursowej.

Do programu przystąpiło 374 szkoły z całej Polski. Nasza placówka znalazła się wśród szczęśliwych zwycięzców nagrody dodatkowej, czyli zestaw 100 produktów marki Domestos na rok, które zostały przekazane 28 stycznia 2015r. do placówki.

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie w projekcie dzieci, nauczycieli oraz głosujących na naszą szkołę internautów.

 

 

Info: sp-kopylow.ucoz.pl