REKLAMA

C3 Zwyżka

LubieHrubie.pl » Powiat

A A A

VIII Międzypowiatowy Festiwal Pieśni i Piosenki Maryjnej - kolejność prezentacji

Dodał: may

Data dodania: 2018-05-10

Przedstawiamy kolejność prezentacji podczas VIII Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej - Werbkowice 2018.

Reklama

 

SOBOTA 12.05.2018 r., godz. 11:00

 

Zespoły wokalne – szkoła podstawowa:

1. Zespół wokalny ze Szkoły Podst. w Sahryniu

2. Zespół wokalny ze Szkoły Podst. w Gozdowie

 

Zespoły wokalno-instrumentalne – szkoła podstawowa:

3. Schola „Nicollo” - Parafia św. Mikołaja w Hrubieszowie

4. Zespół z Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach

5. Mała schola „Bosco” - Parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Mirczu

 

Zespoły wokalno-instrumentalne – młodzież szkolna:

6. Zespół „Krynickie Szuwarki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach

7. Zespół „Pozytywnie Zakręceni” z Zespołu Szkół w Grabowcu

 

Soliści, duety - szkoła podstawowa:

8. Kinga Gęśla z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach

9. Krzysztof Gągoł z Parafii Wniebowzięcia NMP w Buśnie

10. Martyna Drożdżak ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach

11. Beata Iwańczuk ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku

12. Oliwia Korkosz z Gminnego Ośrodka Kultury w Dubience

13. Justyna Jakubowska ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku

14. Kalina Stopa ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku

15. Julia Michalewska z Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach

 

Soliści, duety - młodzież szkolna:

16. Julia Stepaniuk z Parafii pw. NBP. Aniołów Stróżów w Lubyczy Królewskiej

17. Marika Drożdżak z Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach

18. Karolina Mączka z Czerniczyna

19. Mateusz Lenard z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach

 

NIEDZIELA 13.05.2018 r., godz. 11:00

1. Zespół „ Lotos” - GOK Werbkowice

2. Zespół „Druga Młodość” - GOK Horodło

3. Zespół „Donośna Cisza” - DPS Ruskie Piaski

4. Karaś Marlena - DPS Ruskie Piaski

5. Anna Urbaniak - Trzeszczany

6. Żaneta Cieśluk - ZSP Zamość

7. Zespół „Górzanki” - GOK Werbkowice

8. Zespół „Zagórzanki” - GOK Susiec

9. Zespół „Czerwone róże” ze Szpikołos - GOK Wołajowice

10. Zespół „Wrzos” - PCKiR Dołhobyczów

11. Zespół „Na jeden raz” z Mienian - GOK Wołajowice

12. Henryk Komorowski - Bogucice

13. Zespół „Zuzanki” z Moniatycz - GOK Wołajowice

14. Zespół „Czerwona Jarzębina” - GCKiT Wojsławice

15. Zespół „Nadbużańskie Echo” - GOK Mircze

16. Zespół „Pogranicze” z Przewodowa - PCKiR Dołhobyczów

17. „Zespół Śpiewaczy z Kapelą z Honiatycz” - GOK Werbkowice

18. „Kresowianki” z Żabcza - PCKiR Dołhobyczów

19. Zespół „Biesiada” - KDK Krasnystaw

20. Zespół „Remedium” - GOK Białopole

21. „ Chór Męski Krasnostawskiego Domu Kultury - Krasnystaw

22. Zespół „Serenada” - PCKiR Dołhobyczów

23. Zespół „Cudawianki” - GOKiT Dorohusk

24. „Chór Krasnostawskiego Domu Kultury” - Krasnystaw

25. Zespół „Szychowianki” z Szychowic - GOK Mircze

26. Alina Kowalska - GCKiT Wojsławice

27. Zespół „Niepokorni” - GOK Trzeszczany

28. Chór seniora „Promień” - SKK „Słoneczko” w Hrubieszowie

 

(źródło: GOK Werbkowice)

 

 

Podziel się:
« wstecz