REKLAMA

C3 Zwyżka

LubieHrubie.pl » Powiat

A A A

Werbkowice: 78 rocznica zbrodni katyńskiej i 8 rocznica katastrofy smoleńskiej - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-04-11

Gminne uroczystości 78. rocznicy zbrodni katyńskiej i 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej w dniu 10 kwietnia 2018 r. rozpoczęły się od odśpiewania hymnu państwowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Reklama

 

Następnie minutą ciszy uczczono ofiary zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej.

Odczyt okolicznościowy poświęcony zbrodni katyńskiej i katastrofie smoleńskiej został przygotowany przez młodzież ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach.

Kwiaty i wieńce przed pomnikiem złożyły następujące delegacje:

  • Przedszkole Samorządowe „Bajka" w Werbkowicach,
  • Szkoła Podstawowa w Werbkowicach,
  • w imieniu społeczności gminy Werbkowice - wójt Lech Bojko, przewodniczący Rady Ryszard Grabowski,  wiceprzewodnicząca Rady Magdalena Kowalczyk i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach Katarzyna Serafin.

 


Zdjęcia >>

 

(źródło i fot. UG Werbkowice)

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 1

A z urzędu wojewódzkiego nikogo nie było z odczytem i wieńcem? Wiadomo, wojewoda zajęty był uroczystościami w Lublinie, wicewojewoda był w Warszawie, ale jakiś zastępca biura czy wydziału mógłby wpaść... Chyba że była szybka kalkulacja i wyszło, że się nie opłaca, że za mało ludzi będzie? Co innego np. dożynki gminne czy powiatowe. Wtedy jest publika i można głosić płomienne przemowy o wartościach, patriotyzmie, poświęceniu i służbie dla ojczyzny :( Takie podwójne standardy !!!

2018-04-11 17:58:32 | autor: jadziapaciorek