Diler zatrzymany – odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, uprawę konopi i udzielanie środków odurzających odpowie 21- letni mieszkaniec gminy Siedliszcze. Na terenie zamieszkiwanej przez niego posesji policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 700 gram marihuany.

Reklamy

 

Chełmscy policjanci przeszukali teren jednej z posesji w gminie Siedliszcze. W pomieszczeniach mieszkalnych znaleźli i zabezpieczyli narkotyki. Jak się okazało była to marihuana w ilości ponad 700 gram. W związku z tą sprawą zatrzymany został 21- letni mieszkaniec tej posesji. Z ustaleń śledczych wynika, że to nie jedyne jego przewinienie. Mężczyzna uprawiał  wcześniej ponad 30 sztuk roślin konopi indyjskich, udzielał też odpłatnie środki odurzające innej osobie. Był już notowany za przestępstwa przeciwko życiu  i zdrowiu oraz mieniu.
 
Dzisiaj 21-latek zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
 
 
 
źródło i fotl KMP Chełm