Moja miejscowość w 24 godziny

Konkurs National Geographic!

Reklamy

Każdy ma swoje ulubione miejsce w Polsce, jakieś miasto, miasteczko lub wieś. Miejsce, w którym czuje się dobrze, gdzie się urodził, gdzie mieszka, lub tylko wraca odpocząć. Przebywanie tam nie jest nużące, czas upływa przyjemnie, a okolica obfituje w atrakcje.

Dla wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć o takim właśnie ulubionym miejscu i zachęcić innych do jego odwiedzenia, serwis internetowy National-Geographic.pl przygotował konkurs „Moja miejscowość w 24 godziny”.

Zasada konkursu jest prosta: należy opisać swoje ulubione miejsce, jego położenie, podać ciekawostki z nim związane i wyszczególnić wszelkie atrakcje, jakie trzeba tam zobaczyć, mając do dyspozycji 24 godziny.

Siedem osób, których prace okażą się najlepsze, otrzyma w nagrodę zegarek firmy Lorus.

Należy się spieszyć, ponieważ termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 września 2010 r.

Chcąc wziąć udział w konkursie należy:
– być zarejestrowanym użytkownikiem www.national-geographic.pl,
– zalogować się,
– dodać artykuł w swoim profilu użytkownika w dziale „Publikacje Użytkownika”, prezentujący plan dwudziestoczterogodzinnej wycieczki po ulubionej miejscowości.

Zamieszczony tekst powinien składać się z minimum 2000, a maksimum 3600 znaków ze spacjami. W jego tytule, oprócz nazwy miejscowości, należy dodać temat konkursu „Moja miejscowość w 24 godziny”.

Szczegółowe informacje na www.national-geographic.pl » w części poświęconej konkursom.