REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Region

A A A

Na 46-latka runęła ściana remontowanego budynku

Dodał: mac

Data dodania: 2017-05-16

Licznych obrażeń ciała doznał mieszkaniec gminy Trzebieszów w powiecie łukowskim pracujący przy remoncie stodoły. Na mężczyznę runęła ściana remontowanego budynku. Pokrzywdzony został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala.

Reklama

 

Wczoraj po godzinie 10.00 dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o wypadku do jakiego doszło w jednej z miejscowości gminy Trzebieszów.

Ze zgłoszenia wynikało, że na 46-letniego mężczyznę przewróciła się ściana remontowanego budynku. Pokrzywdzony z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala.

Będący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna pracował przy konstrukcji remontowanego dachu murowanej stodoły. W pewnej chwili, gdy stał na rusztowaniu, część jednej ze ściany budynku przewróciła się na niego, co spowodowało, że 46-latek spadł z rusztowania i został przygnieciony licznymi cegłami.

Do nieprzytomnego mężczyzny natychmiast wezwano pomoc, po kilkunastu minutach karetka pogotowia przetransportowała pokrzywdzonego do śmigłowca LPR. Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły tego zdarzenia.

 

źródło i fot. KPP Łuków

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0