REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Region

A A A

O krok od tragedii. Wypadek zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu - WIDEO

Dodał: may

Data dodania: 2018-10-16

O ogromnym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Łukowie na ul. Wyszyńskiego. Kierujący samochodem marki Volvo zderzył się samochodem marki Rover, który następnie uderzył w barierki. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Reklama

 

Wczoraj przed godziną 13.00 patrolujący ulice miasta łukowscy policjanci usłyszeli ogromny huk. Mundurowi zorientowali się, że w pobliżu doszło do zdarzenia drogowego i natychmiast podjechali do jego uczestników. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że kierujący pojazdami i ich pasażerowie nie doznali obrażeń ciała, że nie potrzebują pomocy medycznej.

Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Volvo 37-letni mieszkaniec gminy Serokomla, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzył w samochód marki Rover, którym kierował 20-latek z Łukowa. Następnie uderzony pojazd przodem wbił się w trzy przęsła metalowych barierek oddzielających chodnik od jezdni.

Kierujący Volvo tłumaczył mundurowym, że wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zauważył zbliżającego się do niego Rovera, ponieważ „przysłonił” go inny pojazd. Za spowodowanie kolizji drogowej 37-latek został ukarany mandatem, a jego „konto” wzbogaciło się o 6 punktów karnych.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Nagranie publikujemy ku przestrodze, aby pokazać, że chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii.

 

źródło, wideo i fot. KPP Łuków

Podziel się:
« wstecz

FILMY: