LubieHrubie.pl » Region

A A A

Podał się za bohatera jednej z polskich komedii. Żart za 500 złotych

Dodał: mae

Data dodania: 2019-11-03

Mieszkaniec gminy Kraśnik chciał sobie zażartować z prowadzących czynności policjantów i podał się za bohatera jednej z polskich komedii.

Reklama

 

W środę, policjanci pełniący służbę na terenie gminy Kraśnik, zauważyli w stojący w ustronnym, ciemnym miejscu samochód osobowy, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Ponieważ w tym rejonie dochodziło do przestępstw i wykroczeń, funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować.

Jeden z mężczyzn podał, że nazywa się, jak jeden z bohaterów polskiego filmu komediowego. Nie chciał ujawnić swoich prawdziwych danych.

Został wobec tego zatrzymany i przewieziony do kraśnickiej komendy celem ich ustalenia. W trakcie czynności ujawnił jednak, jak się faktycznie nazywa, a sprawdzenie w policyjnym systemie informacji potwierdziło jego tożsamość.

Zatrzymany tłumaczył, że to był tylko żart i nie chciał mieć żadnych problemów z tego powodu. Niestety, jego dowcip sporo go kosztował. Za wprowadzenie policjantów w błąd, co do prawdziwej tożsamości, ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł.

 

info: KPP Kraśnik

Podziel się:
« wstecz