REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Region

A A A

Potrącona jadąca rowerem 9-latka i 52-letni motorowerzysta - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-08-06

Szczęśliwie zakończyły się wypadki drogowego, do których doszło wczoraj w powiecie łukowskim. Potrąceni przez auta osobowe, kierująca rowerem 9-latka i 52-letni motorowerzysta doznali na szczęście niegroźnych urazów ciała, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

 

Do pierwszego ze zdarzeń doszło przed godziną 10.00 w podłukowskiej Wólce Świątkowej. Ze zgłoszenia przekazanego policjantom wynikało, że w wypadku brało udział dziecko.

Na miejscu wypadku mundurowi ustalili, że 9-latka z gminy Łuków została potrącona przez samochód marki Nissan. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że dziewczynka jadąc rowerem po chodniku zjechała na jezdnię i przejeżdżając przez nią została potrącona przez osobówkę.

W wyniku uderzenia przez auto pokrzywdzona dziewczynka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie są to groźne urazy. Po badaniach lekarskich z niegroźnymi potłuczeniami została zwolniona do domu.

 

***

 

Po kilkudziesięciu minutach policjanci z łukowskiej drogówki zostali skierowani na miejsce kolejnego wypadku drogowego. Tym razem w Łukowie, na skrzyżowaniu dróg ul. Żelechowskiej i Al. Kaczyńskich kierujący motorowerem 52-latek z gminy Stoczek Łukowski zderzył się z samochodem marki Skoda.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący jednośladem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, poruszającej się drogą posiadającą pierwszeństwo przejazdu skodzie. 

W wyniku wypadku pokrzywdzony motorowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście również w tym przypadku okazało się, że są to niegroźne urazy, życiu i zdrowiu 52-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

źródło i fot. KPP Łuków

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: