Program Chmielaków

W dniach 8 – 10 września odbędzie się
XXXVI OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO CHMIELARZY I PIWOWARÓW
CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE

Reklamy

Program Chmielaków Krasnostawskich 2006:

Piątek 8 września:

godz. 18:30 Uroczyste otwarcie Chmielaków scena KDK
godz. 18:00 Koncert Festiwal Kultur Euroregionu Bug i UE scena KDK
godz. 19:00 Koncert chór ROSTRATT z Alvesty (Szwecja)
i chór AMICUS (Polska) kościół pw. św. Franciszka
godz. 18:00 CHMIEL ROCK – prowadzenie Tomasz Moskal Amfiteatr
18:00 ZBIEG OKOLICZNOŚCI
19:00 HARLEM
21:00 IRA

godz. 19:45 Prezentacja kandydatek do Miss Pogranicza i Miss Chmielaków scena KDK

godz. 20:00 Koncert Cersanit Jazz I scena KDK
20:00 ORKIESTRA DĘTA KDK
20:45 P.S.M. KRASNYSTAW
21:15 STANDARD COMBO
22:15 VAN DER HERTZ

Sobota 9 września:

godz. 9:00 Konsumencki Konkurs Piw
godz. 9:00 Giełda Birofilów KDK
godz. 12:00 Przegląd Kapel Podwórkowych scena KDK
godz. 16:00 Koncert Festiwal Kultur Euroregionu Bug i UE scena KDK
godz. 17:00 Teatr uliczny KLAN GRUS park miejski
godz. 14:00 CHMIELAKOWANIE – prowadzenie Marek Rusinek i Jacek Kaczor Amfiteatr
14:15 konkursy i zabawy
16:00 kabaret ŁOWCY.B
17:00 zespół STONEHENGE
18:30 konkursy
20:00 zespół BOBAN MARKOVIC ORCHESTRA – najlepsza orkiestra dęta w Serbii, jedna z najbardziej podziwianych tego typu orkiestr w Europie. Znana jest m.in. z udziału w filmach Emira Kusturicy „Underground” i „Arizona Dream”.

22:30 zespół YOUNG BAND – gwiazda telewizyjnego programu Dubidu
godz. 19:00 Wybory Miss Pogranicza z udziałem kabaretu OT.TO, zespołu NOTA-NEO scena KDK

Niedziela 10 września:

godz. 10:30 Msza Święta w intencji chmielarzy kościół pw. św. Franciszka
godz. 11:30 Korowód Chmielakowy ulicami miasta
godz. 12:00 Koncert Festiwal Kultur Euroregionu Bug i UE scena KDK
godz. 13:00 Sesja Chmielarska
14:00 – Wręczenie nagród za Konsumencki Konkurs Piw i Najlepszą Karczmę ZSP Nr 2
godz. 13:30 Koncert laureatów Przeglądu Kapel Podwórkowych scena KDK
godz. 14:30 Międzynarodowy Przegląd Kapel Ludowych scena KDK
godz. 17:00 GALA CHMIELAKOWA – prowadzenie Andrzej Woźniak Amfiteatr
17:00 kabaret MADE IN CHINA
18:00 kabaret D.N.O.
19:00 kabaret NEO-NÓWKA
20:00 wybory MISS CHMIELAKÓW
20:30 zespół KOWALSKI
21:45 pokaz sztucznych ogni
22:00 zespół KALWI&REMI
godz. 18:30 Koncert Cersanit Jazz II scena KDK
18:30 LITTLE EGOIST
19:30 ZBIGNIEW JAKUBEK KWARTET

Imprezy towarzyszące:
Międzynarodowe Warsztaty Literackie i Malarskie – KDK
Wystawa kufli chmielakowych – Urząd Miasta Krasnystaw
Beczka Śmierci – parking przy ul. Zamkowej
Chmielakowe Biegi Przełajowe – ul. Sikorskiego
Chmielakowy Turniej Tenisa Ziemnego – korty tenisowe MOSiR
Chmielakowe Otwarte Zawody Pływackie – kryta pływalnia
Happeningi