LubieHrubie.pl » Region

A A A

Śmierć na torach

Dodał: mac

Data dodania: 2007-01-18

12 stycznia w Werbkowicach przy stacji PKP pracownik kolei odnalazł zwłoki 56-letniego mieszkańca gminy Werbkowice.

Reklama

Na miejsce udał się prokurator. Przeprowadzono oględziny i sekcję zwłok. Wstępnie ustalono, że mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń głowy, które powstały na skutek potrącenia przez pociąg.

Nastoletni złodziej

W nocy z 13 na 14 stycznia w jednej z budek znajdujących się na Zielonym Rynku przy ul. Ludnej, złodziej wyjął zabezpieczającą sztabkę, wybił szybę, wszedł do środka i wyniósł artykuły motoryzacyjne o łącznej wartości ok. 1700 zł. Policja szybko ustaliła sprawcę, którym okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów. Podejrzany przyznał się do włamania i kradzieży, a mienie odzyskano.

Śpioch

14 stycznia w Ubrodowicach na gorącym uczynku złapano 50-letniego mężczyznę, który próbował okraść swoją byłą konkubinę. Wcześniej mieszkał z nią, ale kiedy kobieta przepędziła go z domu, postanowił się zemścić. W czasie jej nieobecności w domu wybił szybę, wszedł do środka, przygotował sobie do wyniesienia w torbie podróżnej radiomagnetofon, aparat telefoniczny, kasety, biżuterię - rzeczy o łącznej wartości ok. 200 złotych.
Opiekująca się mieszkaniem sąsiadka zauważyła wybitą szybę i powiadomiła właścicielkę, której brat zwrócił się o pomoc do policji. Kiedy funkcjonariusze przybyli pod wskazany adres w Ubrodowicach, znaleźli śpiącego na łóżku mężczyznę z przygotowanym do wyniesienia łupem. Mężczyzna został zatrzymany. Postawiono mu zarzut włamania i usiłowania kradzieży.

informacje przekazała
rzecznik KPP w Hrubieszowie
Justyna Popek

Podziel się:
« wstecz