REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Region

A A A

Śmiertelny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

Dodał: mac

Data dodania: 2017-02-15

Chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego. Do zdarzenia tego doszło wczoraj po południu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w gminie Rejowiec Fabryczny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy wjechał pod nadjeżdżający pociąg osobowy. Jego kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Reklama

 

Wczoraj po godzinie 16.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku kolejowym. Do zdarzenia tego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Zalesie Kraszyńskie.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Ford wjechał na przejazd kolejowy. W tym czasie nadjechał pociąg osobowy relacji Lublin –Chełm, który uderzył w znajdujący się na torowisku samochód.

Kierujący samochodem mężczyzna poniósł śmierć na miejscu na skutek odniesionych obrażeń. Decyzją nadzorującego czynności prokuratora, zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej.

Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego  zdarzenia, w tym również potwierdzenia tożsamości zmarłego mężczyzny.

 

źródło i fot. KMP Chełm

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0