REKLAMA

C3 Zwyżka

LubieHrubie.pl » Region

A A A

Tragiczny wypadek. Nie żyje 20-letni mężczyzna, ranny 19-latek przewieziony do szpitala - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-04-18

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj ok. godz. 4 rano w miejscowości Rogóźno w powiecie łęczyńskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault Laguna zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Poza pojazdem znajdowało się dwóch mężczyzn. Lekarz, który został wezwany na miejsce wypadku stwierdził zgon 20-letniego mężczyzny. Drugi, 19-latek został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala.

Reklama

 

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj ok. godz. 4:00 na drodze W 820 w miejscowości Rogóźno.

Po przybyciu policjantów na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze zastali już strażaków, którzy wydostali jednego z uczestników wypadku spod samochodu. Na lewym pasie drogi w kierunku miejscowości Sosnowica znajdował się pojazd marki Renault Laguna, leżący na prawym boku.

Poza pojazdem znajdowało się dwóch mężczyzn. Jeden z nich najprawdopodobniej był kierującym pojazdem. Lekarz, który został wezwany na miejsce wypadku stwierdził zgon 20-letniego mężczyzny, natomiast drugi, 19-latek został przewieziony do szpitala. Jak ustalili policjanci auto należy do ojca młodszego z nich.

Na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyny zdarzenia drogowego i ustalenia kierującego pojazdem. Droga w miejscu wypadku była zablokowana, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami porzez pobliskie miejscowości.

 

źródło i fot. KPP Łęczna

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0