REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Region

A A A

Wyprzedzał busa, wbił się w ciężarówkę - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-10-07

Policjanci badają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj około godziny 09.30 w Woli Rudzkiej, w powiecie opolskim. Kierujący Mazdą, wyprzedzając kolumnę samochodów, nie zdołał wrócić na właściwy pas jezdni i uderzył w nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówkę.

Reklama

 

W piątek około godziny 09.30 dyżurny opolskiej jednostki został powiadomiony o tym, że w Woli Rudzkiej (gm. Opole Lubelskie), doszło do zderzenia się samochodu osobowego z ciężarówką.

Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Mazdą podjął manewr wyprzedzania busa, jednak nie zdołał wrócić na właściwy pas jezdni i uderzył w nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówkę.

Kierowca ciężarówki, który skręcając na przeciwległy pas bezskutecznie próbował uniknąć zderzenia z rozpędzoną mazdą, uderzył w bok wyprzedzanego przez mazdę busa.

Wskutek zdarzenia obrażeń doznał kierujący Mazdą. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem ratunkowym do szpitala.

Na miejscu policjanci intensywnie porowali nad wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka 824 z Opola Lubelskiego do Puław na wysokości Woli Rudzkiej była przez kilka godzin całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali ruch na objazd.

 

źródło i fot. KPP Opole Lub.

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: