REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Region

A A A

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, zderzył się z ciężarówką - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-06-12

Przez kilka godzin zablokowana była DW-824 z Puław do Żyrzyna. W Bałtowie kierowca pojazdu marki BMW, wyprzedzając samochody na łuku drogi doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki DAF.

Reklama

 

Wczoraj po południu puławski dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze W-824, na trasie z Puław do Żyrzyna w m. Bałtów. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że na łuku drogi kierowca samochodu marki BMW podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącą od strony Żyrzyna ciężarówką.

Mimo, że kierowca ciężarowego DAFA usiłował uniknąć zderzenia zjeżdżając to i tak osobówka uderzyło o kabinę samochodu. Na skutek uderzenia ciężarówka przewróciła się na bok, lądując w rowie.   

Kierowca ciężarówki, mieszkaniec gminy Garbów nie odniósł obrażeń. Do szpitala w Puławach trafił kierowca BMW, 36-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Uszkodzenia jego samochodu były tak duże, że mężczyzna został zakleszczony w samochodzie, żeby go wydostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Utrudnienia trwały do późnych godzin wieczornych i były związane z koniecznością rozładowania ciężarówki, która wiozła piwo i postawienia jej na kołach. Policjanci kierowali ruch na objazdy.

 

źródło i fot. KPP Puławy

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: