Zamość: Dziewczyna Tygodnia odebrała nagrody

Joanna Momot jest niezwykle uroczą 22-latką pochodzącą z Tyszowiec. W plebiscycie Dziewczyna Zamojszczyzny, jako pierwsza została Dziewczyną Tygodnia. Mieliśmy okazję i przyjemność towarzyszyć jej w czasie odbierania nagród ufundowanych przez sponsorów konkursu.

Reklamy

W salonie urody Merylin przy ulicy Orlej 1 w Zamościu z rąk pani Małgorzaty, właścicielki salonu, otrzymała kupon na maseczkę aloesową o wartości 50 zł. Centrum Nauki i Biznesu Żak ufundowało karnet na usługi kosmetyczne o wartości 100 zł, z którego Joanna postanowiła skorzystać w najbliższy weekend.

Po wizycie w salonie urody Agnieszki Goździuk przy ulicy Kiepury 10, gdzie uzyskała profesjonalne porady dotyczące cery i zabieg za kolejne 50 zł, należało zregenerować siły. Najlepszym miejscem okazała się restauracja McDonald’s w Zamościu gdzie z rąk Zbigniewa Surmacza, II asystenta restauracji, otrzymała zaproszenie na McZestaw i pyszną kawę.

Przyszedł czas na wizytę u Głównego Sponsora. W Media Markt w Zamościu, który swą działalność prowadzi w Galerii „Twierdza”, nasza laureatka z podziwem oglądała sprzęt elektroniczny wśród którego był też palmtop, o który dziewczęta rywalizują w etapie Dziewczyna Wiosny. Spotkanie z Dyrektorem Zarządzającym, panem Sebastianem Halko, zmotywowało Joannę jeszcze bardziej do aktywności na Facebooku w promocji swej kandydatury. Dowiedziała się bowiem, że nagrodą roku będzie wspaniały telewizor LCD. Za drugie miejsce CniB Żak z Zamościa funduje ekspres do kawy. Studio Urody Merylin dla pierwszych trzech Dziewczyn Wiosny ufundowało karnety na biżuterię, każdy o wartości 100 zł.

To jednak nie był koniec niespodzianek tego dnia. W restauracji Bosfor Joanna została poczęstowana pysznym kebabem, skąd udała się do kolejnego sponsora na poprawienie fryzury w salonie „La Stella” przy ulicy Peowiaków. Ten dzień pełen wrażeń uwieńczyła wizyta w salonie No+Vello przy ulicy Lwowskiej 28/40, gdzie skorzystała z zabiegu fotodepilacji.

Jak mówi Joanna – dzień był tak niesamowity, że aż trudno uwierzyć. Ta miła i skromna dziewczyna zdradziła nam, że jej pasją jest fotomodeling i moda. Uwielbia też zwierzęta, a zwłaszcza psy, których dwa – Drago i Molę. W przyszłym roku wybiera się na studia do Lublina. Poufna informacja to taka, że (pewnie panom w to trudno uwierzyć) aktualnie nie jest w żadnym związku. Po naszym artykule z pewnością to się zmieni. W imieniu organizatorów oraz sponsorów konkursu jeszcze raz gratulujemy Joannie tytułu Dziewczyna Tygodnia i zapraszamy kolejne dziewczęta do zgłaszania swoich propozycji.

Wszystkie kandydatki znajdziecie na www.facebook/dziewczynazamojszczyzny oraz na portalach i stronach lokalnych mediów. Kto zechce oddać głos na Joannę lub inną z kandydatek, może to zrobić SMS-em – szczegóły na Facebooku. Zapraszamy do naszego plebiscytu! Wybierzmy najpiękniejszą spośród naszych pięknych Pań.

 

AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

 
 
 
Tekst i foto: Gazeta Zamojska