Zamość: Eliminacje Mistrzostw Polski w Papier, Nożyce, Kamień

W czwartek, 28 lutego 2013 roku, o godz. 16:00 w Da Grasso przy ul. Staszica 7 odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski w „Papier, nożyce, kamień”.

Reklamy

Skąd pomysł na taką imprezę na Zamojszczyźnie? 3 marca 2012 roku w Klubie Studenckim „Pinokio” w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski. Wtedy ponad 70 osób z całej Polski rywalizowało ze sobą w tę jakże prostą i zarazem emocjonującą grę. Zainteresowanie turniejem było tak duże, że w tym roku odbędzie się aż 10 turniejów eliminacyjnych w 10 miastach z całej Polski! Wielki finał odbędzie się 9 marca w Szczecinie, a żeby było jeszcze ciekawiej – na tegorocznego Mistrza Polski w PNK czeka nagroda o wartości 1000zł!

Zasady gry są dziecinnie proste – w grze występują 3 znaki, pokazywane jedną dłonią – papier (otwarta dłoń), nożyce (ręka złożona w pięść z wystawionymi dwoma palcami – wskazującym i środkowym) oraz kamień (ręka złożona w pięść). Nożyce tną papier, kamień łamie nożyce, natomiast papier zakrywa kamień. I tyle. Proste, nieprawdaż?

Fenomenem tej gry jest to, że nie wiemy co pokaże przeciwnik. Chyba, że potrafimy czytać w jego myślach i przewidywać jego ruch…

Dlatego zachęcamy wszystkich chętnych bez wyjątku do wzięcia udziału w Mistrzostwach – z pewnością nie zabraknie śmiechu, emocji, nagród oraz dobrej zabawy. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie turnieju na stronie internetowej: www.pnk.pinokio.com.pl.

W Mistrzostwach może wziąć udział każda osoba. Warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji jest zgłoszenie się za pośrednictwem poczty elektronicznej tomaszpakula@onet.pl lub telefonicznie 517 787 627. Koszt uczestnictwa wynosi 8 zł. W cenie biletu uczestnik otrzymuje 1 talon na napój do wykorzystania w dniu imprezy w Da Grasso (sok/woda/piwo).

Zgłoszenia trwają od 16 lutego 2013 do 27 lutego 2013 do godz. 23:59:59.

Dla zwycięzcy zamojskich Eliminacji przewidziano podarunki o wartości 1000 zł! Żaden zawodnik nie opuści lokalu bez pamiątkowego dyplomu, a zwycięzcy otrzymają puchary (miejsca 1-3). Sesja foto w trakcie trwania turnieju też będzie!

Sponsorami imprezy są: Da Grasso, Ośrodek Wypoczynkowy i Stacja Narciarskia w Jacni, Czarcia Brama, Studio Tańca M2, Centrum Wspinaczkowe CLIMB UP, Broadway Club & Restaurant i Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego.