Zamość: Przed nami Targi Pracy i Edukacji

W dniu 13 czerwca 2014r. w Zamościu odbędą się już po raz drugi Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego z/s w Zamościu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Reklamy

Celem Targów jest umożliwienie osobom poszukującym pracy bezpośredniego spotkania z pracodawcami oraz zapoznania się z ofertą instytucji. Targi są też okazją do promocji najbardziej rozwojowych i przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy na naszym terenie. Adresowane są również do  młodzieży stojącej przed wyborem dalszej drogi zawodowej.

Imprezą towarzyszącą Targom Pracy i Edukacji będzie organizowana po raz trzeci Ichoriada. Pod tajemniczą nazwą, pochodzącą od greckiego słowa ‘ichor’ czyli ‘krew bogów’, kryje się impreza organizowana przez Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu. W porozumieniu
z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Uczelnia przeprowadzi akcję zbiórki krwi i zachęcać będzie do zarejestrowania się w bazie dawców szpiku.

Inicjatywa ta skierowana jest głównie do młodzieży akademickiej, ale poza studentami i pracownikami uczelni, krew może oddać każdy. Ichoriada ma bowiem promować honorowe krwiodawstwo i inne prozdrowotne działania, mające na celu dbanie o swoje zdrowie, by w przyszłości móc oddać ten najcenniejszy lek życia.

Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w budynku Collegium Novum (Koszary 54) i potrwa do godz. 13:00.

Targi Pracy i Edukacji rozpoczną się o godz. 10.00 w budynku Collegium Novum (Koszary 54) i potrwają do godz. 12:30. O godz. 11.00 odbędzie się szkolenie nt. ,,Jak zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy,, – wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.