Artur Kern drugi, ale ogólnie zwycięski

W sobotę 16.02.2019 r. koło Lublina został rozegrany piaty bieg w ramach przełajowego City Trail, w którym po trzech zwycięstwach druga lokatę zajął Hrubieszowianin Artur Kern. Tym miejscem zapewnił sobie piaty triumf z rzędu w klasyfikacji ogólnej.

Wynik zwycięzcy – Filipa Babika z Warszawy to 16:53. Drugie miejsce wywalczył Artur Kern z Hrubieszowa (17:09) – (M30 – 1). Trzeci Michał Piróg z Wohynia (17:46)…. 40. Krzysztof Rycak – Małków 21:51 (M40-7), 54. Tomasz Artur Mielniczuk + Hrubieszów 22:33 (M30-26), 145. Stanisław Mielniczuk 29:34 (M60-6)

Wśród kobiet trzecie zwycięstwo w edycji odniosła Julia Pleskaczyńska (19:08). Jako druga metę przekroczyła Natalia Zych (20:12), a trzecia Magdalena Zych (siostry) – wszystkie z Lublina (20:45).

W biegu głównym uczestniczyło 239 zawodników. W zawodach dziecięco-młodzieżowych wystartowało 51 młodych sportowców.

Kolejne – ostatnie w edycji 2018/2019 zawody nad Zalewem Zemborzyckim odbędą się 23 marca.

UWAGA – niespodzianka – Opłata startowa za udział w marcowym biegu głównym będzie wynosić jedynie 10 zł – bez względu na to, czy rejestracja będzie dokonana przez internet, czy w dniu imprezy!

Przypominamy też, że uroczyste podsumowanie sezonu, podczas którego wręczone zostaną pamiątkowe medale (dla wszystkich, którzy pobiegną, w co najmniej czterech biegach) oraz nagrody dla najszybszych biegaczy odbędzie się 8 kwietnia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji.