Artur Kern wygrywa XIV Bieg Herbowy

27 maja na ulicach Hrubieszowa odbył się XIV Bieg Herbowy. W biegu głównym, na dystansie 4200 m. bezkonkurencyjny okazał się zawodnik Unii Hrubieszów Artur Kern. Bieg ma na celu uczczenie rocznicy nadaniu herbu powiatowi, a rozgrywany jest w ramach Grand Prix Polski Środkowo- Wschodniej w biegach ulicznych i przełajowych.

Reklamy

KOMUNIKAT
Z XIV BIEGU HERBOWEGO
HRUBIESZÓW – 27.05.2012 r.

 

OPEN

lp nazwisko i imię rocznik klub/miejscowość
1 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów
2 Szostak Pawel 1993 Unia Hrubieszów
3 Buczak Rafał 1992 Agros Zamość
4 Wysokiński Dawid 1992 AZS UMCS Lublin
5 Raczyński Paweł 1990 SKB Kraśnik
6 Kirtach Olieksandr 1986 Ukraina/SK Kovel Rudnik
7 Kuzdra Dariusz 1975 Agros Zamość
8 Serej Łukasz 1986 AZS UMCS Lublin
9 Marzec Stanisław 1962 Agro-Natura Nałęczów
10 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów
11 Falczyński Maciej 1975 Agro-Natura Nałęczów
12 Szady Tomasz 1985 Parafia Lipsko Unia Hrubieszów
13 Jakubczak Aleksandra 1982 Agros Zamość
14 Sroczyński Rafał 1970 Krasnystaw
15 Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów
16 Terentowicz Stanisław 1966 Agro-Natura Nałęczów
17 Podlipny Marek 1974 LW Bogdanka
18 Kamieniarz Adam 1987 Unia Hrubieszów
19 Semyriak Kataryna 1986 Ukraina/SK Kovel Rudnik
20 Kamola Kazimierz 1960 Chemik ADBlue Puławy
21 Wrona Jerzy 1962 ZPD Stolmar Krężnica Jara
22 Jabłoński Mariusz 1980 Unia Hrubieszów
23 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka
24 Miłek Antonina 1994 Chemik ADBlue Puławy
25 Ierko Andrii 1982 Ukraina/Lutsk
26 Jarmuszynski Tomasz 1964 Borek Chelm
27 Bujak Maciej 1973
28 Wrocławski Stanisław 1957 LW Bogdanka
29 Pawłowski Zbigniew 1951 Chemik ADBlue Puławy
30 Kostowski Stanisław 1977 Chełm
31 Bielak Krzysztof 1980 Lublin
32 Kot Leszek 1951 LW Bogdanka
33 Żółkiewska Małgorzata 1972 LW Bogdanka
34 Chmielewski Piotr 1969 Orto Optymist Lublin
35 Lizut Anna 1993 ZS 4 Hrubieszów
36 Turak Joanna 1966 Chemik ADBlue Puławy
37 Mykhailiuk Andrii 1986 Ukraina/SK Kovel Rudnik
38 Danylewych Pavlo 1976 Ukraina/SK Kovel Rudnik
39 Mikołajczyk Jan 1944 Hrubieszów
40 Ierko Iryna 1984 Ukraina/SK Kovel Rudnik
41 Panasiuk Sergej 1977 Ukraina/SK Kovel Rudnik

 

Mężczyźni 

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Punkty
1 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 35
2 Szostak Pawel 1993 Unia Hrubieszów 32
3 Buczak Rafał 1992 Agros Zamość 29
4 Wysokiński Dawid 1992 AZS UMCS Lublin 27
5 Raczyński Paweł 1990 SKB Kraśnik 26
6 Kirtach Olieksandr 1986 Ukraina/SK Kovel Rudnik
7 Kuzdra Dariusz 1975 Agros Zamość 25
8 Serej Łukasz 1986 AZS UMCS Lublin 24
9 Marzec Stanisław 1962 Agro-Natura Nałęczów 23
10 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 22
11 Falczyński Maciej 1975 Agro-Natura Nałęczów 21
12 Szady Tomasz 1985 Parafia Lipsko Unia Hrubieszów 20
13 Sroczyński Rafał 1970 Krasnystaw 19
14 Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów 18
15 Terentowicz Stanisław 1966 Agro-Natura Nałęczów 17
16 Podlipny Marek 1974 LW Bogdanka 16
17 Kamieniarz Adam 1987 Unia Hrubieszów 15
18 Kamola Kazimierz 1960 Chemik ADBlue Puławy 14
19 Wrona Jerzy 1962 ZPD Stolmar Krężnica Jara 13
20 Jabłoński Mariusz 1980 Unia Hrubieszów 12
21 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka 11
22 Ierko Andrii 1982 Ukraina/Lutsk
23 Jarmuszynski Tomasz 1964 Borek Chelm 10
24 Bujak Maciej 1973 9
25 Wrocławski Stanisław 1957 LW Bogdanka 8
26 Pawłowski Zbigniew 1951 Chemik ADBlue Puławy 7
27 Kostowski Stanisław 1977 Chełm 6
28 Bielak Krzysztof 1980 Lublin 5
29 Kot Leszek 1951 LW Bogdanka 4
30 Chmielewski Piotr 1969 Orto Optymist Lublin 3
31 Mykhailiuk Andrii 1986 Ukraina/SK Kovel Rudnik
32 Danylewych Pavlo 1976 Ukraina/SK Kovel Rudnik
33 Mikołajczyk Jan 1944 Hrubieszów 2
34 Panasiuk Sergej 1977 Ukraina/SK Kovel Rudnik

 

Kobiety

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Wynik
1 Jakubczak Aleksandra 1982 Agros Zamość 35
2 Semyriak Kataryna 1986 Ukraina/SK Kovel Rudnik
3 Miłek Antonina 1994 Chemik ADBlue Puławy 32
4 Żółkiewska Małgorzata 1972 LW Bogdanka 29
5 Lizut Anna 1993 ZS 4 Hrubieszów 27
6 Turak Joanna 1966 Chemik ADBlue Puławy 26
7 Ierko Iryna 1984 Ukraina/SK Kovel Rudnik

 

kategoria wiekowa M – 16 (16 – 19 lat)

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Punkty
1 Szostak Pawel 1993 Unia Hrubieszów 35
2 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 32

 

kategoria wiekowa M – 20 (20 – 29 lat)

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Punkty
1 Buczak Rafał 1992 Agros Zamość 35
2 Wysokiński Dawid 1992 AZS UMCS Lublin 32
3 Raczyński Paweł 1990 SKB Kraśnik 29
4 Serej Łukasz 1986 AZS UMCS Lublin 27
5 Szady Tomasz 1985 Parafia Lipsko Unia Hrubieszów 26
6 Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów 25
7 Kamieniarz Adam 1987 Unia Hrubieszów 24

 

kategoria wiekowa M – 30 (30 – 39 lat)

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Punkty
1 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 35
2 Kuzdra Dariusz 1975 Agros Zamość 32
3 Falczyński Maciej 1975 Agro-Natura Nałęczów 29
4 Podlipny Marek 1974 LW Bogdanka 27
5 Jabłoński Mariusz 1980 Unia Hrubieszów 26
6 Bujak Maciej 1973 25
7 Kostowski Stanisław 1977 Chełm 24
8 Bielak Krzysztof 1980 Lublin 23

 

kategoria wiekowa M – 40 (40 – 49 lat)

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Punkty
1 Sroczyński Rafał 1970 Krasnystaw 35
2 Terentowicz Stanisław 1966 Agro-Natura Nałęczów 32
3 Jarmuszynski Tomasz 1964 Borek Chelm 29
4 Chmielewski Piotr 1969 Orto Optymist Lublin 27

 

kategoria wiekowa M – 50 (50 – 59 lat)

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Punkty
1 Marzec Stanisław 1962 Agro-Natura Nałęczów 35
2 Kamola Kazimierz 1960 Chemik ADBlue Puławy 32
3 Wrona Jerzy 1962 ZPD Stolmar Krężnica Jara 29
4 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka 27
5 Wrocławski Stanisław 1957 LW Bogdanka 26

 

kategoria wiekowa M – 60 (60 lat i starsi)

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Klub Punkty
1 Pawłowski Zbigniew 1951 Chemik ADBlue Puławy 35
2 Kot Leszek 1951 LW Bogdanka 32
3 Mikołajczyk Jan 1944 Hrubieszów 29

 

Punktacja klubowa

Lp Nazwa klubu Punkty
1 Unia Hrubieszów 154
2 Agros Zamość 89
3 Chemik ADBlue Puławy 79
4 LW Bogdanka 68
5 Agro-Natura Nałęczów 61
6 AZS UMCS Lublin 51
7 ZS 4 Hrubieszów 27
8 SKB Kraśnik 26
9 Krasnystaw 19
10 ZPD Stolmar Krężnica Jara 13
11 Borek Chelm 10
12 niezrzeszony 9
13 Chełm 6
14 Lublin 5
15 Orto Optymist Lublin 3
16 Hrubieszów 2

 

BIEGI MŁODZIEŻOWE

 

Bieg Przedszkolaka dziewczęta i chłopcy – rocznik 2005 i młodsi ( 100 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1 Czerkowski Mateusz Przedszkole nr 1 Hrubieszów
2 Buchajczuk Julia SP 3 Hrubieszów
3 Kuczynski Karol Przedszkole nr 2 Hrubieszów
4 Niźnikowski Paweł Przedszkole „Bajka” Werbkowice
5 Kuzdra Karol Zawada
6 Perehubka Kaja Przedszkole nr 1 Hrubieszów
7 Niźnikowski Piotr Przedszkole „Bajka” Werbkowice
8 Lenard Szymon Przedszkole nr 2 Hrubieszów
9 Twardowska Agata Przedszkole nr 1 Hrubieszów
10 Zubko Oliwia Przedszkole nr 2 Hrubieszów
11 Gajewski Mateusz Przedszkole nr 2 Hrubieszów
12 Lizut Małgorzata Przedszkole „Kubusiowa Akademia” Szpikołosy
13 Pawłowska Patrycja Przedszkole nr 2 Hrubieszów
14 Hojda Zofia
15 Pawłowski Adam
16 Dyjak Weronika
17 Lewandowski Olaf
18 Lenard Oskar Przedszkole nr 2 Hrubieszów
19 Ćwiklińska Ewelina

 

Dziewczęta – rocznik 2001 i młodsze ( 600 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Ciesielczuk Oliwia SP 3 Hrubieszów 35
2 Gajewska Karolina SP 3 Hrubieszów 32
3 Bańka Weronika SP 2 Hrubieszów 29
4 Tustanowska Maryla SP 50 Lublin 27
5 Niźnikowska Alicja SP Werbkowice 26
6 Kogut Oliwia SP 2 Hrubieszów 25
7 Bednarczuk Wiktoria SP Werbkowice 24
8 Wiśniewska Oliwia SP 2 Hrubieszów 23
9 Ciesielczuk Natalia SP 2 Hrubieszów 22
10 Nowosad Aleksandra SP 2 Hrubieszów 21
11 Kamień Julia SP 2 Hrubieszów 20
12 Bielecka Sandra SP 2 Hrubieszów 19
13 Guluk Aleksandra SP 2 Hrubieszów 18
14 Samsonowicz Klaudia SP 2 Hrubieszów 17
15 Hojda Małgorzata SP 2 Hrubieszów 16
16 Bęsiuk Sandra SP 3 Hrubieszów 15
17 Kamień Wiktoria SP 2 Hrubieszów 14
18 Lizut Justyna SP Szpikołosy 13
19 Bednarczuk Klaudia SP 2 Hrubieszów 12
20 Korneluk Weronika SP 2 Hrubieszów 11

 

Chłopcy – rocznik 2001 i młodsi ( 600 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Ulanicki Piotr SP Horodło 35
2 Tustanowski Michał SP 50 Lublin 32
3 Dudziuk Patryk SP 2 Hrubieszów 29
4 Mielniczuk Piotr SP Szpikołosy 27
5 Otreba Jakub SP 2 Hrubieszów 26
6 Guluk Albert SP 2 Hrubieszów 25
7 Komsta Piotr SP Szpikołosy 24
8 Fedurek Michał SP Werbkowice 23
9 Kostrubiec Jakub SP 2 Hrubieszów 22
10 Ćwikliński Adrian SP Jaroslawiec 21

 

Dziewczęta – rocznik 1999 – 2000 ( 800 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Barańczuk karolina SP 2 Hrubieszów 35
2 Was Karolina SP 1 Hrubieszów 32
3 Wołyniec Oliwia SP 1 Hrubieszów 29
4 Komsta Olga SP Szpikołosy 27
5 Gontarz Jagoda SP 2 Hrubieszów 26
6 Weremczuk Paula SP Werbkowice 25
7 Kupiec Aleksandra SP 2 Hrubieszów 24
8 Szymańska Kamila SP 2 Hrubieszów 23
9 Koryczko Klaudia SP Werbkowice 22
10 Lipnicka Klaudia SP 2 Hrubieszów 21
11 Kozielewicz Kamila SP 2 Hrubieszów 20
12 Tor Katarzyna SP 2 Hrubieszów 19
13 Aleksandowicz Dominika SP 2 Hrubieszów 18
14 Nowosad Diana SP 2 Hrubieszów 17
15 Kostrubiec Oliwia SP 2 Hrubieszów 16
16 Łata Natalia SP 2 Hrubieszów 15
17 Bańka Julia SP 2 Hrubieszów 14
18 Wojtiuk Weronika SP 2 Hrubieszów 13
19 Ciesielczuk Weronika SP 2 Hrubieszów 12
20 Żytowiecka Weronika SP 2 Hrubieszów 11

 

Chłopcy – rocznik 1999 – 2000 ( 800 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Piątek Bartłomiej SP Narol 35
2 Bedłuszak Piotr SP Urszulin 32
3 Dec Dawid SP Gozdów 29
4 Korda Arkadiusz SP Narol 27
5 Samsonowicz Łukasz SP 2 Hrubieszów 26
6 Łomański Mateusz SP 2 Hrubieszów 25
7 Buchajczuk Paweł SP 3 Hrubieszów 24
8 Sas Arkadiusz SP Werbkowice 23
9 Matjasowicz Tomasz SP Narol 22
10 Tchórzewski Damian SP 3 Hrubieszów 21
11 Jasina Adam SP 1 Hrubieszów 20
12 Zubko Kamil SP 3 Hrubieszów 19

 

Dziewczęta – rocznik 1997 – 1998 ( 800 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Ciesielczuk Wiktoria G 3 Hrubieszów 35
2 Kawarska Karolina ZS GP 2 Hrubieszów 32
3 Drewniak Aleksandra G Werbkowice 29
4 Prus Barbara ZS GP 2 Hrubieszów 27
5 Jaciuk Justyna G Moniatycze 26
6 Oleszczuk Wioletta G Moniatycze 25
7 Żuraw Kamila G Moniatycze 24
8 Majewska Klaudia G 1 Hrubieszów 23
9 Pukaluk Natalia ZS GP 2 Hrubieszów 22

 

Chłopcy – rocznik 1997 – 1998 ( 1400 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Polikowski Aleksander G Moniatycze 35
2 Stepaniuk Marcin G 2 Hrubieszów 32
3 Tabuła Kamil G Moniatycze 29
4 Brodziak Michał G Moniatycze 27
5 Wójcik Bartek G Jarosławiec 26
6 Oleszczuk Piotr G Moniatycze 25
7 Kloc Jakub G Urszulin 24
8 Remarczyk Kamil G 2 Hrubieszów 23

 

Dziewczęta – rocznik 1995 – 1996 ( 1400 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Polikowska Agata ZS 3 Hrubieszów 35
2 Zielinska Aleksandra G Urszulin 32
3 Marciszewska Monika G Urszulin 29
4 Skingier Aleksandra ZS 1 Hrubieszów 27

 

Chłopcy – rocznik 1995 – 1996 ( 1400 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Mielniczuk Jakub ZS 3 Hrubieszów 35
2 Wronski Bartłomiej ZS 1 Hrubieszów 32
3 Wójcik Sebastian G Jarosławiec 29
4 Brodziak Mateusz G Moniatycze 27
5 Sidor Damian ZS 1 Hrubieszów 26
6 Radomski Adam ZS 1 Hrubieszów 25
7 Tański Marek ZS 1 Hrubieszów 24
8 Kosakowski Bartłomiej G Moniatycze 23
9 Kalinowski Jakub G Urszulin 22
10 Grzeszczuk Kamil ZS 1 Hrubieszów 21
11 Siliak Tomasy ZS 1 Hrubieszów 20

 

Dziewczęta – rocznik 1993 – 1994 ( 1400 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Mielniczuk Magda ZS 2 Hrubieszów 35
2 Worożbit Paulina ZS 2 Hrubieszów 32
3 Miazga Marta ZS 1 Hrubieszów 29
4 Kwiatkowska Katarzyna ZS 1 Hrubieszów 27
5 Pilit Magda ZS 1 Hrubieszów 26
6 Sitarz Aleksandra ZS 4 Hrubieszów 25
7 Bobak Paula ZS 2 Hrubieszów 24
8 Donach Agnieszka ZS 2 Hrubieszów 23

 

Chłopcy – rocznik 1993 – 1994 ( 1400 m )

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kloc Paweł AZS UMCS ZSEL Lublin 35
2 Wójtowicz Mateusz ZS 3 Hrubieszów 32
3 Miazga Łukasz ZS 1 Hrubieszów 29
4 Marajch Marcin ZS 1 Hrubieszów 27
5 Kondratiuk Adrian ZS 1 Hrubieszów 26
6 Drączkowski Kamil ZS 1 Hrubieszów 25
7 Knap Dariusz ZS 1 Hrubieszów 24
8 Martuniuk Robert ZS 1 Hrubieszów 23
9 Gierszon Dawid ZS 1 Hrubieszów 22

 

Punktacja szkół

Szkoły podstawowe

Lp Nazwa szkoły Punkty
1 SP 2 Hrubieszów 684
2 SP 3 Hrubieszów 146
3 SP Werbkowice 143
4 SP Szpikołosy 91
5 SP Narol 84
6 SP 1 Hrubieszów 81
7 SP 50 Lublin 59
8 SP Horodło 35
9 SP Urszulin 32
10 SP Gozdów 29
11 SP Jaroslawiec 21

 

Szkoły gimnazjalne

Lp Nazwa szkoły Punkty
1 G Moniatycze 241
2 G Urszulin 107
3 ZS GP 2 Hrubieszów 81
4 G 2 Hrubieszów 55
5 G Jarosławiec 55
6 G 3 Hrubieszów 35
7 G Werbkowice 29
8 G 1 Hrubieszów 23

 

Szkoły ponadgimnazjalne

Lp Nazwa szkoły Punkty
1 ZS 1 Hrubieszów 433
2 ZS 2 Hrubieszów 114
3 ZS 3 Hrubieszów 102
4 AZS UMCS ZSEL Lublin 35
5 ZS 4 Hrubieszów 25

 

KOMUNIKAT – plik do pobrania