LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Bartłomiej Niedźwiedź zwycięzcą 77. Grand Prix w Tenisie Stołowym - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-03-28

Bartłomiej Niedźwiedź zwyciężył w 77 turnieju z cyklu Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym.

Reklama

 

Turniej, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak" odbył się w niedzielę 24 marca 2019 roku w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

 

 Wyniki

 

77 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

 

SEZON 2018/19

 

Lp

NAZWISKO IMIĘ

Miejscowość

77 GP

1

Niedźwiedź Bartłomiej

Modryń

100

2

Dąbrowski Damian

Podhorce

90

3

Łubkowski Zbigniew

Hrubieszów

80

4

Daciuk Dominik

Hrubieszów

70

5

Frykowski Jacek

Czerniczyn

65

6

Słupski Kamil

Podhorce

60

7

Mięczak Grzegorz

Mieniany

55

8

Koronowicz Sebastian

Mieniany

50

9

Krusiewicz Ernest

Peresołowice

48

10

Dąbrowski Daniel

Podhorce

46

11

Hryniak Kordian

Mieniany

45

12

Śliwńiski Mieczysław

Hrubieszów

44

13

Niedźwiedź Bogusław

Modryń

43

14

Gardyński Emilian

Hrubieszów

42

15

Pszeniczka Mieczysław

Mchalów

41

16

Niedźwiedź Maciej

Modryń

40

 

 

 

RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEZON 2018/19

 

 

 

 

 

Lp

Nazwisko Imię

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

7

razem

1

Niedźwiedź Bartłomiej

Modryń

90

90

100

80

90

65

100

615

2

Dąbrowski Damian

Podhorce

70

80

90

65

80

80

90

555

3

Daciuk Dominik

Hrubieszów

48

60

80

50

65

48

70

421

4

Bednarz Patryk

Werbkowice

100

0

0

100

100

100

0

400

5

Łubkowski Zbigniew

Hrubieszów

0

50

70

55

55

50

80

360

6

Krusiewicz Ernest

Peresołowice

46

46

60

46

43

42

48

331

7

Śliwńiski Mieczysław

Hrubieszów

43

44

65

44

46

40

44

326

8

Niedźwiedź Bogusław

Modryń

44

42

55

45

44

39

43

312

9

Niedźwiedź Maciej

Modryń

42

40

46

42

38

35

40

283

10

Mięczak Grzegorz

Mieniany

45

0

48

0

41

44

55

233

11

Sienicki Michał

Mircze

0

55

50

43

40

0

0

188

12

Korol Jakub

Hrubieszów

60

0

0

70

0

55

0

185

13

Słupski Tomasz

Podhorce

80

0

0

90

0

0

0

170

14

Reszel Daniel

Stróża

55

100

0

0

0

0

0

155

15

Misiarz Paweł

Łysa Góra

0

0

0

48

0

90

0

138

16

Wyskiel Patryk

Podhorce

65

0

0

0

0

70

0

135

17

Rafalski Piotr

Werbkowice

0

70

0

0

0

60

0

130

18

Pszeniczka Mieczysław

Mchalów

0

0

0

0

39

43

41

123

19

Jasiński Michał

Piaski

50

65

0

0

0

0

0

115

20

Frykowski Jacek

Czerniczyn

0

0

0

0

0

46

65

111

21

Koronowicz Sebastian

Mieniany

0

0

0

0

0

37

50

87

22

Hryniak Kordian

Mieniany

0

0

0

0

0

41

45

86

23

Szewczyk Józef

Krasne

0

0

0

0

70

0

0

70

24

Jarosz Łukasz

Werbkowice

0

0

0

60

0

0

0

60

25

Gałan Łukasz

Gozdów

0

0

0

0

60

0

0

60

26

Dąbrowski Daniel

Podhorce

0

0

0

0

0

0

60

60

27

Królcki Tomasz

Werbkowice

0

0

0

0

50

0

0

50

28

Smusz Jakub

Gozdów

0

0

0

0

48

0

0

48

29

Kruk Andrzej

Zamość

0

48

0

0

0

0

0

48

30

Słupski Kamil

Podhorce

0

0

0

0

0

0

46

46

31

Krupiński Adam

Zamość

0

0

0

0

45

0

0

45

32

Dąbrowski Kamil

Podhorce

0

0

0

0

0

45

0

45

33

Banaszek Igor

Hrubieszów

0

45

0

0

0

0

0

45

34

Majdański Ignacy

Wysokie

0

43

0

0

0

0

0

43

35

Królicki Tymoteusz

Werbkowice

0

0

0

0

42

0

0

42

36

Gardyński Emilian

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

42

42

37

Kutera Aleksandra

Teptiuków

0

41

0

0

0

0

0

41

38

Koszałka Jakub

Hrubieszów

0

0

0

0

0

38

0

38

39

Barcicki Michał

Wożuczyn Cukrownia

0

0

0

0

37

0

0

37

40

Bednara Dominik

Mieniany

0

0

0

0

0

36

0

36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator UKS Ogólniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krawczuk Zbigniew

                 

 

(fot. UKS Ogólniak)

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: