Bez niespodzianek

W sobotę odbyła się ostatnia kolejka I rundy rozgrywek Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej Miasta Hrubieszowa. Jeden mecz przełożono, a w innych specjalnych niespodzianek nie było.

br />Granica – Urząd Skarbowy
mecz przełożono

Hermes – Policja 1:2
Wydawało się, że Hermes, po ostatnich pewnych zwycięstwach, utrzyma formę i pokusi się o zwycięstwo. Niestety w sobotę tak dobrze nie było. Po pierwszej połowie Policja prowadziła dwoma bramkami i choć w drugiej Hermes rzucił się do szaleńczych ataków, przyniosły one jedynie połowiczny sukces w postaci jednej bramki. Policja w końcówce miała kilka stuprocentowych sytuacji, ale zaszwankowała skuteczność.

Kasieńka – Prywaciarz 2:5
Zaczęło się dość nieoczekiwanym prowadzeniem Kasieńki 1:0. Kiedy prywaciarz wyrównał, wydawało się, że to koniec niespodzianek. Pierwsza połowa zakończyła się jednak prowadzeniem debiutantów rozgrywek 2:1. Jak się dowiedziałem, w przerwie pojedynku lewoskrzydłowy Prywaciarza, Janusz Olejarz w kilku żołnierskich i niewyszukanych słowach zmobilizował jednak swoją drużynę, a efektem były strzelone kolejno cztery bramki i wygrana weteranów.
Na pozycji bramkarza nienajgorzej zadebiutował w tym meczu Dariusz Dąbek. Dobrze, że do drużyny ma powrócić wreszcie bramkarz, bo jak by tak dalej szło, to najprawdopodobniej każdy z zawodników po kolei musiałby sprawdzać się na tej pozycji.

Media Expert – Mazex 11:1
W zasadzie wynik sam mówi za siebie. Niestety drużyna Mazexu, po ostatnim, ciężko wypracowanym zwycięstwie nad Granicą, powróciła ze swoją formą do punktu wyjścia czyli wysoko przegrywanych meczów z początku rundy.