REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Biegano ku pamięci Konstytucji 3 Maja - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-06-07

W dniu 25.05.2018 r. na terenach Hrubieszowskiego Sportu i Rekreacji został rozegrany VI Cross Konstytucji 3 Maja, w których rywalizowała młodzież szkolna.

Reklama

 

Ze strony Hrubieszowskiego Sportu i Rekreacji:

Przedstawiamy klasyfikację drużynową VI Crossu Konstytucji 3 Maja. Zwycięskie szkoły otrzymają puchary. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!

 

Igrzyska Dzieci

1. SP 2 Hrubieszów 764 pkt
2. SP 1 Hrubieszów 533 pkt
3. SP Moniatycze 264 pkt
4. PSP Szpikołosy 126 pkt
5. PSP Kobło 29 pkt
6. SP Husynne 15 pkt

 

Igrzyska Młodzieży szkolnej

1. SP Moniatycze 219 pkt
2. SP 1 Hrubieszów 55 pkt

 

Wyniki rywalizacji indywidualnej

Dziewczęta 2008-2010 dystans 300m
1. Nina Świgost SP2 2009
2. Julia Piotrowska SP1 2008
3. Hania Nowosad SP1 2008
4. Blanka Hrycuniak SP1 2008
5. Marcelina Gołębiowska SP2 2010
6. Oliwia Pacyna SP2 2008
7. Julia Sidor SP2 2010
8. Martyna Tess SP1 2008
9. Sara Caruk SP1 2008
10. Emilka Malinowska SP1 2008
11. Julia Borsukiewicz SP2 2009
12. Gabrysia Hunkiewicz SP2 2010
13. Nikola Głowacz SP1 2008
14. Gabrysia Lipnicka SP2 2010
15. Joanna Śpiewak SP2 2010
16. Anna Sekulska SP2 2009
17. Zuzanna Śpiewak SP2 2010

Chłopcy 2008-2010 dystans 300m
1. Bartosz Turzyński SP2 2009
2. Natan Mazur SP2 2009
3. Leon Dąbrowski SP2 2008
4. Karol Gołębiowski SP2 2008
5. Jan Węcławik SP2 2009
6. Marcel Czerkawski SP2 2010
7. Krystian Zamojtel SP2 2009
8. Mikołaj Pudłowski SP2 2009
9. Adam Szmit SP2 2009
10. Krzysztof Sawicki SP2 2009
11. Szymon Laskowski SP2 2009
12. Kacper Kasprzyk SP2 2009
13. Mateusz Mackiewicz SP2 2010
14. Karol Wójtowicz SP2 2010

Dziewczęta 2004-2005 dystans 600m
1. Emilia Tokarska SP Moniatycze 2005
2. Justyna Lizut SP Szpikołosy 2004
3. Oliwia Kowalczyk SP2 2005
4. Sandra Salamon SP1 2004
5. Natalia Trubacz SP Moniatycze 2005
6. Diana Chorzępa SP1 2004
7. Martyna Świeca SP1 2004
8. Laura Szala SP2 2005
9. Karolina Węcławik SP2 2005
10. Laura Brzeska SP Moniatycze 2004
11. Małaczek Julia SP1 2004
12.Weronika Guzik SP Moniatycze 2004
13. Emilia Drozda SP Moniatycze 2004
14. Nina Szumowska SP2 2005
15. Julia Wawrzynowicz SP2 2005
16. Julia Charatynowicz SP1 2004
17. Marta Buczek SP1 2004
18. Ula Gidizńska SP1 2005
19. Patrycja Pawłowska SP2 2005

Chłopcy 2004-2005 dystans 600m
1. Rafał Kunicki SP Moniatycze 2004
2. Filip Cierech SP1 2004
3. Tomasz Trubacz SP Moniatycze 2004
4. Piotr Jastrzębski SP Moniatycze 2004
5. Jakub Kopera SP1 2004
6. Bartłomiej Karpiuk SP1 2004
7. Jakub Kościuk SP Kobło 2005
8. Karol Kruk SP Szpikołosy 2004
9. Artem Guberuk SP1 2005
10. Tomasz Zając SP1 2005
11. Aleksander Hejna SP Moniatycze 2004
12. Tomek Jankowski SP1 2005
13. Karol Mróz SP Szpikołosy 2005
14. Wiktor Sadowski SP1 2005
15. Kuba Koper SP1 2004
16. Wojciech Harapiuk SP Szpikołosy 2004
17. Łukasz Harapiuk SP Szpikołosy 2005
18. Jan Pryl SP1 2005
19. Damian Banach SP1 2004

Dziewczęta 2006-2007 dystans 600m
1. Emilia Świgost SP2 2006
2. Wiktoria Kowalczyk SP2 2006
3. Kinga Kowalczuk SP Moniatycze 2006
4. Róża Puchalska SP2 2006
5. Małgorzata Lizut SP Szpikołosy 2007
6. Amelia Brudnowska SP2 2006
7. Karolina Radomińska SP1 2006
8. Patrycja Kucy SP2 2006
9. Katarzyna Zgnilec SP Husynne 2006
10. Oliwia Dziewiczkiewicz SP2 2006
11. Julia Urbaniak SP Moniatycze 2006
12. Ilona Oleszuk SP Kobło 2006
13. Julia Sułkowska SP1 2006
14. Natalia Harapiuk SP Szpikołosy 2006
15. Lena Kuśmierczyk SP2 2006
16. Kamila Litwińczuk SP1 2006
17. Ola Malec SP2 2006
18. Katarzyna Kościowska SP2 2006
19. Alicja Goławska SP1 2006
20. Gabrysia Burda SP2 2006
21. Jagoda Grona SP1 2006
22. Ala Wołowiec SP2 2006
23. Klaudia Prus SP2 2006
24. Klaudia Kurysz SP1 2007
25. Dominika Tysowecka SP1 2006
26. Magda Szwanc SP2 2006

Chłopcy 2006-2007 dystans 600m
1. Oliwier Stadnicki SP1 2006
2. Sebastian Cebula SP Moniatycze 2006
3. Maciej Hukowski SP2 2006
4. Kacper Laskowski SP2 2006
5. Szymon Świstowski SP1 2006
6. Oliwier Kasprzak SP2 2006
7. Antoni Czepiel SP2 2006
8. Dawid Serba SP1 2006
9. Maciej Jóźwiak SP2 2006
10. Krzysztof Winiarski SP2 2006
11. Kacper Głowacz SP1 2007
12. Paweł Kunicki SP Moniatycze 2006
13. Brajan Gontarz SP1 2006
14. Hubert Szkudziński SP1 2006
15. Karol Kozdroń SP1 2006
16. Maciek Patkowski SP1 2006
17. Jakub Kidaj SP Szpikołosy 2006
18. Kacper Matuszewski SP2 2006
19. Wojciech Mielniczuk SP Szpikołosy 2006
20. Jakub Litwińczuk SP1 2006
21. Krystian Kościowski SP2 2006
22. Kacper Błędowski SP1 2006
23. Marcin Dżygało SP1 2006
24. Jakub Szymaszek SP1 2006

Dziewczęta 2002-2003 dystans 600m
1. Klaudia Kot SP Moniatycze 2002
2. Kamila Drozda SP Moniatycze 2003
3. Karolina Staręga SP Moniatycze 2002
4. Katarzyna Repeć SP Moniatycze 2002

Chłopcy 2002-2003 dystans 600m
1. Dawid Brzeski SP Moniatycze 2003
2. Krzysztof Pieniążek SP1 2002
3. Jakub Holc SP1 2002
4. Kacper Sobowicz SP Moniatycze 2002
5. Bartłomiej Sajdłowski SPMoniatycze 2002
6. Paweł Łopocki SP Moniatycze 2003
7. Michał …. SP Moniatycze 2003

 

***

 

Konstytucja 3 Maja, właśc. Ustawa Rządowa z dnia 3 maja – uchwalona 3 maja1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją… - więcej na Wikipedia i inne źródła

 

 

Opracował – mak

Foto - HOSiR

 

Podziel się:
« wstecz

ZOBACZ TAKŻE:

GALERIA: