Cezary Tkaczuk ósmy w IV Kolarskiej Hrubieszowskiej Czasówce

W dniu 25 sierpnia, na 18-kilometrowej trasie Maziarnia – Moniatycze – Hrubieszów został rozegrany wyścig kolarski w jeździe indywidualnej na czas. Rywalizację ukończyło 45 osób, w tym dwie panie i hrubieszowscy kolarze.

Wśród mężczyzn na podium stanęli:

1. Mirosław Wójciak (Bike Team),

2. Robert Sawa (Lublin),

3. Paweł Kałuszka (Dziektarzew, woj. łódzkie).

Na wysokiej ósmej pozycji uplasował się Cezary Tkaczuk z Hrubieszowa.

Wśród kobiet najszybsza była Justyna Krawczyk z Hrubieszowa, wyprzedzając Aleksandrę Żytek (Wilkołaz).

W kategorii „rowery inne”, najlepszy czas uzyskał Naboyshchikov Volodymyr (Lwów – Ukraina), 2. Tadeusz Słoma, 3. Jan Rogowski (obaj z Hrubieszowa).

W kategorii najlepszy z Hrubieszowa, najwyżej został sklasyfikowany wspomniany Tkaczuk, 2. Bartłomiej Temporowicz, 3. Jan Zderkiewicz, który był jednocześnie najstarszym zawodnikiem wyścigu (73 lata).

Następny wyścig – Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w jeździe parami mężczyzn, na odcinku 26 km, stowarzyszenie Hrubieszów Na Rowerach organizuje 8 września.