24 kwietnia 2024

Diana Flak Wicemistrzynią Polski!

Diana Flak została Wicemistrzynią Polski Juniorek do lat 20 w podnoszeniu ciężarów w kat. 75+ kg uzyskując w dwuboju 160 kg i ustępując jedynie Zuzannie Majewskiej z Wisły Puławy.

Diana podczas rozgrywanych w Zamościu, w dniach 24-26 kwietnia, Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 zdobyła także srebrne medale w rwaniu (70 kg) i podrzucie (90 kg). Jej dorobek jest największy spośród naszych zawodników startujących w tych zawodach.

Występujący w sobotę 25.04 w kat. 69 kg Bartłomiej Kosakowski zajął 9 miejsce, uzyskując w dwuboju 216 kg (96 kg + 120 kg), a Damian Kasztelan 12 miejsce, wynikiem w dwuboju 199 kg (88 kg + 111 kg).

W piątek, 24.04 Patryk Friedrich w kat. 62 kg, zajął także 9 miejsce, uzyskując w dwuboju 175 kg (77 kg + 98 kg).

W niedzielę Leszek Włodarski w kat. 94 kg z wynikiem 228 kg w dwuboju (102 kg w rwaniu i 126 kg w podrzucie) zajął 10 miejsce poprawiając rekordy życiowe w podrzucie i dwuboju.

źródło: mksuniahrubieszow.pl