REKLAMA

C3 Stropy Hrubieszów

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Drużynowa Liga LA - powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej SZS - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-05-12

9 maja na stadionie HOSiR odbyła się drużynowa Liga LA w ramach powiatowych rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.

Reklama

 

Organizatorami zawodów były: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

Do zawodów rejonowych które odbędą się 14 maja w Zamościu awansowały po dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt oraz chłopców, oraz trzy najlepsze osoby w każdej konkurencji.

 

Wyniki Drużynowej Ligi LA:

 

Dziewczęta:

1. PSP Mircze- 820 pkt                     opiekun: Urszula Przytuła

2. SP 2 Hrubieszów- 727pkt              opiekun: Ewelina Winiarska

3. ZS 2 Hrubieszów- 678 pkt            opiekun: Dominika Borys

4. SP 3 Hrubieszów-376 pkt              opiekun: Daniel Lipski

 

Chłopcy:

1. SP 1 Hrubieszów- 1104 pkt                      opiekun: Tomasz Magdziak

2. SP 2 Hrubieszów-1059 pkt                       opiekun: Robert Jóźwiak

3. PSP Mircze-977 pkt                                  opiekun: Józef Czerniak

4. SP 3 Hrubieszów- 838 pkt.                       opiekun: Daniel Lipski

 

*** 

 

Wyniki indywidualne:

DZIEWCZĘTA

 

100m dziewcząt

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Górniak Natalia

2003

PSP Mircze

14,43

93

Naja Julia

2003

ZS 2 Hrubieszów

14,90

78

Głuch Dominika

2003

PSP Mircze

15,17

70

Czerw Oliwia

2004

SP 3 Hrubieszów

15,21

69

Matysiak Oliwia

2003

PSP Mircze

15,74

55

Kicia Dominika

2003

ZS 2 Hrubieszów

15,82

52

Mielniczuk Karolina

2005

SP 2 Hrubieszów

16,03

48

Szwaczkiewicz Patrycja

2003

ZS 2 Hrubieszów

19,61

0

300m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Paluch Aleksandra

2004

PSP Mircze

52,11

48

Mazur Marta

2004

PSP Mircze

53,11

41

Szelezin Julia

2003

ZS 2 Hrubieszów

54,13

33

Hunia Weronika

2003

PSP Mircze

55,33

26

Stadnik Weronika

2004

SP 3 Hrubieszów

56,59

19

Mońka Wiktoria

2004

SP 3 Hrubieszów

56,68

18

Lebiedowicz Katarzyna

2004

SP 2 Hrubieszów

56,87

17

Czupryńska Dominika

2004

SP 3 Hrubieszów

57,15

16

Sowa Kornelia

2003

ZS 2 Hrubieszów

1:05,74

0

600m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Bęsiuk Sandra

2004

SP 3 Hrubieszów

1:51,36

97

Stepaniuk Magdalena

2003

ZS 2 Hrubieszów

2:08,67

44

Tarnowska Karolina

2003

SP 1 Hrubieszów

2:09,03

-

Kowalczyk Oliwia

2005

SP 2 Hrubieszów

2:13,34

33

Kania Martyna

2003

ZS 2 Hrubieszów

2:13,69

32

Gałan Wiktoria

2004

SP 2 Hrubieszów

2:14,15

31

Chilczuk Weronika

2006

PSP Mircze

2:18,84

23

Kryszczuk Malwina

2005

SP 3 Hrubieszów

2:22,46

17

Mazurek Inez

2006

PSP Mircze

NU

0

Tomaszewska Oliwia

2006

PSP Mircze

NU

0

Sztafeta 4x100m dziewcząt

Skład

Szkoła

Wynik

Punkty

 

Gług D,Kozdrój N, Kowalczuk A, Górniak N.

SZS Mircze

59,23

82

 

Mielniczuk K, Kowalczyk O,Samsonowicz K, Jowdiuk O.

SP 2 Hrubieszów

1:00,45

74

 

 Stadnik W,Bęsiuk S,Czerw O,Czupryńska D,

SP 3 Hrubieszów

1:02,18

61

 

skok w dal

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Jowdiuk Oliwia

2004

SP 2 Hrubieszów

4,40

90

Kozdrój Natalia

2004

PSP Mircze

4,36

87

Głuch Angelika

2003

PSP Mircze

4,10

73

Mielniczuk Maria

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,95

65

Łazorczyk Angelika

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,87

60

Szpak Aleksandra

2003

PSP Mircze

3,80

57

Kowalewska Dominika

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,65

49

Bedlińska Sylwia

2003

SP 2 Hrubieszów

3,52

43

Borkowska Juila

2004

SP 3 Hrubieszów

3,25

30

Darmochwał Patrycja

2005

SP 3 Hrubieszów

2,78

12

Czerw Oliwia

2004

SP 3 Hrubieszów

3,20

PK

Kula 3kg

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Patyjewicz Iga

2003

ZS 2 Hrubieszów

9,52

109

Wiśniewska Klaudia

2003

PSP Mircze

8,82

99

Durakiewicz Anna

2004

SP 2 Hrubieszów

8,38

93

Nowosad Ada

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,53

80

Kociach Emilia

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,24

76

Orłowska Aleksandra

2003

SP 2 Hrubieszów

6,73

68

Muzyczuk Kinga

2003

SP 2 Hrubieszów

6,23

61

Bucior Martyna

2003

SP 1 Hrubieszów

6,21

-

Smoleń Natalia

2004

PSP Mircze

6,15

60

Wójcik Aleksandra

2003

SP 1 Hrubieszów

5,89

-

skok wzwyż

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Panasiewicz Gabriela

2003

SP 2 Hrubieszów

135 cm

103

Szala Laura

2005

SP 2 Hrubieszów

125 cm

66

Siewierska Weronika

2003

PSP Mircze

110cm

55

 

 

 

CHŁOPCY

 

100m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Kaczmarek Kacper

2004

SP 1 Hrubieszów

12,79

104

Pawlos Krystian

2003

SP 3 Hrubieszów

12,81

103

Krasucki Kacper

2003

SP 2 Hrubieszów

12,98

97

Długosz Konrad

2003

SP 1 Hrubieszów

13,03

95

Czerkawski Mateusz

2005

SP 2 Hrubieszów

13,19

89

Flis Konrad

2004

SP 3 Hrubieszów

13,54

77

Rzepka Kamil

2004

SP 1 Hrubieszów

13,64

73

Sobuś Kacper

2004

PSP Mircze

13,82

68

300m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Dziedzic Przemysław

2003

SP 1 Hrubieszów

43,49

87

Marciniuk Mateusz

2005

PSP Mircze

43,94

82

Czop Dawid

2003

PSP Mircze

44,41

77

Turzyński Piotr

2004

SP 2 Hrubieszów

44,90

73

Borsuk Maciej

2005

SP 2 Hrubieszów

47,18

53

Sagan Patryk

2003

SP 1 Hrubieszów

48,13

46

Nazar Tomasz

2004

SP 2 Hrubieszów

48,47

43

Gradzki Damian

2005

SP 3 Hrubieszów

52,07

21

1000m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Cierech Filip

2004

SP 1 Hrubieszów

3:07,29

91

Skorupa Bartłomiej

2004

SP Czerniczyn

3:10,80

-

Łukasiuk Adrian

2004

SP 2 Hrubieszów

3:11,02

84

Kuczewski Wiktor

2005

SP 3 Hrubieszów

3:24,29

59

Magierka Adrian

2003

SP 2 Hrubieszów

3:30,17

50

Śmietanka Jan

2005

SP 3 Hrubieszów

3:33,17

46

Kudrel Mateusz

2003

SP 1 Hrubieszów

3:36,90

41

Czop Łukasz

2003

PSP Mircze

3:39,51

38

Łukaszczyk Kacper

2006

PSP Mircze

3:43,64

33

Zając Tomasz

2005

SP 1 Hrubieszów

3:50,66

25

 

Sztafeta 4x100m chłopców

Kaczmarek, Dziedzic,Długosz, Sztojko

SP 1 Hrubieszów

50,32

132

 

Jaworski B,Pawlos K, Flis K,Watras M,

SP 3 Hrubieszów

51,41

122

 

Czerkawski M,Krasucki K, Magierka A,Jóżwiak M,

SP 2 Hrubieszów

51,83

118

 

Kulas K,Sobuś K,Szawarski Sz,Marcinak M

PSP Mircze

55,95

86

 

Skok w dal

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Sztojko Krystian

2003

SP 1 Hrubieszów

5,54

108

Guberuk Artem

2005

SP 1 Hrubieszów

4,64

64

Penkowski Piotr

2004

SP 2 Hrubieszów

4,58

62

Jaworski Bartek

2004

SP 3 Hrubieszów

4,28

49

Abramek Jakub

2003

PSP Mircze

4,18

45

Tomaszewski Kacper

2005

SP 3 Hrubieszów

3,55

19

Kondrak Miłosz

2004

SP 3 Hrubieszów

3,25

14

Kula 5kg

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Dęga Kacper

2003

SP 2 Hrubieszów

10,40

110

Ślepko Mateusz

2004

PSP Mircze

10,05

105

Sidor Adrian

2003

PSP Mircze

9,97

104

Zubko Hubert

2003

SP 2 Hrubieszów

9,01

91

Dziuba Bartosz

2004

PSP Mircze

8,68

87

Wezgraj Jakub

2004

SP 1 Hrubieszów

8,53

85

Osmański Bartłomiej

2004

SP 1 Hrubieszów

7,96

77

Wasilewski Wiktor

2003

SP 2 Hrubieszów

7,31

69

Kozar Bartosz

2005

SP 3 Hrubieszów

6,50

58

Krawczyński Igor

2004

SP 3 Hrubieszów

6,42

57

skok wzwyż

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Kulas Krystian

2004

PSP Mircze

170

136

Jóżwiak Michał

2004

SP 2 Hrubieszów

160

119

Watras Mateusz

2004

SP 3 Hrubieszów

145

94

Barszczewski Gabriel

2004

SP 1 Hrubieszów

145

94

Chabros Patryk

2004

SP 1 Hrubieszów

145

94

Podkowa Jakub

2003

SP 2 Hrubieszów

145

94

Szawarski Szymon

2004

PSP Mircze

140

86

Kudelski Dawid

2004

SP 3 Hrubieszów

                        135

78

Gryniewicz Kacper

2004

SP 3 Hrubieszów

135

78

Kozdrój Kornel

2006

PSP Mircze

125

63

             

 

 

Klasyfikacja drużynowa:

 

Dziewczęta:

 

1. PSP Mircze- 820 pkt. 

Górniak Natalia

2003

PSP Mircze

14,43

93

Głuch Dominika

2003

PSP Mircze

15,17

70

Matysiak Oliwia

2003

PSP Mircze

15,74

55

Paluch Aleksandra

2004

PSP Mircze

52,11

48

Mazur Marta

2004

PSP Mircze

53,11

41

Hunia Weronika

2003

PSP Mircze

55,33

26

Chilczuk Weronika

2006

PSP Mircze

02:18,8

23

4x100m

 

 

 

82

Kozdrój Natalia

2004

PSP Mircze

4,36

87

Głuch Angelika

2003

PSP Mircze

4,1

73

Szpak Aleksandra

2003

PSP Mircze

3,8

57

Wiśniewska Klaudia

2003

PSP Mircze

8,82

99

Smoleń Natalia

2004

PSP Mircze

6,15

60

Siewierska Weronika

2003

PSP Mircze

110cm

55

Mazurek Inez

2006

PSP Mircze

NU

0

Tomaszewska Oliwia

2006

PSP Mircze

NU

0

 

2. SP 2 Hrubieszów- 727pkt

Mielniczuk Karolina

2005

SP 2 Hrubieszów

16,03

48

Lebiedowicz Katarzyna

2004

SP 2 Hrubieszów

56,87

17

Kowalczyk Oliwia

2005

SP 2 Hrubieszów

02:13,3

33

Gałan Wiktoria

2004

SP 2 Hrubieszów

02:14,2

31

4x100

 

 

 

74

Jowdiuk Oliwia

2004

SP 2 Hrubieszów

4,4

90

Bedlińska Sylwia

2003

SP 2 Hrubieszów

3,52

43

Durakiewicz Anna

2004

SP 2 Hrubieszów

8,38

93

Orłowska Aleksandra

2003

SP 2 Hrubieszów

6,73

68

Muzyczuk Kinga

2003

SP 2 Hrubieszów

6,23

61

Panasiewicz Gabriela

2003

SP 2 Hrubieszów

135 cm

103

Szala Laura

2005

SP 2 Hrubieszów

125 cm

66

 

3. ZS 2 Hrubieszów- 678 pkt 

Naja Julia

2003

ZS 2 Hrubieszów

14,9

78

Kicia Dominika

2003

ZS 2 Hrubieszów

15,82

52

Szwaczkiewicz Patrycja

2003

ZS 2 Hrubieszów

19,61

0

Szelezin Julia

2003

ZS 2 Hrubieszów

54,13

33

Sowa Kornelia

2003

ZS 2 Hrubieszów

01:05,7

0

Stepaniuk Magdalena

2003

ZS 2 Hrubieszów

02:08,7

44

Kania Martyna

2003

ZS 2 Hrubieszów

02:13,7

32

Mielniczuk Maria

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,95

65

Łazorczyk Angelika

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,87

60

Kowalewska Dominika

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,65

49

Patyjewicz Iga

2003

ZS 2 Hrubieszów

9,52

109

Nowosad Ada

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,53

80

Kociach Emilia

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,24

76

 

4. SP 3 Hrubieszów-376 pkt 

Czerw Oliwia

2004

SP 3 Hrubieszów

15,21

69

Stadnik Weronika

2004

SP 3 Hrubieszów

56,59

19

Mońka Wiktoria

2004

SP 3 Hrubieszów

56,68

18

Stadnik Weronika

2004

SP 3 Hrubieszów

56,59

19

Mońka Wiktoria

2004

SP 3 Hrubieszów

56,68

18

Czupryńska Dominika

2004

SP 3 Hrubieszów

57,15

16

Bęsiuk Sandra

2004

SP 3 Hrubieszów

01:51,4

97

Kryszczuk Malwina

2005

SP 3 Hrubieszów

02:22,5

17

4x100m

 

 

 

61

Borkowska Juila

2004

SP 3 Hrubieszów

3,25

30

Darmochwał Patrycja

2005

SP 3 Hrubieszów

2,78

12

Czerw Oliwia

2004

SP 3 Hrubieszów

3,2

PK

 

Chłopcy

 

1. SP 1 Hrubieszów- 1104 pkt 

Kaczmarek Kacper

2004

SP 1 Hrubieszów

12,79

104

Długosz Konrad

2003

SP 1 Hrubieszów

13,03

95

Rzepka Kamil

2004

SP 1 Hrubieszów

13,64

73

Dziedzic Przemysław

2003

SP 1 Hrubieszów

43,49

87

Sagan Patryk

2003

SP 1 Hrubieszów

48,13

46

Cierech Filip

2004

SP 1 Hrubieszów

03:07,3

91

Kudrel Mateusz

2003

SP 1 Hrubieszów

03:36,9

41

Zając Tomasz

2005

SP 1 Hrubieszów

03:50,7

25

4x100m

 

 

 

132

Sztojko Krystian

2003

SP 1 Hrubieszów

5,54

108

Guberuk Artem

2005

SP 1 Hrubieszów

4,64

64

Wezgraj Jakub

2004

SP 1 Hrubieszów

8,53

85

Osmański Bartłomiej

2004

SP 1 Hrubieszów

7,96

77

Barszczewski Gabriel

2004

SP 1 Hrubieszów

145

94

Chabros Patryk

2004

SP 1 Hrubieszów

145

94

 

2. SP 2 Hrubieszów-1059 pkt 

Krasucki Kacper

2003

SP 2 Hrubieszów

12,98

97

Nazar Tomasz

2004

SP 2 Hrubieszów

48,47

43

Czerkawski Mateusz

2005

SP 2 Hrubieszów

13,19

89

Turzyński Piotr

2004

SP 2 Hrubieszów

44,9

73

Borsuk Maciej

2005

SP 2 Hrubieszów

47,18

53

Łukasiuk Adrian

2004

SP 2 Hrubieszów

03:11,0

84

Magierka Adrian

2003

SP 2 Hrubieszów

03:30,2

50

4x100m

 

 

 

118

Penkowski Piotr

2004

SP 2 Hrubieszów

4,58

62

Dęga Kacper

2003

SP 2 Hrubieszów

10,4

110

Zubko Hubert

2003

SP 2 Hrubieszów

9,01

91

Wasilewski Wiktor

2003

SP 2 Hrubieszów

7,31

69

Jóżwiak Michał

2004

SP 2 Hrubieszów

160

119

Podkowa Jakub

2003

SP 2 Hrubieszów

145

94

 

3. PSP Mircze-977 pkt 

Sobuś Kacper

2004

PSP Mircze

13,82

68

Marciniuk Mateusz

2005

PSP Mircze

43,94

82

Czop Dawid

2003

PSP Mircze

44,41

77

Czop Łukasz

2003

PSP Mircze

03:39,5

38

Łukaszczyk Kacper

2006

PSP Mircze

03:43,6

33

4x100m

 

 

 

86

Abramek Jakub

2003

PSP Mircze

4,18

45

Ślepko Mateusz

2004

PSP Mircze

10,05

105

Sidor Adrian

2003

PSP Mircze

9,97

104

Dziuba Bartosz

2004

PSP Mircze

8,68

87

Kulas Krystian

2004

PSP Mircze

170

136

Szawarski Szymon

2004

PSP Mircze

140

86

Kozdrój Kornel

2006

PSP Mircze

125

63

 

4. SP 3 Hrubieszów- 838 pkt. 

Pawlos Krystian

2003

SP 3 Hrubieszów

12,81

103

Flis Konrad

2004

SP 3 Hrubieszów

13,54

77

Gradzki Damian

2005

SP 3 Hrubieszów

52,07

21

Kuczewski Wiktor

2005

SP 3 Hrubieszów

03:24,3

59

Śmietanka Jan

2005

SP 3 Hrubieszów

03:33,2

46

4x100m

 

 

 

118

Jaworski Bartek

2004

SP 3 Hrubieszów

4,28

49

Tomaszewski Kacper

2005

SP 3 Hrubieszów

3,55

19

Kondrak Miłosz

2004

SP 3 Hrubieszów

3,25

14

Kozar Bartosz

2005

SP 3 Hrubieszów

6,5

58

Krawczyński Igor

2004

SP 3 Hrubieszów

6,42

57

Watras Mateusz

2004

SP 3 Hrubieszów

145

94

Kudelski Dawid

2004

SP 3 Hrubieszów

135

78

Gryniewicz Kacper

2004

SP 3 Hrubieszów

135

78

 

 

Opracował: Tomasz Magdziak (PSZS)

Fot. HOSiR

 

Podziel się:
« wstecz

ZOBACZ TAKŻE:

GALERIA: