REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Drużynowe Biegi Przełajowe - Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa za nami! - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-04-11

Około 250 uczniów z okolicznych szkół wzięło 9 marca udział w biegach przełajowych, które odbyły na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach rywalizacji Igrzysk dzieci i młodzieży oraz Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

Reklama

 

Uczestnicy walczyli indywidualnie, ale w klasyfikacji końcowej liczyła się głównie drużyna, którą stanowiła pierwsza 6-tka uczniów z danej szkoły. Piękna, wiosenna pogoda, sprzyjała rywalizacji. Pierwsze 2 drużyny z każdej kategorii wiekowej awansowały do etapu rejonowego. Gratulujemy!

Dziękujemy uczniom za sportową rywalizację, a nauczycielom za zaangażowanie. Liczymy, że na kolejnych zawodach frekwencja będzie na takim samym poziomie.

 

***

 

Drużynowe Biegi Przełajowe - Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa

Stadion HOSiR 09.04.2018 r.

Komunikat końcowy

 

 

Dziewczęta 2007 i młodsze

1. Ulanowska Julia                   2007    SP Miączyn

2. Roman Anna                       2007    SP Wiszniów

3. Chodak Katarzyna              2009    SP Miączyn

4. Janiec Aleksandra                2007    SP 3 Hrubieszów

5. Pożdzik Oliwia                    2007    SP Miączyn

6. Flaga Nikola                        2007    SP Mircze

7. Nowosad Hanna                 2008    SP 1 Hrubieszów

8. Siewierska Milena               2008    SP Mircze

9. Symczuk Monika                 2007    SP 1 Hrubieszów

10. Mielniczuk Martyna           2007    SP 1 Hrubieszów

11. Smoleń Oliwia                   2008    SP Mircze

12. Kusiak Karolina                2007    SP 2 Hrubieszów

13. Strupieniuk Wiktoria          2007    SP Mircze

14. Mielniczuk Laura   2008    SP Wiszniów

15. Kuczewska Gloria 2008    SP 3 Hrubieszów

16. Tess Martyna                    2008    SP 1 Hrubieszów

17. Dziuba Karolina                 2008    SP Mircze

18. Bryk Martyna                    2007    SP 2 Hrubieszów

19. Głuch Kamila                     2008    SP Mircze

20. Kościowska Katarzyna      2007    SP 2 Hrubieszów

21. Kiersztyn Magdalena         2008    SP Miączyn

22. Paluch Martyna                 2008    SP Mircze

23. Hojda Zofia                       2007    SP 3 Hrubieszów

24. Malinowska Emilka           2008    SP 1 Hrubieszów

25. Skiba Oliwia                      2007    SP Mircze

26. Pukaluk Amelia                 2009    SP Wiszniów

27. Woźniak Michalina            2008    SP 1 Hrubieszów

28. Gałkowska Klaudia           2007    SP 3 Hrubieszów

29. Bednarczuk Aleksandra     2007    SP Mircze

30. Repeć Dagmara                 2007    SP 3 Hrubieszów

31. Misiak Weronika               2008    SP 3 Hrubieszów

32. Skwarek Milena                2007    SP 3 Hrubieszów

33. Jędra Oliwia                      2007    SP Wiszniów

34. Szeląg Anna                      2007    SP 2 Hrubieszów

35. Zielińska Wiktoria  2007    SP Mircze

36. Zubko Oliwia                    2007    SP 3 Hrubieszów

37. Szerement Wiktoria           2007    SP 3 Hrubieszów

38. Markiewicz Martyna          2008    SP 3 Hrubieszów

39. Pisarczyk Karina               2008    SP Miączyn

40. Broda Małgosia                 2007    SP Wiszniów

41. Sprysak Kinga                   2007    SP Miączyn

42. Piotrowska Julia                2008    SP 1 Hrubieszów

43. Osmańska Martyna           2007    SP 1 Hrubieszów

44. Stromidło Viktoria             2008    SP 3 Hrubieszów

45. Block Julia                         2008    SP 3 Hrubieszów

46. Kozak Kinga                     2008    SP Mircze

47. Ostaszewska Aleksandra   2008    SP Mircze

48. Gidzińska Hanna                2008    SP 1 Hrubieszów

49. Śliwa Zofia                        2008    SP 1 Hrubieszów

50. Grosman                           2008    SP 1 Hrubieszów

51. Kotyło Oliwia                    2008    SP 1 Hrubieszów

 

Chłopcy 2007 i młodsi

1. Kołdej Jakub                       2007    SP Miączyn

2. Stadnicki Erwin                   2007    SP 1 Hrubieszów

3. Gruszecki Dawid                 2009    SP Miączyn

4. Siudyka Dawid                    2007    SP Miączyn

5. Czerwiński Bartosz 2007    SP 3 Hrubieszów

6. Gajewski Mateusz               2007    SP 3 Hrubieszów

7. Kusiak Kacper                    2007    SP Mircze

8. Kluczek Maciej                   2007    SP Mircze

9. Pożniak Krystian                 2007    SP 3 Hrubieszów

10. Znaniecki Jakub                 2008    SP Miączyn

11. Wichniewicz Krystian        2008    SP Mircze

12. Duma Alan            2007    SP 3 Hrubieszów

13. Nowosad Alan                  2007    SP Mircze

14. Wąsak Maksymilian          2007    SP 1 Hrubieszów

15. Żarek Szymon                   2008    SP 3 Hrubieszów

16. Sawicki Wojtek                 2007    SP 3 Hrubieszów

17. Kaniewski Piotr                 2007    SP 3 Hrubieszów

18. Rataj Jakub                       2007    SP Mircze

19. Wróbel Mateusz                2007    SP Mircze

20. Diduch Kacper                  2008    SP Miączyn

21. Kosakowski Filip              2007    SP 3 Hrubieszów

22. Dziewulski Bartek  2007    SP 1 Hrubieszów

23. Bąk Adrian                        2009    SP Miączyn

24. Puzio Kamil                       2009    SP Miączyn

25. Gazda Patryk                    2008    SP Miączyn

26. Głowacz Kacper               2007    SP 1 Hrubieszów

27. Baj Marcel                        2007    SP 1 Hrubieszów

28. Lipski Tomasz                   2007    SP Wiszniów

29. Dymański Łukasz              2008    SP Miączyn

30. Kukiełka Jakub                 2009    SP Miączyn

31. Sienicki Patryk                  2008    SP Mircze

32. Głuch Kacper                    2007    SP Mircze

33. Cieśla Filip             2009    SP Miączyn

34. Łukasiewicz Rafał              2007    SP Mircze

35. Jóźwiak Mateusz               2007    SP 3 Hrubieszów

36. Kowalski Konrad              2007    SP 1 Hrubieszów

37. Pawełek Krzysztof 2007    SP 3 Hrubieszów

38. Lala Wojciech                   2007    SP Wiszniów

39. Bogusz Jakub                    2007    SP 3 Hrubieszów

40. Roman Kacper                  2007    SP 3 Hrubieszów

41. Łoza Mikołaj                     2009    SP Miączyn

42. Nowak Tymoteusz 2009    SP Miączyn

43. Lenard Szymon                 2007    SP 3 Hrubieszów

44. Sitarz Marcin                     2007    SP Mircze

45. Maciejczyk Kacper           2008    SP 1 Hrubieszów

 

Dziewczęta 2005-2006

1. Kaniuga Julia                       2006    SP 3 Hrubieszów

2. Michaluk Natalia                 2005    SP Miączyn

3. Czerwińska Magdalena        2005    SP Miączyn

4. Grądzka Dominika   2006    SP 3 Hrubieszów

5. Gruszecka Oliwia                2006    SP Miączyn

6. Kryszczuk Malwina             2005    SP 3 Hrubieszów

7. Kowalczyk Oliwia               2005    SP 2 Hrubieszów

8. Świgost Emilia                     2006    SP 2 Hrubieszów

9. Kowalczyk Wiktoria            2006    SP 2 Hrubieszów

10. Monka Wiktoria                2005    SP 3 Hrubieszów

11. Szala Laura                       2005    SP 2 Hrubieszów

12. Radomińska Karolina        2006    SP 1 Hrubieszów

13. Roman Oliwia                    2005    SP 3 Hrubieszów

14. Laskowska Julia                2005    SP Wiszniów

15. Nowak Oliwia                   2006    SP 2 Hrubieszów

16. Brudnowska Amelia          2006    SP 2 Hrubieszów

17. Feliksiak Aleksandra         2006    SP 3 Hrubieszów

18. Malec Aleksandra 2006    SP 2 Hrubieszów

19. Wójtowicz Aldona 2006    SP 3 Hrubieszów

20. Studzińska Klaudia            2005    SP 3 Hrubieszów

22. Węcławik  Karolina           2005    SP 2 Hrubieszów

23. Bielecka Monika               2006    SP Miączyn

24. Wójcik Wiktoria                2006    SP Mircze

25. Bąk Martyna                     2005    SP Miączyn

26. Osińska Aleksandra           2005    SP Mircze

27. Uszko Marlena                  2006    SP 3 Hrubieszów

28. Tomaszewska  Oliwia        2005    SP Mircze

29. Chimczuk Weronika          2005    SP Mircze

30. Łukaszczyk Wiktoria         2005    SP Miączyn

31. Tor Nicole                         2006    SP 3 Hrubieszów

32. Bończyk Emilia                  2006    SP Mircze

33. Panasiewicz Martyna         2005    SP 1 Hrubieszów

34. Oleszczak Klaudia 2005    SP Miączyn

35. Grona Jagoda                    2006    SP 1 Hrubieszów

36. Darmochwał Patrycja        2005    SP 3 Hrubieszów

37. Hawro Emilia                     2006    SP Miączyn

38. Stasiuk Milena                   2005    SP 1 Hrubieszów

39. Jędra Klaudia                    2005    SP Wiszniów

40. Bachanek Karolina            2006    SP Wiszniów

41. Kurek Magda                    2005    SP 3 Hrubieszów

42. Pawłowska Patrycja          2005    SP 2 Hrubieszów

43. Maciejewska Maja            2006    SP Mircze

44. Łukaszczyk Dominika        2005    SP Mircze

45. Małyszek Aleksandra        2005    SP Mircze

46. Mazurek Inez                    2005    SP Mircze

47. Zając Patrycja                   2006    SP 3 Hrubieszów

48. Ptak Julia                           2005    SP 3 Hrubieszów

 

 

Chłopcy 2005-2006

1. Okoniewski Krystian           2005    SP Miączyn

2. Dichrowski Piotr                  2005    SP Miączyn

3. Giacomo Esposito               2005    SP Mircze

4. Czerkawski Mateusz           2005    SP 2 Hrubieszów

5. Marciniuk Mateusz 2005    SP Mircze

6. Śmietanka Jan                     2005    SP 3 Hrubieszów

7. Bidiuk Bartłomiej                 2005    SP Miączyn

8. Kuczewski Wiktor               2005    SP 3 Hrubieszów

9. Borsuk Maciej                     2005    SP 2 Hrubieszów

10. Stadnicki Oliwier               2006    SP 1 Hrubieszów

11. Sienicki Michał                  2006    SP Mircze

12. Zarek Oktawian                2005    SP 3 Hrubieszów

13. Znaniecki Kamil                 2006    SP Miączyn

14. Derlak Karol                     2005    SP 3 Hrubieszów

15. Jankowski Tomasz 2005    SP 1 Hrubieszów

16. Guberuk Artem                 2005    SP 1 Hrubieszów

17. Chomik Kacper                 2005    SP 2 Hrubieszów

18. Skrok Igor                        2005    SP 2 Hrubieszów

19. Tywoniuk Karol                2005    SP 2 Hrubieszów

20. Ślepko Kacper                  2006    SP Wiszniów

21. Kiełbasa Piotr                    2005    SP 1 Hrubieszów

22. Fik Kacper                        2006    SP Miączyn

23. Kiryczuk Szymon   2006    SP 3 Hrubieszów

24. Mrozowski Grzegorz         2005    SP Mircze

25. Lenard Bartłomiej  2005    SP 2 Hrubieszów

26. Bryk Gabriel                      2005    SP 2 Hrubieszów

27. Padkowski Filip                 2006    SP 3 Hrubieszów

28. Szkałuba Krzysztof            2006    SP Mircze

29. Świstowski Szymon           2006    SP 1 Hrubieszów

30. Pawelec Bartosz                2006    SP 3 Hrubieszów

31. Roch Patryk                      2005    SP 3 Hrubieszów

32. Brzóska Bartosz                2006    SP 3 Hrubieszów

33. Łysiak Bartek                    2006    SP Mircze

34. Markiewicz Gabriel           2005    SP 1 Hrubieszów

35. Tomaszewski Kacper        2005    SP 3 Hrubieszów

36. Pukaluk Mateusz               2005    SP Wiszniów

37. Usowski Kamil                  2005    SP 3 Hrubieszów

38. Olejnik Hubert                   2006    SP Wiszniów

39. Rutkowski Michał 2005    SP 1 Hrubieszów

40. Szumiata Karol                  2005    SP 1 Hrubieszów

41. Łukaszczyk Kacper           2006    SP Mircze

42. Kozdrój Kornel                 2006    SP Mircze

43. Filipczuk Mateusz  2005    SP 1 Hrubieszów

44. Podolski Adrian                 2005    SP Mircze

45. Piluś Jakub            2005    SP Mircze

46. Grądzki Damian                 2005    SP 3 Hrubieszów

47. Soboń Jakub                     2005    SP 3 Hrubieszów

48. Jędra Sebastian                 2006    SP Wiszniów

49. Teresiński Jakub                2005    SP Wiszniów

50. Ciucki Błażej                     2005    SP 3 Hrubieszów

51. Stefaniak Jakub                 2006    SP 3 Hrubieszów

52. Gontarz Brajan                  2006    SP 1 Hrubieszów

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Gimnazja i 7 klasy szkoły podstawowe)

 

Dziewczęta 2002-2004

1. Śmietanka Olga                   2003    SP 3 Hrubieszów

2. Bęsiuk Sandra                     2004    SP 3 Hrubieszów

3. Jankowska Natalia              2003    SP 1 Hrubieszów

4. Tarnowska Karolina            2003    SP 1 Hrubieszów

5. Block Wiktoria                    2002    SP 1 Hrubieszów

6. Kopczyńska Julia                 2004    SP 3 Hrubieszów

7. Lachowska Magdalena        2002    SP 3 Hrubieszów

8. Kowalczyk Klaudia             2002    SP 3 Hrubieszów

9. Stadnik Weronika                2004    SP 3 Hrubieszów

10. Kowalczuk Klaudia           2003    SP 3 Hrubieszów

11. Prus Angelika                    2002    SP 1 Hrubieszów

12. Radelczuk Zofia                 2002    SP 3 Hrubieszów

13. Biszczat Aleksandra           2002    SP 3 Hrubieszów

14. Dąbrowska Honorata        2004    SP 3 Hrubieszów

 

Chłopcy  (2002-2004)

1. Wasyluk Piotr                      2002    SP 2 Hrubieszów

2. Kołodziej Marcin                 2002    SP 2 Hrubieszów

3. Cierech Filip                        2004    SP 1  Hrubieszów

4. Wlaź Szymon                      2003    SP Mircze

5. Jasiński Kacper                   2002    SP 2  Hrubieszów

6. Wichniewicz Kacper            2002    SP Mircze

7. Herda Michał                      2003    SP 1  Hrubieszów

8. Dziedzic Bartek                   2002    SP 1  Hrubieszów

9. Czop Daniel                        2003    SP Mircze

10. Czop Łukasz                     2003    SP Mircze

11. Paweł Różniatowski           2004    SP 1  Hrubieszów

12. Oleszczuk Jakub                2002    SP 1  Hrubieszów

13. Czop Mikołaj                    2002    SP Mircze

14. Kaczmarek Kacper           2004    SP 1  Hrubieszów

15. Chabros Patryk                 2007    SP 1  Hrubieszów

16. Gogół Dominik                  2002    SP Mircze

17. Kowalczuk Patryk             2002    SP Mircze

 

 

Licealiada

 

Dziewczęta  

1. Kupiec Aleksandra              1999    ZS 3 Hrubieszów

2. Wiatrzyk Julia                      2001    ZS 3 Hrubieszów

3. Sznura Katarzyna                1999    ZS 3 Hrubieszów

4. Sochan Agata                      1999    ZS 3 Hrubieszów

5. Ciesielczuk Aleksandra        1999    ZS 3 Hrubieszów

 

Chłopcy

1. Ślusarz Paweł                      1999    ZS 3 Hrubieszów

2. Rewucha Kamil                   2000    ZS 3 Hrubieszów

3. Gałczyński Jakub                 2001    ZS 3 Hrubieszów

4. Panasiewicz Jakub               2001    ZS 3 Hrubieszów

5. Wrona Hubert                     1999    ZS 3 Hrubieszów

6. Gajewski Bartek                  2000    ZS 3 Hrubieszów

7. Gura Jan                              2000    ZS 3 Hrubieszów

8. Kidyba Bartłomiej               2001    ZS 3 Hrubieszów

9. Dziadosz Hubert                  1999    ZS 3 Hrubieszów

10. Łappo Kamil                     2000    ZS 3 Hrubieszów

11. Przyczyna Bartłomiej         2001    ZS 3 Hrubieszów

12. Staszewski Stefan 2001    ZS 3 Hrubieszów



Klasyfikacja drużynowa szkół w ramach PSZS:

 

Igrzyska Dzieci:

 

Dziewczęta  2007 i młodsze

1. SP Mircze - 56 pkt

2. SP 1 Hrubieszów - 73 pkt

3. SP 3 Hrubieszów - 110 pkt

4. SP Wiszniów (5 startujących) - 98 pkt

5. SP 2 Hrubieszów (4 startujących) - 71 pkt

 

 

Chłopcy 2007 i młodsi

1. SP 3 Hrubieszów - 42 pkt

2. SP Mircze - 54 pkt

3. SP 1 Hrubieszów - 90 pkt

4. SP Wiszniów (jeden startujący) – 20 pkt

 

 

Dziewczęta 2005-2006

1. SP 3 Hrubieszów - 37 pkt

2. SP 2 Hrubieszów - 42 pkt

3. SP Mircze (5 startujących) - 109 pkt

4. SP 1 Hrubieszów (4 startujące) - 91 pkt

5. SP Wiszniów (3 startujące) - 72 pkt

 

 

Chłopcy 2005-2006

1. SP 3 Hrubieszów - 68 pkt

2. SP 2 Hrubieszów - 70 pkt

3. SP Mircze - 82 pkt

4. SP 1 Hrubieszów - 100 pkt

5. SP Wiszniów (5 startujących) - 167 pkt

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Dziewczęta 2002-2004

1. SP 3 Hrubieszów- 33 pkt

2. SP 1 Hrubieszów (4 startujące)- 23 pkt

 

Chłopcy 2002-2004

1. SP 1 Hrubieszów - 55 pkt

2. SP Mircze - 58  pkt

3. SP 2 Hrubieszów (3 startujących) - 8 pkt



Licealiada     

 

Dziewczęta:

1. ZS 3 Hrubieszów - 15 pkt

 

Chłopcy:

1. ZS 3 Hrubieszów - 21 pkt

 

 

Więcej zdjęć >>

 

źródło i fot. HOSiR / AK

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0