Drużyny zgłoszone do Powiatowych Igrzysk SZS

Drużyny zgłoszone do Powiatowych Igrzysk SZS w Szachach Drużynowych, które odbędą się w Kozodawach w środę 27 listopada.

Reklamy

 

Początek turnieju o godz. 9.00.

 

Zgłosiło się 18 drużyn z trzech Gmin.

 

W rocznikach: 2007 i młodsi

1. SP Czerniczyn:

1. Maciej Puzio, 2. Mateusz Kasprzak, 3. Michał Kozioł, 4. Kasia Woźniak.

2. SP Dołhobyczów:

1. Karol Smagała, 2. Maciej Socha, 3. Kacper Pitkiewicz, 4. Aleksandra Kulczyńska,

3. SP Hulcze:

1. Amadeusz Ostaszewski, 2. Adam Kloc, 3. Patrycja Odziemczyk, 4. Aleksandra Młynarczyk,

4. SP Kryłów:

1. Paweł Warchał, 2. Teo Horvath, 3. Adam Matuszewski, 4. Barbara Baran.

5. SP Mieniany:

1. Filip Kowalewski, 2. Mikołaj Warszawa, 3. Kacper Pawelec, 4. Monika Kanonienko.

5. SP Mircze:

1. Mateusz Łoś, 2. Aleksander Leśniak, 3. Kacper Kusiak, 4. Laura Łomańska.

7. SP Moniatycze:

1. Michał Wawrzaszek, 2. Bartłomiej Cebula, 3. Piotr Jarosz, 4. Oktawia Jaworska.

8, 9. SP Ślipcze 1 i 2 – z siedzibą w Kozodawach:

1. Kacper Kowalski, 2. Kamila Jezierska, 3. Błażej Kupiec, 4. Nikola Kania.

2. 1.Karol Kania, 2. Jakub Kostrubiec, 3. Aleksandra Oleszko, 4. Jagoda Czugała.

 

W rocznikach: 2005 – 2006

1. SP Czerniczyn:

1. Kacper Tyszko, 2. Bartłomiej Skorupa, 3. Oskar Kaczkowski, 4. Kinga Jerzyk.

2. SP Dołhobyczów:

1. Albert Świder, 2. Pola Malinowska, 3. Daria Prokop, 4. Aleksandra Kapusta.

3. SP Hulcze:

1. Bartłomiej Baran, 2. Patrycja Pulik, 3. Jakub Ćwiek, 4. Martyna Mielniczuk.

4. SP Kryłów:

1. Kacper Ciosmak, 2. Jakub Węgprek, 3. Wiktoria Kobylańska, 4. Agata Stankiewicz.

5. SP Mieniany:

1. Olivier Puchała, 2. Mikołaj Dąbrowski, 3. Paweł Skindzier, 4. Mirocka Wiktoria.

6. SP Moniatycze:

1. Michał Sarzyński, 2. Sebastian Cebula, 3. Bartłomiej Palonka, 4. Emilia Tokarska.

7. SP Szychowice:

1. Mateusz Lewicki, 2. Sebastian Ryba, 3. Patrycja Matraszek, 4. Martyna Siekirda.

8, 9. SP Ślipcze z siedzibą w Kozodawach:

1. Mateusz Kupiec, 2. Krystian Jezierski, 3. Jakub Dżygało, 4. Marta Borsuk.

1.Tomasz Oleszko, 2. Karol Jezierski, 3. Klaudia Korolska, 4. Natalia Kruk.

 

Pierwsze drużyny w obu kategoriach reprezentują Powiat w eliminacjach wojewódzkich. Na uczestników Igrzysk w Powiecie czekają po trzy puchary drużynowo dla najmocniejszych szkół w obu kategoriach: 2005 – 2006 i 2007 i młodsi oraz po dwa indywidualnie w obu kategoriach. Puchary sponsorują wójtowie gminy Hrubieszów i Dołhobyczów Tomasz Zając i Grzegorz Drewnik.

Zmiany w składach drużyn i miejsc na szachownicach zgłaszać do sędziego Igrzysk – tel. 517 475 570 lub w dniu turnieju do godz. 8.45.

Szczegóły na: chessarbiter.pro /turnieje 27.11.19/

 

Sędzia i Instruktor Szachowy

Mieczysław Pszeniczka