Fotoreportaż z archiwum: Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród, rok 2013

W archiwalnym fotoreportażu, zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 2013 roku, pomiędzy Unią Hrubieszów, a Igrosem Krasnobród, wygranym przez naszą drużynę 4:1.

Zespół Unii Hrubieszów, mając w pamięci przegrany mecz z Igrosem na jesieni 0:2, wybiegł w środę, 1 maja 2013roku na boisko mocno zmotywowany do gry, z postanowieniem skutecznego rewanżu.

I chociaż pierwsza połowa meczu nie wyglądała zbyt optymistycznie, to ostatecznie nasz zespół wygrał 4:1 po strzałach Krystiana Oleszczuka, Damiana Otręby i Sergieja Borysa (dwie bramki, w tym jedna z rzutu karnego za faul na Oleszczuku), który w tamtym czasie, podobnie jak wiosną 2012 r., był jednym z najskuteczniejszych zawodników Unii. W czterech rozegranych w rundzie wiosennej 2013 meczach zdobył 6 bramek.

W przerwie meczu wśród kibiców, którzy kupili bilety, rozlosowane zostały nagrody: koszulki i piłka do siatkówki renomowanej firmy Molten.