LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Gimnazjada LA - wyniki i II tura zdjęć

Dodał: mac

Data dodania: 2006-10-06

Komunikat z Powiatowej Gimnazjady - Liga LA, która została rozegrana 04 października 2006 r. na stadionie w Hrubieszowie.

Reklama

W zawodach wzięło udział 20 szkół w tym 10 zespołów dziewczęcych, razem 281osób, w tym dziewcząt 132.

Kolejność, wyniki, punkty

1. Gimnazjum przy Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie - 1020 pkt. - op. A. Kusiak, B. Cygan, D. Lewandowski

Martyniuk Karolina 91 100 m. - 14,33 90 pkt.
Czarnecka Beata 92 100 m. - 15,72 57
Choromańska Jagna 92 100 m. - 14,91 76
Drewnik Karolina 92 300 m. - 48,13 94
Chmarzyńska Maja 93 300 m. - 52,07 74
Sala Joanna 93 300 m. - 52,00 74
Kasprowicz Karolina 93 600 m. - 2:01, 97 70
Bojarczuk Paulina 92 600 m. - 1:59,51 75
Haciuk Aneta 92 w dal - 3.93 51
Kusiak Aleksandra 91 w dal - 4.01 55
Kowalczyk Izabela 92 w dal - 3.83 48
Banaszek Paulina 92 wzwyż - 1.40 97
Dąbrowska Anna 91 kula 3 kg - 7.83 93
Międlarz Małgorzata 92 kula - 8.14 104
Brzoza Edyta 91 kula - 8.09 102
K. Drewniki, P. Banaszak,
M. Chmarzyńska, K. Kusiak 4 x 100 m. - 58,69 71

2. Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie - 997 pkt. - op. K. Rozkal

Matuszak Kamila 91 100 m. - 15,00 74 pkt.
Tarnogórska Paula 93 100 m. 14,96 74
Lenard Paulina 92 100 m. - 14,17 92
Hojda Maja 93 300 m. - 51,12 79
Łatka Agnieszka 91 300 m. - 50,73 81
Łatka Anna 91 300 m. - 50,49 82
Staszczak Agnieszka 92 600 m. - 1:51,32 91
Naja Iwona 91 600 m. - 2:06,50 62
Turek Natalia 92 600 m. - 2:08,63 58
Doroszczuk Magda 93 w dal - 4.61 85
Walicka Estera 91 w dal - 4.08 58
Gerynowicz Dorota 91 w dal - 3.81 47
Korniak Justyna 91 kula - 8.50 116
Boniewska Aldona 91 kula - 7.54 81
Szczubkowska Żaneta 91 oszczep - 18.80 34
Matuszak, Doroszczuk,
Tarnogórska, Lenard 4 x 100 m. - 57,15 80

3. Gimnazjum w Horodle - 926 pkt. - op. M. Kamień

Haczkiewicz Dominika 91 100 m. - 15,00 74 pkt.
Watrak Paulina 92 100 m. - 14,91 76
Kardasz Aleksandra 92 300 m. - 49,51 87
Gruszczyńska Justyna 91 300 m. - 52,95 70
Chiewska Joanna 91 300 m. - 51,32 78
Zielińska Justyna 91 600 m. - 1:58,63 77
Patyjewicz Marta 93 600 m. - 2:11,34 53
Kościuk Emilia 93 600 m. - 2:14,43 47
Zebzda Magdalena 93 w dal - 3.65 42
Gołąb Justyna 93 w dal - 3.30 30
Kowalczuk Paulina 91 wzwyż - 1.30 73
Niszta Joanna 91 wzwyż - 1.10 33
Kiryczuk Anna 91 kula - 7.98 99
Sołtys Marta 92 kula - 8.06 101
Lemińska Paulina 92 kula - 7.49 79
Gruszczyńska, Kardasz,
Zielińska, Watrak 4 x 100 m. - 1:00,90 59

4. Gimnazjum w Mirczu - 888 pkt. - op. U. Przytuła

Biczak Paulina 93 100 m. - 14,61 83 pkt.
Pieczyńska Katarzyna 91 100 m. - 14,32 90
Martyniuk Malwina 91 300 m. - 52,64 72
Staszczuk Angelika 92 300 m. - 60,63 37
Drozd Patrycja 92 600 m. - 2:12,94 50
Kita Magdalena 91 w dal - 4.24 66
Robczuk Diana 91 w dal - 3.90 50
Kowalska Karolina 92 w dal - 3.72 44
Karwańska Magdalena 93 wzwyż - 1.15 43
Karwańska Dominika 93 wzwyż - 1.20 53
Anioł Anna 93 wzwyż - 1.35 84
Wiśniewska Maja 92 kula - 7.78 90
Kania Justyna 91 kula - 7.38 76
Sołoducha Anna 91 kula - 8.12 103
Biczak, Pieczyńska,
Kita, Sołoducha 4 x 100 m. - 58,72 71

5. Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie - 821 pkt. - op. Cz. Drączkowski

Szczęk Aleksandra 92 100 m. - 13,38 126 pkt.
Szozda Joanna 91 100 m. - 15,70 57
Okuniewska Stella 91 100 m. - 15,04 74
Kapicia Anna 92 300 m. - 53,44 68
Lewińska Aleksandra 92 600 m. - 2:11,45 53
Tchórzewska Grażyna 93 600 m. - 2:15,84 45
Płonkowska Iga 91 w dal - 3.66 42
Pomazanka Joanna 92 kula - 8.22 107
Nowak Ewelina 91 kula - 8.19 106
Bajek Małgorzata 92 kula - 7.18 69
Okuniewska, Szczęk,
Płonkowska, Kolęda 4 x 100 m. - 58,25 74

6. Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie - 738 pkt. - op. I. Tarcz, Z. Bodes

Brzózan Joanna 100 m. - 15,95 53 pkt.
Burakowska Jowita 100 m. - 15,82 55
Palonka Monika 100 m. - 16,47 41
Maślanka Aleksandra 300 m. - 53,68 66
Trubacz Barbara 300 m. - 54,29 63
Domaradzka Sylwia 300 m. - 54,42 63
Łubkowska Sylwia 600 m. - 1:55,90 82
Czajka Magda 600 m. - 2:22,31 33
Dziedzic Anna 600 m. - 2:10,65 54
Perska Kamila w dal - 4.03 56
Łaskarzewska Ewa wzwyż - 1.05 25
Sądej Patrycja wzwyż - 1.15 43
Kruk Monika wzwyż - 1.20 53
Wróbel Ewelina kula - 7.65 85
Herda Joanna kula - 6.63 51
Łubkowska, Brzózka,
Perska, Palonka 4 x 100 m. - 1:01,37 57

7. Gimnazjum w Dołhobyczowie - 720 pkt. - op. M. Staszczuk

Frykowska Joanna 92 100 m. - 15,48 62 pkt.
Łukowska Diana 92 100 m. - 14,72 81
Wyrwa Anna 91 300 m. - 55,12 61
Klajne Marta 91 300 m. - 56,33 54
Kapyś Arleta 93 600 m. - 2:13,65 49
Rawska Magda 92 600 M. - 2:07,13 61
Jakubiak Aurta 91 w dal - 4.15 62
Wysoczyńska Katarzyna 91 w dal - 3.87 49
Staszczuk Katarzyna 92 wzwyż - 1.20 53
Serwatka Magda 93 wzwyż - 1.30 73
Kulpa Agata 91 kula - 6.37 44
Koc Magda 92 kula - 6.71 53
Jakubiak, Żukowska,
Frykowska, Serwatka 4 x 100 m. - 1:00,28 62

8. Gimnazjum w Werbkowicach - 652 pkt. - op. B. Sadowski, J. Kaczoruk

Bardyga Agata 91 100 m. - 15,10 72 pkt.
Dec Anita 91 100 m. - 16,34 45
Niemczuk Katarzyna 92 100 m. - 16,70 39
Gaj Angelika 93 300 m. - 58,38 46
Jarosz Diana 91 300 m. - 54,37 63
Kulczyńska Agnieszka 91 300 m. - 60,37 38
Kulik Katarzyna 93 600 m. - 2:03,60 67
Wala Joanna 91 600 m. - 2:02,07 70
Staroń Ada 91 600 m. - 2:05,62 63
Goch Marta 92 wzwyż - 1.25 63
Niedbała Elżbieta 93 wzwyż - 1.05 25
Matwiejczuk Anna 93 wzwyż - 1.15 43
Drożdżak Justyna 91 kula - 7.13 67
Dec, Niemczuk,
Wala, Bondyra 4 x 100 m. - 1:04,94 39

9. Gimnazjum w Przewodowie - 529 pkt. - op. A. Byra

Syta Kamila 92 100 m. - 16,15 49 pkt.
Sadowska Milena 91 100 m. - 15,41 64
Pakuła Monika 91 600 m. - 2:16,93 43
Osojca Angelika 91 600 m. - 2:23,05 32
Sadowska Karolina 92 wzwyż - 1.05 25
Kubińska Monika 91 kula - 7.71 87
Bondyra Ewelina 91 kula - 6.48 47
Bajda Anna 92 oszczep - 13.40 11
Hejnowicz Klaudia 92 oszczep - 18.40 32
K. Syta, M. Sadowska,
M. Koluch, M. Pakuła 4 x 100 m. - 1:12,69 10

10. Gimnazjum w Hulczu - 481 pkt. - op. M. Sobczuk

Paciorkowska Joanna 92 300 m. - 56,86 52 pkt.
Gontarska Iwona 91 300 m. - 59,29 42
Kowalewska Karolina 91 600 m. - 2:24,50 29
Garban Anna 92 600 m. - 2: 17,07 43
Kwiatkowska Aneta 91 w dal - 3.51 37
Guzik Anna 91 w dal - 3.88 50
Stadnicka Anna w dal - 3.71 44
Kamińska Agnieszka 92 kula - 6.68 52
Chorbaj Monika 91 kula - 7.68 86
Wielosz Iga 91 oszczep - 11.80 6
J. Paciorkowska, A. Guzik,
K. Kowalewska, M. Chorbaj 4 x 100 m. - 1:04,67 40

CHŁOPCY:

1. Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie - 901 pkt. - op. A. Podlewski, I. Tarcz

Tereszkiewicz Jakub 91 100 m. -13,49 67 pkt.
Pilarczyk Robert 92 100 m. - 13,76 59
Budzyński Paweł 91 300 m. - 46,65 70
Czerniak Piotr 91 300 m. - 41,48 96
Harasymiuk Sebastian 93 300 m. - 48,26 62
Dudziec Kamil 91 1000 m. - 3:32,76 48
Zduńczuk Damian 91 1000 m. - 3:3:23,32 60
Makochon Adrian 91 1000 m. - 3:17,07 68
Bielecki Bartłomiej 93 w dal - 4.51 55
Jurczuk Sławomir 93 w dal - 3.86 34
Telicki Maciej 93 wzwyż - 1.55 83
Bednarz Piotr 93 wzwyż - 1.50 75
Adamkiewicz Emil 91 kula 5 kg - 10.23 93
Kosel Marcin 91 kula - 9.54 73
M. Kosel, J. Tereszkiewicz,
P. Czerniak, R. Pilarczyk 4 x 100 m. - 52,20 95

2. Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie - 897 pkt. - op. M. Kitliński

Winogodzki Krystian 91 100 m. - 13,32 72 pkt.
Ciesielczuk Adam 92 100 m. - 13,39 69
Baran Andrzej 91 300 m. - 45,50 75
Rondoś Piotr 91 300 m. - 47,69 64
Kubiak Michał 91 300 m. - 45,62 75
Siwiec Marcin 91 1000 m. - 3:29,16 53
Sidorowicz Paweł 93 1000 m. - 3:26,08 57
Ciesielczuk Tomasz 91 w dal - 4.45 53
Smyk Kamil 92 w dal - 4.71 62
Irek Grzegorz 92 w dal - 4.55 57
Nowicki Cezary 91 wzwyż - 1.50 75
Sas Paweł 91 kula - 9.94 83
Fulara Dawid 91 kula - 8.97 62
Onyszczuk Bartek 91 kula - 9.12 65
Fedorowicz Krystian 91 oszczep 600 g. - 37.90 105
T. Ciesielczuk, P. Sas,
A. Czarnecki, A. Ciesielczuk 4 x 100 m. - 52,68 90

3. Gimnazjum w Horodle - 891 pkt. - op. M. Kamień

Jeczeń Marcin 92 100 m. - 13,82 59 pkt.
Bielecki Oktawian 91 100 m. - 13,13 77
Bańkowski Damian 91 300 m. - 44,92 78
Krukowski Rafał 91 300 m. - 49,01 63
Różański Bartłomiej 91 300 m. - 45,55 75
Grabowski Mateusz 91 1000 m. - 2:57,32 101
Szczerbicki Kamil 92 1000 m. - 3:12,66 75
Barczuk Mateusz 92 1000 m. - 3:13,26 74
Litwin Jakub 91 w dal - 3.92 36
Wesołowski Łukasz 92 wzwyż - 1.50 75
Sagadyn Piotr 91 kula - 8.99 62
Piniaź Tomasz 91 kula - 6.94 22
Nowaczewski Kamil 92 kula - 9.03 63
Szymański Marcin 92 oszczep - nie zaliczył 0
Brak danych 4 x 100 m. - 52,82 88

4. Gimnazjum w Werbkowicach - 884 pkt. - op. B. Sadowski, J. Kaczoruk

Szulakiewicz Albert 92 100 m. - 13,47 67 pkt.
Maziarz Przemysław 92 100 m. - 14,47 42
Kamiński Krzysztof 93 100 m. - 15,90 15
Chęciński Mateusz 91 300 m. - 48,15 63
Nowak Szymon 92 300 m. - 45,64 75
Wańczycki Mateusz 93 300 m. - 48,89 60
Suchecki Damian 91 1000 m. - 3:10,10 79
Wilkos Mateusz 93 1000 m. - 3:47,42 31
Letnianczyn Krystian 91 w dal - 4.82 66
Szumski Sebastian 93 w dal - 4.52 56
Nazar Cezary 91 wzwyż - 1.50 75
Ciesielczuk Rafał 91 wzwyż - 1.60 91
Wójcicki Mateusz 91 wzwyż - 1.50 75
Lachowski Mateusz 91 kula - 10.28 95
Szulakiewicz, Maziarz,
Ciesielczuk, Letnianczyn 4 x 100 m. - 53,53 82

5. Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie - 876 pkt. - op. Cz. Drączkowski

Guzina Paweł 90 100 m. - 12,66 86 pkt.
Lebiedowicz Krzysztof 91 100 m. - 12,84 84
Jaszczyszyn Bartłomiej 91 100 m. - 12,85 84
Drożdżak Andrzej 91 300 m. - 44,92 78
Ślązak Mateusz 91 1000 m. - 3:09,19 80
Mazurek Paweł 91 1000 m. - 3:24,54 59
Temporowicz Karol 91 w dal - 4.88 68
Grabowski Krzysztof 91 w dal - 4.32 49
Dudek Kacper 91 wzwyż - 1.60 91
Momot Radosław 91 kula - 8.06 44
Kłodziński Igor 91 oszczep - 25.15 39
Guzina, Jaszczyszyn,
Lebiedowicz, Temporowicz 4 x 100 m. - 50,42 114

6. G. przy ZS 2 Hrubieszów - 840 pkt. - op. D. Lewandowski, A. Chwedczuk

Olszak Krzysztof 93 100 m. - 13,74 62 pkt.
Świstowski Bartłomiej 91 100 m. - 13,50 67
Gałka Dominik 91 100 m. - 13,10 77
Nowak Mateusz 92 300 m. - 45,95 73
Hojda Mateusz 92 300 m. - 47,74 64
Piotrowski Szymon 91 300 m. - 46,96 68
Blacha Piotr 91 1000 m. - 3:04,85 87
Całka Mariusz 93 1000 m. - 3:58,94 20
Giergiel Paweł 93 1000 m. - 3:44,11 34
Całka Andrzej 91 w dal - 5.05 73
Borsukiewicz Bartłomiej 91 w dal - 4.68 61
Zając Bartłomiej 92 w dal - 4.61 59
Tadla Mateusz 91 kula - 9.28 68
Suplicki Michał 91 kula - 9.25 68
Kudrel Tomasz 91 kula - 7.25 28
D. Całka, A. Całka,
B. Zając, Borsukiewicz 4 x 100 m. - 54,78 72

7. Gimnazjum w Dołhobyczowie - 811 pkt. - op. M. Kulczyński

Skowronek Kamil 91 100 m. - 12,87 82 pkt.
Kupiec Kamil 91 100 m. - 13,10 77
Dziura Arek 91 100 m. - 17,12 3
Czok Mateusz 91 300 m. - 45,67 74
Serafin Łukasz 91 300 m. - 46,54 70
Jakubiec Przemysław 91 1000 m. - 3:09,85 79
Jaros Dominik 92 w dal - 4.80 65
Łach Jarek 91 kula - 9.62 75
Turek Dawid 91 kula - 8.83 59
Tucki Krzysiek 91 kula - 8.06 44
Mojsym Bartek 91 oszczep - 30.50 62
Mroczkowski Kamil 91 oszczep - 22.30 29
Skowronek, Kupiec,
Dziura, Turek 4 x 100 m. - 52,16 95

8. Gimnazjum w Mirczu - 767 pkt. - op. R. Majdanik

Chudzik Mateusz 93 100 m. - 13,68 62 pkt.
Stańczak Artur 91 100 m. - 13,47 67
Kwieciński Konrad 91 100 m. - 13,75 62
Brzózan Łukasz 92 1000 m. - 3:27,54 55
Matuszak Michał 91 1000 m. - 3:10,75 78
Nagadowski Kamil 91 1000 m. - 3:22,43 61
Sruzik Grzegorz 93 w dal - 4.46 54
Socha Przemek 92 w dal - 4.19 45
Kawałek Marcin 92 w dal - 4.23 46
Falęta Paweł 91 kula - 8.70 57
Mirosław Rafał 92 kula - 9.43 71
Palęga Piotr 91 kula - 8.10 45
Kania Mateusz 91 oszczep - 32.60 76

Kwieciński, Socha,
Chudzik, Stańczak 4 x 100 m. - 53,97 78

9. Gimnazjum w Hulczu - 456 pkt. - op. M. Sobczuk

Dziki Piotr 91 100 m. - 14,75 37 pkt.
Malinowski Mateusz 91 100 m. - 15,00 31
Steciuk Stanisław 92 100 m. - 15,67 17
Dejneka Daniel 92 300 m. - 51,77 48
Jędruszko jacek 92 300 m. - 46,11 72
Zarko Mateusz 92 w dal - 4.75 63
Sieńko Kamil 91 w dal - 4.80 65
Ciemięga Daniel 91 oszczep - 26.50 44
Sieńko Artur 91 oszczep - nie zal. 0
M. Zańko, D. Ciemięga,
J. Jędruszko, K. Sieńko 4 x 100 m. - 53,92 79

10. Gimnazjum w Przewodowie - 70 pkt. - op. A. Byra

Zub Mateusz 92 1000 m. - 3:15,88 70 pkt.

Do zawodów REJONOWYCH, które odbędą się 16 05 2007 r. w Zamościu na stadionie tartanowym, zakwalifikowały się po 2 pierwsze szkoły, wśród dziewcząt i chłopców.

Uwaga ! 

Zawody powiatowe wszystkich kategorii szkół w Sztafetowych Biegach Przełajowych przenosi się na 11 października 2006 r. , pozostałe sprawy bez zmian.

Konto podane we wcześniejszym piśmie dotyczące wpisowego, proszę adresować na UKS "Ogólniak" 22-500 Hrubieszów ul. 3 Maja 1


sekretarz SZS - Ewa Kitlińska

zobacz zdjęcia opublikowane wcześniej >>

zobacz nowe zdjęcia >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: