Gimnazjada LA

Hrubieszów

Reklamy

14 maja na stadionie HOSiR odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce zaliczane do powiatowego szczebla Gimnazjady. W zawodach udział wzięło 198 uczniów z 9 szkół.

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Komunikat z Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w Lekkiej Atletyce – Gimnazjada
rozegranych w dniu 14.05.2010 r. na obiektach HOSiR-u w Hrubieszowie

DZIEWCZĘTA

100 m
1 Stecko Dominika 1996 G. 1 Hrubieszów 13,89 13,72
2 Kaczanowska Natalia 1995 G. Uchanie 14,21 13,76
3 Mielniczuk Magda 1994 ZS nr 2 GP Hrubieszów 14,18 14,16
4 Soja Aleksandra 1996 G. 3 Hrubieszów 14,39 14,29
5 Ostrowska Jagoda 1995 G. Kozodawy 13,86 14,38
6 Demusiak Sylwia 1994 G. Mircze 14,33 14,69
7 Nosko Martyna 1995 G. 3 Hrubieszów 14,45
8 Skiba Irmina 1995 G. Kozodawy 14,62
9 Kaczanowska Wioleta 1996 G. 2 Hrubieszów 14,79
10 Borek Agnieszka 1994 G. 2 Hrubieszów 14,81
11 Wrona Ewelina 1996 G. 1 Hrubieszów 15,12
12 Kondratiuk Edyta 1994 ZS nr 2 GP Hrubieszów 15,19
13 Makochon Magdalena 1994 G. Mircze 15,29
14 Grabowska Katarzyna 1994 G. 2 Hrubieszów 15,45
15 Watrak Magda 1995 G. Horodło 15,63
16 Grzesiak Ewelina 1995 G. Horodło 15,66
17 Biskup Aleksandra 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 15,85

300 m
1 Wójcicka Dorota 1995 G. 1 Hrubieszów 45,85
2 Wójcicka Marta 1995 G. 1 Hrubieszów 46,52
3 Paluch Alicja 1996 G. Mircze 50,44
4 Zielińska Małgorzata 1994 G. Horodło 51,80
5 Roman Kamila 1995 G. Mircze 51,95
6 Podgórska Natalia 1995 ZS nr 2 GP Hrubieszów 52,40
7 Załuska Urszula 1995 G. Horodło 52,55
8 Barańczuk Gabriela 1996 G. 2 Hrubieszów 52,81
9 Węgorek Jagoda 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 54,63
10 Lewandowska Karolina 1995 G. 2 Hrubieszów 54,88
11 Gągoł Marta 1994 G. Uchanie 55,45
12 Mazur Katarzyna 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 55,91
13 Chochlińska Kamila 1994 G. Horodło 57,01
14 Lewandowska Paulina 1995 G. 2 Hrubieszów 57,69

600 m
1 Zebzda Monika 1996 G. Horodło 01:51,65
2 Kraczuk Katarzyna 1994 G. Horodło 01:58,40
3 Perelmuter Sara 1995 ZS nr 2 GP Hrubieszów 02:04,01
4 Wąsik Agnieszka 1995 ZS nr 2 GP Hrubieszów 02:05,06
5 Szwaczkiewicz Karolina 1994 G. Mircze 02:07,38
6 Wielosz Natalia 1995 G. 1 Hrubieszów 02:09,44
7 Pokrywka Aleksandra 1996 G. 1 Hrubieszów 02:16,35
8 Boniewska Magdalena 1995 G. Horodło 02:19,91
9 Fręc Justyna 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 02:27,19

1000 m
1 Wojciechowska Angelika 1994 G. Horodło 03:43,13
2 Kaczyńska Beata 1996 G. Horodło 03:50,74
3 Bartosiuk Marlena 1995 G. Kozodawy 04:12,24
4 Małyska Agnieszka 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 04:24,07
5 Skórzanka Anita 1995 G. Kozodawy 04:29,90
pk. Lizut Anna 1993 ZS nr 4 Hrubieszów 03:47,42

Skok w dal
1 Karwacka Ewelina 1996 G. Mircze 4,17
2 Kruk Kamila 1996 G. Uchanie 4,09
3 Kierepka Joanna 1994 G. Mircze 4,08
4 Kicun Dorota 1994 ZS nr 2 GP Hrubieszów 4,05
5 Kmiecik Magdalena 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 3,94
6 Ciuch Elżbieta 1995 G. Mircze 3,94
7 Zebzda Małgorzata 1994 G. Horodło 3,78
8 Buchajczuk Magda 1996 G. 3 Hrubieszów 3,64
9 Szymańska Anna 1994 G. Horodło 3,63
10 Jabłońska Magda 1994 G. 2 Hrubieszów 3,47
11 Borkowska Agata 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 3,46
12 Błazucka Daria 1994 G. Uchanie 3,44
13 Żołdak Dominika 1996 G. 3 Hrubieszów 3,35
14 Hartwig Monika 1995 G. 2 Hrubieszów 3,12
15 Sterniczuk Magda 1995 G. 2 Hrubieszów 2,86

Skok wzwyż
1 Irek Józefina 1995 G. 2 Hrubieszów 1,38
2 Denis Dorota 1994 ZS nr 2 GP Hrubieszów 1,35
3 Dańczuk Magda 1994 G. Horodło 1,30
4 Wiśniewska Katarzyna 1995 G. 3 Hrubieszów 1,30
5 Smoła Aldona 1995 ZS nr 2 GP Hrubieszów 1,25
6 Zacharczuk Dominika 1994 G. 2 Hrubieszów 1,20

Pchnięcie kulą
1 Magierka Agnieszka 1994 G. 2 Hrubieszów 9,11
2 Kusiak Krystyna 1994 G. 2 Hrubieszów 9,06
3 Leśniowska Barbara 1995 G. Mircze 8,91
4 Czerwieniec Izabela 1994 ZS nr 2 GP Hrubieszów 8,90
5 Wójcik Joanna 1995 G. Mircze 8,20
6 Łamejko Patrycja 1994 G. 2 Hrubieszów 8,05
7 Głowacz Karolina 1994 G. 3 Hrubieszów 8,03
8 Kozdrój Katarzyna 1994 G. Mircze 7,61
9 Kosidło Paulina 1994 ZS nr 2 GP Hrubieszów 7,31
10 Ostasz Anna 1994 G. 1 Hrubieszów 6,80
11 Młynarczuk Joanna 1994 G. 2 Hrubieszów 6,80
12 Błaszczak Katarzyna 1995 G. 1 Hrubieszów 6,71
13 Szeląg Aleksandra 1996 ZS nr 2 GP Hrubieszów 6,04

Rzut oszczepem
1 Pukaluk Maja 1994 G. 2 Hrubieszów 25,80
2 Maślanka Woileta 1994 G. 2 Hrubieszów 21,30

4 x 100 m
1 Stecko, Wójcicka, Wójcicka, Wielosz G. 1 Hrubieszów 57,02
2 Denis, Kondratiuk, Biskup, Mielniczuk ZS nr 2 GP Hrubieszów 58,38
3 Kierepka, Ciuch, Demusiak, Paluch G. Mircze 58,40
4 Zebzda Monika, Grzesiak, Watrak, Dańczuk G. Horodło 61,17
5 Kusiak, Borek, Grabowska, Kaczanowska G. 2 Hrubieszów 62,13
6 Ostrowska, Skiba, Knap, Kozerak G. Kozodawy 63,34

CHŁOPCY

100 m
1 Sobczuk Konrad 1995 G. Mircze 12,02 12,03
2 Kryszczuk Adrian 1994 G. Kozodawy 12,51 12,32
3 Starzec Adrian 1994 G. 3 Hrubieszów 12,19 12,40
4 Kurzyński Jakub G. 2 Hrubieszów 12,65 12,52
5 Herda Stefan ZS nr 2 GP Hrubieszów 12,70 12,64
6 Kościowski Eryk 1996 G. 2 Hrubieszów 12,68 12,86
7 Juźwiak Kamil 1994 G. Horodło 12,71
8 Kamiński Adrian G. 2 Hrubieszów 12,80
9 Barczuk Marcin 1994 G. Horodło 12,96
10 Kuczewski Kordian ZS nr 2 GP Hrubieszów 13,01
11 Sobieniak Dariusz 1995 G. Mircze 13,01
12 Klimowicz Grzegorz 1996 G. 2 Hrubieszów 13,12
13 Olucha Szymon 1994 G. 3 Hrubieszów 13,21
14 Stepaniuk Michał ZS nr 2 GP Hrubieszów 13,24
15 Nowosad Grzegorz 1994 G. 1 Hrubieszów 13,25
16 Greniuk Bartłomiej 1996 G. Kozodawy 13,26
17 Rutkowski Mateusz 1996 G. 1 Hrubieszów 13,29
18 Szady Szymon 1996 G. 2 Hrubieszów 13,30
19 Brzózan Radosław 1994 G. 1 Hrubieszów 13,35
20 Niedźwiedź Patryk 1994 G. Horodło 13,51
21 Bucior Paweł 1994 G. Uchanie 13,52
22 Chiliński Arkadiusz 1994 G. Horodło 13,55
23 Nowak Alan 1995 G. Uchanie 13,80

300 m
1 Chachler Mateusz 1994 G. 3 Hrubieszów 39,37
2 Mielniczuk Jakub G. 2 Hrubieszów 39,95
3 Frankiewicz Bartłomiej 1995 G. Horodło 42,01
4 Kokowicz Bartek 1995 G. Mircze 42,44
5 Szala Ernest 1994 G. 1 Hrubieszów 42,50
6 Zając Mariusz 1994 G. 3 Hrubieszów 42,70
7 Serafin Damian 1995 G. Dołhobyczów 43,06
8 Czarnecki Grzegorz ZS nr 2 GP Hrubieszów 43,48
9 Szendrak Adrian ZS nr 2 GP Hrubieszów 43,55
10 Gajewski Marcin ZS nr 2 GP Hrubieszów 43,59
11 Kusztykiewicz Michał 1995 G. Kozodawy 43,68
12 Kołodziejczyk Hubert 1996 G. Horodło 44,01
13 Antonowicz Patryk 1996 G. 1 Hrubieszów 44,47
14 Łaba Hubert 1994 G. Dołhobyczów 44,80
15 Drozda Krystian 1995 G. 2 Hrubieszów 44,82
16 Buczek Kamil 1995 G. Dołhobyczów 45,04
17 Haczkiewicz Paweł 1994 G. Horodło 46,93
18 Karaś Kamil 1994 G. 1 Hrubieszów 47,08
19 Kosmala Mateusz 1996 G. Horodło 47,32
20 Sowa Damian 1995 G. 2 Hrubieszów 48,05
21 Różański Piotr 1994 G. Horodło 48,43

1000 m
1 Milewicz Maciej 1994 G. Mircze 03:02,68
2 Kryszczuk Tomasz ZS nr 2 GP Hrubieszów 03:07,30
3 Szczyrek Marcin 1994 G. Dołhobyczów 03:07,58
4 Mrowiec Radosław 1994 G. Horodło 03:10,06
5 Hraciuk Patryk 1996 G. 2 Hrubieszów 03:14,42
6 Jóźwiak Ernest 1994 G. Kozodawy 03:15,15
7 Wołoszyn Radosław 1995 G. Horodło 03:15,91
8 Mazurek Przemysław ZS nr 2 GP Hrubieszów 03:16,78
9 Wyspiański Radosław 1994 G. Kozodawy 03:20,86
10 Bogucki Damian 1995 G. Horodło 03:23,67
11 Sendecki Robert 1994 G. Mircze 03:25,33
12 Umer Przemek 1996 G. Mircze 03:26,29
13 Echta Damian 1995 G. 2 Hrubieszów 03:31,08
14 Kaczyński Andrzej 1995 G. Horodło 03:37,35
15 Charatynowicz Damian 1995 G. Horodło 03:43,22
16 Szewczuk Paweł 1995 G. 2 Hrubieszów 04:30,77

2000 m
1 Wójtowicz Mateusz 1994 G. 3 Hrubieszów 06:40,57
2 Gruszczyński Mateusz 1994 G. Horodło 06:54,61
3 Sidor Damian 1995 G. Dołhobyczów 07:02,44
4 Bucior Łukasz 1995 G. Dołhobyczów 07:07,11
5 Wroński Bartłomiej 1995 G. Horodło 07:24,79
6 Łopatiuk Mateusz 1994 G. Horodło 07:44,18
7 Zdunek Dominik 1994 G. Kozodawy 08:22,82
8 Okoniewski Piotr 1994 G. Kozodawy 08:49,08

Skok w dal
1 Wyżyn Daniel 1994 G. 3 Hrubieszów 6,25
2 Pukaluk Damian 1995 G. Mircze 5,31
3 Lizun Mateusz 1994 G. Mircze 5,28
4 Knap Stanisław 1994 G. Kozodawy 5,17
5 Żygawski Jakub 1994 G. 3 Hrubieszów 5,06
6 Tomkiewicz Bartłomiej 1994 G. Horodło 5,02
7 Śmieszek Hubert 1994 G. 3 Hrubieszów 5,00
8 Malicki Sławomir 1994 G. Horodło 4,92
9 Pędzik Mateusz 1995 G. 1 Hrubieszów 4,86
10 Czajka Arkadiusz 1994 G. 1 Hrubieszów 4,81
11 Gałan Mateusz ZS nr 2 GP Hrubieszów 4,80
12 Zdanikowski Kamil 1994 G. Horodło 4,78
13 Kopczyński Oktawian ZS nr 2 GP Hrubieszów 4,50

Skok wzwyż
1 Kapkin Jarosław 1994 G. 2 Hrubieszów 1,85
2 Grzyb Bartłomiej 1994 G. 3 Hrubieszów 1,65
3 Woźniak Rafał 1994 G. 2 Hrubieszów 1,60
4 Martyniuk Michał ZS nr 2 GP Hrubieszów 1,55
5 Paluch Piotr 1994 G. Mircze 1,50
6 Maciejewski Maciej 1995 G. Mircze 1,40
7 Pereć Michał 1994 G. Mircze 1,40

Pchnięcie kulą
1 Gajewski Wojciech 1994 G. Horodło 11,11
2 Niedobit Kamil 1994 G. 2 Hrubieszów 10,83
3 Jarmuł Łukasz 1994 G. Uchanie 10,51
4 Borkowski Kamil 1994 G. 1 Hrubieszów 10,14
5 Gołębiowski Adrian 1994 G. Horodło 10,11
6 Zając Norbert 1995 G. Uchanie 9,98
7 Kowalczuk Łukasz ZS nr 2 GP Hrubieszów 9,83
8 Bohonos Tomasz 1994 G. Mircze 9,82
9 Prokopowicz Patryk 1994 G. 2 Hrubieszów 9,30
10 Sowa Paweł 1994 G. 1 Hrubieszów 9,25
11 Szeweńko Kacper 1994 G. 2 Hrubieszów 9,20
12 Adamczuk Mateusz 1994 G. Dołhobyczów 9,13
13 Kowalski Bartłomiej 1994 G. 3 Hrubieszów 9,03
14 Pędrak Tomasz 1994 G. Horodło 9,01
15 Nowak Jakub ZS nr 2 GP Hrubieszów 9,00
16 Pirogowicz Paweł 1996 G. 2 Hrubieszów 8,85
17 Łomejko Krystian 1996 G. 2 Hrubieszów 8,80
18 Farion Patryk ZS nr 2 GP Hrubieszów 8,55
19 Gitner Bartek 1995 G. Mircze 8,50
20 Pysiewicz Oskar 1994 G. 3 Hrubieszów 8,33
21 Rudawski Kamil 1994 G. Horodło 7,40
22 Jureczko Marcin 1994 G. 3 Hrubieszów 6,50

Rzut oszczepem
1 Dębiński Artur 1994 G. Dołhobyczów 40,40
2 Dec Dawid 1994 G. 2 Hrubieszów 39,08
3 Piekaroś Bartek 1995 G. 2 Hrubieszów 37,90
4 Hunia Paweł 1995 G. 1 Hrubieszów 35,04
5 Węziński Bartek 1994 G. Dołhobyczów 30,70
6 Czajka Marcin 1996 G. 1 Hrubieszów 29,40

4 x 100 m
1 Grzyb, Chachler, Wyżyn, Starzec G. 3 Hrubieszów 47,90
2 Lizun, Sobieniak, Pukaluk, Sobczuk G. Mircze 49,43
3 Kurzyński, Mielniczuk, Kościowski, Kamiński G. 2 Hrubieszów 50,03
4 Barczuk, Juźwiak, Frankiewicz, Gajewski G. Horodło 50,06
5 Kuczewski, Herda, Szendrak, Czarnecki ZS nr 2 GP Hrubieszów 51,12
6 Antonowicz, Nowosad, Czajka, Pędzik G. 1 Hrubieszów 52,24
7 Szczypek, Węziński, Łaba, Buczek G. Dołhobyczów 53,00
8 Knap, Kusztykiewicz, Garbacz, Greniuk G. Kozodawy 53,49

W zawodach udział wzięło 198 uczniów z 9 szkół. Najlepszych 3 zawodników i 3 zawodniczki oraz po 2 najlepsze sztafety uzyskały awans na zawody rejonowe, które odbędą się 01.06.2010 r. w Zamościu.

Komunikat opracował – Mirosław Kamień (PSZS).

zobacz zdjęcia »