LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Gimnazjalne sreberka ze Staszica - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-06-17

W Zamościu 30.05.2017 r. został rozegrany finał Wojewódzkiej Gimnazjady w międzyszkolnej lidze lekkoatletycznej, w której po rejonowych eliminacjach jedyny reprezentant z powiatu hrubieszowskiego dziewczęcy zespół Gimnazjum ZS nr 2 w Hrubieszowie stając na drugim miejscu podium otrzymał puchar i dyplom a indywidualnie dziewczęta srebrne medale i zapewne… wysokie oceny z wychowania fizycznego.

Reklama

 

Komunikat końcowy

Wojewódzkiej Gimnazjady – szkolna liga la

Zamość 30.05.2017

 

DZIEWCZĘTA:           

 

I miejsce  Gim.4 Puławy – 1392 pkt.  op. Nowak Anna

Konkurencja

Nazwisko i imię

Rocznik

     Wynik

   Punkty  

      100m

Prażmo Oliwia

     01

      13,52

      135

 

Wasik Małgorzata

     01

      13,36

      142     

 

Grykałowska Laura

     02

      13,78

      126

       300m

Goluch Monika

     03

      50,20

        91

 

Hołubiczko Ola

     03

      45,80

      136

 

Waś Karolina

     01

      49,07

        96

       600m

Woszczek Karolina

     01

   2:06,38

        67

 

Tudryj Karolina

     01

   1:55,78

        87

 

Szyndler Aleksandra

     02

   1:56,60

        86

     W dal

Karolik Martyna

     03

        3,87

        69

 

Rodzoś Dominika

     03

        4,29

        90

 

Zaręba Eliza

     02  

        4,89

      132

     wzwyż

Kozak Zuzanna

     01

         150

      137

 

Ościsłowska Kinga

     02

         125

        66

       kula

Gogacz Izabela

     01

         8,13

        73

   4x100m

Gim.4 Puławy

 

       52,40

      134

 

II miejsce ZS2 Hrubieszów – 1255 pkt. op. Borys Dominika

      100m

Kamień Julita

     02

       14,24

       107

 

Krotkiewicz Karina

     01

       13,50

       135

 

Richter Aleksandra

     01

       14,47

       101

       300m

Gajewska Karolina

     01

       45,33

       144

 

Kamień Wiktoria

     01

       45,96

       134

 

Tomicka Aleksandra

     03

       53,33

         75

       600m

Stepaniuk Magdalena

     03

    1:59,07

         81

 

Łazorczyk Angelika

     03

    2:00,18

         79

 

Skoczylas Wiktoria

     03

    2:09,87

         61

       W dal

Świeca Julia

     01

         3,89

         70

 

Szelezin Julia

     01

         4,16

         83

 

Malinowska Wiktoria

     02

         4,46

         97

        kula

Semaj Marzena

     03

         8,34

         80

 

Patyjewicz Iga

     01

         9,34

       112

 

Gnieciak Agata

     01

         8,41

         82

    4x100m

ZS2 Hrubieszów

 

       54,46

         99

 

 III miejsce Gim. Komarówka  Podlaska – 1204 pkt. op. Głowacka Grażyna

     100m

Kałdun Gabriela

     03

      14,53

        99

 

Łukaszuk Martyna

     02

      15,12

        85

 

Rakowska Gabriela

     01

      13,62

      131

     300m

Bobruk Magda

     01

      49,21

        96

 

Król Patrycja

     01

      46,30

       128

 

Oleksiewicz Julita

     03

      46,07

       132

      600m

Chomiuk Monika

     03

   2:02,88

         73

 

Grabińska Weronika

     02

   1:56,82

         85

 

Krupska Kornelia

     02

   1:53,40

         91

   W dal

Butrym Martyna

     03

        3,80

         66

 

 Lajtar Michalina

     03

        3,25

         38

 

Uss vel Wąsowicz Maria

     02

        3,96

         73

      kula

Makaruk Weronika

     03

        8,28

         78

 

Harasimiuk Izabela

     02

        9,48

       117

      4x100m

Gim. Komarówka Podl.

 

      55,79

         89

 

 IV miejsce Gim.2 Tomaszów Lub. – 1196 pkt. op. Onyszczuk Beata

      100m

Chromiec Natalia

     02

       14,72

        94

 

Mieszczakowska Weron.

     01

       14,27

      106

 

Probola Karina

     03

       14,24

      107

      300m

Berezecka  Anna

     02

       46,85

      120

 

Buczkowska Ewa

     02

       49,75

        93

 

Rębisz Maja

     02

       51,17

        86

       600m

Mróz Marlena

     02

    1:50,82

        98

 

Jasińska Maja

     01

    1:52,42

        93

 

Beba Paulina

     01

    2:02,64

        74

      W dal

Jagieła Natalia

     01

         4,37

        94

 

Mazur Barbara

     01

         4,30

        90

 

Świderek Dorota

     01

         4,31

        91

       kula

Skinder Monika

     01

         9,62

       121 

 

Czajka Patrycja

     01

         8,32

        79

 

Świderek Izabela

     02

         8,24

        76

     4x100m

Gim.2 Tomaszów Lub

 

       55,79

        89

 

V miejsce Powiatowe Gimnazjum Biłgoraj – 1180 pkt. op. Iwańska Urszula

       100m

Kołodziej Martyna

     02

       14,03

       114

 

Kusiak Aleksandra

     02

       14,31

       104

 

Lekan Weronika

     02

       14,51

         99

      300m

Dudzic Nicole

     03

       46,22

       129

 

Sawa Julia

     02

       52,01

         82

 

Wnęk Zuzanna

     01

       49,22

         96

       600m

Hałka Wiktoria

     01

    1:53,29

         91

 

Tałanda Emilia

     01

    2:07,33

         65

      W dal

Bednarz Zuzanna

     03

        4,21

        86

 

Frelas Kamila

     01

        4,05

        78

 

Stelmach Wiktoria

     01

        4,30

        90

       kula

Bielecka Martyna

     02 

        8,04

        70

 

Pieczykolan Julia

     01

        7,70

        58

 

Zych Natalia

     02

        9,45

      116

    4x100m

 Pow. Gim. Biłgoraj

 

      55,04

        95

 

VI miejsce Gim. Rejowiec – 1169 pkt. op. Werner-Kość  Beata

       100m

Fabiańczyk Martyna

    02

       12,99

      168

 

Jodłowska Zuzanna

    03

       14,76

        93

 

Wołoszyn Gabriela

    02

       14,93

        90

       300m

Herman Dominika

    02

       50,60

        89

 

Kister Justyna

    02

       52,35

        80

 

Maciejewska Katarzyna

    01

       43,73

      170

       600m

Golec Karolina

    02

    2:02,09

        75

 

Sadowska Emilia

    02

    1:58,60

        82

 

Goździewska Oliwia

    03

    2:01,09

        77

      W dal

Uszko Magda

    03

         3,62

        56

 

Kubina Julia

    03

         3,86

        68

 

Krawczyk Iga

    01

         3,97

        74

       kula

Błaziak Dominika

    01

         7,78

        61

 

Kalisiewicz Iga

    02

         6,88

        33

 

Jasińska Natalia

    02 

         7,39

        48

      4x100m

Gim. Rejowiec

 

       54,09

      103

 

 VII miejsce Gim. Sportowe  w Lubartowie – 1128 pkt. op. Góźdź Joanna

        100m

Florek Klara

     02

       14,39

       103

 

Pikul Wiktoria

     03

       13,62

       129

 

Słomka Kamila

     01

       14,68

         95

       300m

Tomasiak Jagoda

     02

       48,17 

       104

 

Urbańska Julia

     02

       47,99

       106

 

Zielińska Oliwia

     03

       48,06

       105

       600m

Pietrzecka Oliwia

     03

    2:00,07

         79

 

Gajownik Laura

     01

    2:05,23

         69

 

Pszczoła Karolina

     01

    1:59,93

         79

      W dal

Zdunek Dominika

     03 

         3,76

         63

 

Wójcik Julia

     04

         4,04

         77

 

Bubnowicz Klaudia

     01

         3,85

         68

     wzwyż

Mazur Aleksandra

     01

          135

         86

        kula

Kukla Dagmara

     02

         7,18

         41

 

Małyska Amelia

     03

         8,65

         89

    4x100m

Gim. Sportowe Lubartów

 

       56,59

         84

 

 VIII miejsce Gim.6 Biała Podl. – 1115 pkt. op. Boksza Iwona

       100m

Iwaniuk Karolina

     01

      14,49

       101

 

Korneluk Amelia

     03

      13,59

       132

 

Płandowska Wiktoria

     01

      14,72

         95

       300m

Prokopiuk Magda

     01

      48,99

         92

 

Sęczyk Angelika

     03

      49,15

         96

 

Tarkowska Anna

     01

      48,51

         99

       600m

Szpura Julia

     03

   1:56,77

         85

 

Żulińska Magda

     01

   2:01,09

         77

 

Żurawska Dominika

     01   

   1:52,31

         93

     W dal

Jabłońska Gabriela

     02

        4,26

         88

 

Kurasińska Małgorzata

     02

        4,04

         77

 

Stefaniuk Ina

     02

        3,96

         73

       kula

Budzyńska Julia

     01

        8,04

         70

 

Nejman Kinga

     02

        8,32

         79

 

Romanowicz Kinga

     01

        7,57

         54

     4x100m

Gim. 6 Biała Podl.

 

      55,97

         88

 

 IX miejsce – Gim. Rejowiec Fabryczny – 1071 pkt. op.

       100m

Stankiewicz Martyna

     03

       14,62

        97

 

Szczepańska Ola

     01

       14,56

        98

 

Tatarynow  Nikoletta

     03

       14,70

        96

       300m

Oleszyńska Amelia

     03

       43,87

      169

 

Pilipczuk Wiktoria

     03

       47,29

      115

       600m

Tomczuk Aneta

     01

    2:06,08

        68

     W dal

Kozorys Patrycja

     01

         3,84

        67

 

Sikorska Wiktoria

     02

         3,78

        64

 

Piątek Karolina

     02

         4,11

        81

        kula

Moniakowska Ola

     03

         6,52

        24

 

Janicka Wiktoria

     02

         7,55

        53

 

Buczak Weronika

     03

         8,39

        81

       4x100m

Gim. Rejowiec Fabryczny

 

       56,92

        82

 

X miejsce Gim.1 Kraśnik – 1039 pkt. op. Pomykalska  Wiesława

      100m

Dobrowolska Wiktoria

    02

       14,96

        90

 

Kołodziej Anna

    01

       14,10

      111

 

Łoboda Nadia

    03

       14,59

        97

      300m

Ćwikła Adrianna

    03

       49,84

        93

 

Nitkiewicz Olga

    02

       50,53

        89

 

Matysek Aleksandra

    02

       51,64

        84

      600m

Cichoń Patrycja

    02

    2:03,03

        73

 

Bucoń Anna

 

    1:58,64

        82

 

Zapalska Ola

 

    2:01,20

        77

      W dal

Ślusarz Paulina

     02

        4,14

        82

 

Adamczyk Oliwia

     01

        3,89  

        70

 

Serwatka Zuzanna

     03

        3,61

        56

        kula

Rachoń Aleksandra

     01

        8,70

        91

 

Mazur Kaja

     02

        7,51

        52

 

Kotuła Klaudia

     01

        7,99

        68

    4x100m

Gim.1 Kraśnik

 

      59,89

        65

 

***

 

CHŁOPCY:

 

 I miejsce Gim.2 Tomaszów Lub. – 1436 pkt. op. Wawrzusiszyn Tomasz

       100m

Chmiel Kacper

     01

       12,17

      126

 

Konopka Tomasz

     02

       12,52

      110

 

Witkowski Jakub

     01

       12,29

      121

       300m

Mandziuk Michał

     02

       39,11

      147

 

Frąc  Kamil

     01

       39,85

      135

 

Cichoń Wojciech

     02

       39,38

      142

      1000m

Olenkiewicz Szymon

     01

    2:54,40

      114

 

Luty Patryk

     02

    2:48,87

      129

 

Kluczek Karol

     01

    3:06,50

        87

     W dal

Rybaczyński Michał

     03

         4,84

        67

 

Kowalczuk Piotr

     01

         5,19

        79

 

Borejczuk Michał

     01

         5,51

        92

      kula

Malec Damian

     02

         9,06

        64

 

Kliszczewski Maciej

     02

         9,08

        64

 

Chmurzyński Oskar

     02

       10,66

      101

    4x100m

Gim.2 Tomaszów Lub.

 

       48,74

      140

 

 II miejsce Gim.1 Tomaszów Lub. – 1365 pkt. op. Fus Mirosław

      100m

Krajcarz Mikołaj

     01

       12,86

        97

 

Kuźniarz Mateusz

     01

       12,00

      135

 

Szulik Arkadiusz

     01

       12,69

      103

      300m

Węgrzyn Dawid

     01

       39,62

      138

 

Skalski Maciej

     01

       39,74

      136

 

Krupa Piotr

     01

       37,94

      173

     1000m

Pleskacz Emil

     01

    3:13,11

        77

 

Krawczyk Piotr

     01

    3:05,52

        89

 

Cielniak Bartosz

     02

    3:03,72

        92

      W dal

Krawczyk Mateusz

     03

         4,23

        46

 

Sitarczyk Jakub

     02

         5,28

        81

   oszczep

Chmielewski Remigiusz

     02

       31,48

        69

 

Krafczyk Oskar

     01

       32,54

        75

     kula

Ciećko Dawid

     01

         9,81

        79

 

Witt Kacper

     01

         9,89

        82

     4x100m

Gim.1 Tomaszów Lub.

 

       47,33

      160

 

 III miejsce Gim.4 Puławy – 1318 pkt. op. Krasucki Robert

    100m

Czuba Marcin

     01

       13,14

        87

 

Owczarzak Piotr

     01

       12,38

      117

 

Siwiec Mateusz

     01

       11,99

      136

      300m

Dwornik Daniel

     01

       40,69

      122

 

Pionka Aleksander

     03

       40,78

      121

 

Plewka Szymon

     02

       40,21

      129

      1000m

Cieloch Adam

     01

    3:03,55

        93

 

Dike Emanuel

     01

    2:54,82

      112

 

Stocki Marek

     01

    3:10,40

        81

      kula

Borucki Jan

     01

         9,49

        72

 

Sokołowski Piotr

     01

       10,85

      104

     4x100m

Gim.4 Puławy

 

       48,50

      144

 

 IV miejsce  Gim.1 Kraśnik – 1295 pkt. op. Grela Zbigniew

      100m

Ziębiński Kacper

     03

       12,45

      113

 

Mazurek Daniel

     01

       11,89

      142

 

Wójtowicz Marcin

     02

       12,58

      108

       300m

Stępniak Mateusz

     01

       41,55

      111

 

Poleszak Maciej

     02

       41,58

      111

 

Mielniczuk-Graczew Eug.

     01

       42,51

        99

      1000m

Nierubca Jakub

     02

    2:56,20

      109

 

Wójtowicz Kacper

     02

    2:59,50

      101

 

Blat Kacper

     02

    3:13,49

        76

      W dal

Gubernat Szymon

     01

         4,98

        70

      kula

Knap Kosma

     01   

         9,51

        73

 

Geneja Adam

     01

       11,13

      107

 

Cichowski Mikołaj

     01

         9,66

        76

    4x100m

Gim1 Kraśnik

 

       48,60

      142

 

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V miejsce Gim. Parczew – 1263 pkt. op. Chmielarz Mirosław 

       100m

Michaluk Maciej

     01

       13,18

        85

 

Kurowski Adrian

     02

       13,08

        89

 

Staniukiewicz Mateusz

     01

       12,10

      130

       300m

Gołacki Kacper

     01

       39,85

      135

 

Waniowski Eryk

     01

       40,61

      123

 

Wawryszczuk Paweł

     01

       41,23

      115

     W dal

Dzięcioł Kacper

     03   

         5,06

        74

 

Drążek Jakub

     01

         5,16

        77

 

Michaluk Jakub

     02

         5,06

        74

      kula

Stryczek Michał

     03

       10,82

      103

 

Sokół  Maciej

     01

       10,54

        99

 

Koszko Michał

     01

         9,41

        71

   4x100m

Gim. Parczew

 

       47,41

      159

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI miejsce Gim. 6 Biała Podlaska – 1226 pkt. op. Frańczuk Rafał

      100m

Bomba Bartosz

     01

       12,55

      109

 

Mala Lorens

     02

       12,86

        97

 

Zając Paweł

     02

       12,40

      116

      300m

Szyc Przemysław

     01

       40,28

      128

 

Trochimiuk Tomasz

     01

       40,66

      123

 

Wyrodek Paweł

     03

       41,53

      112

    1000m

Religa Jakub

     02

    3:16,45

        72

 

Szymczuk Paweł

     02

    3:08,21

        85

 

Zwirkowski Olek

     03

    3:18,82

        69

    wzwyż

Barzyński Kacper

     01

           150

        75

 

Żuk Kacper

     01

           169

      108

      kula

Chmielowiec Jakub

     01

          9,43

        72

 

Jańczuk Mateusz

     02

          7,65

        36

 

Stański Sergiusz

     02

          9,86

        81

    4x100m

Gim.6 Biała Podl.

 

        50,14

      120

 

 VII miejsce Gim.8 Chełm – 1202 pkt. op. Sadura Piotr

      100m

Głębocki Kacper

     01

       12,27

       121

 

Śluz Norbert

     02

       13,01

         91

 

Tabiszewski Jakub

     01

       12,82

         97

      300m

Janiczuk Patryk

     02

       42,17

       104

 

Półtorak Patryk

     02

       43,02

         94

 

Zalewski Jakub

     01

       43,26

         93

     1000m

Salewski Dawid

     02

    3:07,75

         85

 

Leśniak Kamil

     01

    3:09,17

         83

      W dal

Herda Seweryn

     01

         5,08

         74

 

Trymus Dawid

     01

         5,02

         72

   oszczep

Wielgos Eryk

     01

       32,90

         77

       kula

Kędzierawski Paweł

     01

       10,65

       101

 

Misterek Kamil

     01

       11,78

       115

 

Wygadańczuk Patryk

     01

         9,54

         73

    4x100m

Gim.8 Chełm

 

       48,65

       142

 

 VIII miejsce Gim. Cyców – 1193 pkt. op. Bednaruk Dariusz

      100m

Kosior Bartłomiej

     02

       12,29

       121

 

Cywko Szymon

     01

       12,86

         97

 

Skórak Dariusz

     01

       12,76

         99

      300m

Miszczuk Michał

     03

       44,95

         78

 

Niedźwiedź  Norbert

     02

       42,02

       106

 

Reguła Krzysztof

     02

       45,35

         81

    1000m

Koniszewski Krzysztof

     03

     3:11,14

        80

 

Zalewski Albert

     02

     3:07,17

        86

 

Zalewski Michał

     02

     3:00,66

        98

    W dal

Kołaczkowski Kacper

     02

          4,85

        67

 

Rusek Adam

     01

          5,07   

        74

     kula

Dragan Karol

     02

        10,45

        98

 

Giza  Jakub

     01

        10,23

        92

 

Nieradko Konrad

     01

          9,49

        72

     4x100m

Gim. Cyców

 

        48,97

      137

 

IX miejsce Gim. Łucka – 1139 pkt. op. Wasak Adam

     100m

Plewka Mateusz

     02

       12,70

       102

 

Pieczywek Antoni

     01

       12,63

       105

 

Lato Dawid

     01

       12,88

         95

     300m

Kowalczyk Karol

     02

       44,57

         80

 

Budzyński Grzegorz

     01

       42,27

       102

     1000m

Barwiński Piotr

     01

   2:54,79

       113

 

Danicki Piotr

     01 

   3:17,59

         70

    W dal

Reszka Miłosz

     02

         5,10

         76

 

Zyga Arkadiusz

     01

         5,00

         72

    wzwyż

Biegaj Kamil

     01

         145

         68

    oszczep

Sadurski Nikodem

     01

       31,46

         69

 

Pydyś Paweł

     01

       35,48

         92

 

Ciołek Krzysztof

     01

       30,24

         61

      kula

Charliński Patryk

     01

         9,27

         68

 

Jankowski Szymon

     01

       10,67

       101

    4x100m

Gim. Łucka

 

       49,40

       131

 

 X miejsce Gim. Niedrzwica Kościelna – 1109 pkt. op. Abramowicz Grzegorz

      100m

Król Sebastian

     01

       12,52

       111

 

Mendykowski Szymon

     02

       12,83

         97

 

Murzak Jakub

     01

       12,74

       100

      300m

Depta Mateusz

     01

       45,51

         80

 

Kowalski Jakub

     01

       44,60

         85

 

Toruń Rafał

     01

       43,29

         93

      1000m

Szymański Michał

     03

    3:40,79

         41

 

Pioś Dominik

     01

    3:00,66

         98

      W dal

Markiewicz Michał

     02

         4,60

         59

 

Bednarczyk Jakub

     03

         5,05

         74

  oszczep

Brzeziński Jakub

     01

       24,26

         35

 

Rejniak Dawid

     02

       31,19

         67

      kula

Gałat Jakub

     02

         8,52

         53

 

Piejak Remigiusz

     01

       10,66

       101

 

Syroka Mateusz

     02

         9,36

         70

    4x100m

Gim. Niedrzwica Kość.

 

       49,26

       133 

 

Wiceprezes LW SZS w Lublinie -  Jerzy Prokop

 

***

 

Z historii hrubieszowskiej la:

 

Kobiety

 

100 m pomiar łączny (PE +PR)

 

1. Brzozowska ; Dorota; ZS1/ZSOd. Hrubieszów; 12,17; 1988 08 12

2. Dąbrowska ; Sylwia; ZS 3 Hrubieszów; 12,21; 2004 06 12

3. Szczepańska ; Anna; ZS2/LO Hrubieszów; 12,0*; 1977 10 07

4. Grzyb; Edyta; ZS 3  Hrubieszów; 12,39; 2002 06 15

5. Marchewka; Danuta; ZS2/LO Hrubieszów; 12,3*; 1976 05 13

6. Pyc; Edyta; ZS2/LO Hrubieszów; 12,56; 1991 09 07

7. Piekarska; Anna; ZS2/LO Hrubieszów; 12,62; 1993 06 12

 

61. Krotkiewicz; Karina; ZS 2 G. Hrubieszów; 13,50; 2017 05 30

106. Kamień Julia ZS 2 G. Hrubieszów 13,80 2017 05 18

 

300 m – Pomiar łączny (PE + PR) - kobiety

1. Pańczyk; Jolanta; ZS 2 LO Hrubieszów; 40,8*; 1975

2. Grzyb; Edyta; ZS 3 Hrubieszów; 41,05; 2004

3. Kuniczuk; Małgorzata; ZS 2 LO Hrubieszów; 41,23; 1990

4. Pyc; Edyta; ZS 2 LO Hrubieszów; 41,40; 1992

5. Marchewka; Danuta; ZS 2 LO Hrubieszów; 41,2*; 1978

6. Muzyczuk; Małgorzata; ZS 2 LO Hrubieszów; 41,8*; 1979

10. Piekarska; Anna; ZS 2 LO Hrubieszów; 42,33; 1993 05 08

 

19. Gajewska; Karolina; ZS 2 G. Hrubieszów; 43,10; 2017

89. Kamień; Wiktoria; ZS 2 G. Hrubieszów; 45,96; 2017 05 30

 

 

Opracował – mak

Foto – ZS 2 Hrubieszów

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0