LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Hala 2019 - tabele lekkoatletyczne kobiet powiatu hrubieszowskiego - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-04-06

Zakończyły się lekkoatletyczne zawody halowe, w których rywalizowały lekkoatletki z MKS Unia Hrubieszów i szkół z powiatu hrubieszowskiego. Karolina Gajewska ustanowiła rekordy powiatu w biegach na 300 m i 60 m przez plotki, przełamała osiem sekund na 60 m i zajęła 9. miejsce na halowych Mistrzostwach Polski Juniorek. Wielce udane zawody powiatowe odbyły się w hali HOSiR i liczę, że podobne odbędą się i w sezonie letnim. Na dole, jak i gdzie zapisać się na lekkoatletyczne treningi!

Reklama

 

Hala 2019 - tabele lekkoatletyczne kobiet powiatu hrubieszowskiego

 

KOBIETY/DZIEWCZĘTA


60 m

RP – 7,83 Brzozowska Dorota ZSOdz. Hrubieszów 1989r., tr. M. Kitliński

7,96 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 Hrubieszów 26.02. Lublin

8,47 Kamień Julia 2002 ZS 2 Hrubieszów 3,02. Spała

8,49 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 Hrubieszów 26.01. Lublin

8,52 Śmietanka Olga 2003 ZS 2 Hrubieszów 19.01. Lublin

8,62 Jankowska Natalia 2003 SP 1 Hrubieszów 19.01. Lublin


200 m

RP – 25,99 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 2003 r., tr. M. Kitliński

27,12 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 Hrubieszów 9.02. Toruń

28,63 Jankowska Natalia 2003 SP 1 Hrubieszów 3.02. Spała


300 m

RP - 41,73 Gajewska Karolina ZS 2 Hrubieszów 2019, tr. T. Magdziak

41,73 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 Hrubieszów 3.02. Spała


600 m

RP – 1:38,0 Muzyczuk Małgorzata ZS 2 Hrubieszów 1980, tr. M. Kitliński

1:44,07 Śmietanka Olga 2003 ZS 2 Hrubieszów 2003 3.02. Spała


60 m przez płotki (84 – 8.50)

RP - 8,92 Gajewska Karolina ZS 2 Hrubieszów 2019, tr. T. Magdziak

8,92 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 Hrubieszów 10.02. Toruń


Skok wzwyż

RP – 1.61 Kowalczuk Dorota ZSOdz. Hrubieszów 1980, tr. M. Kitliński

143 Panasiewicz Gabriela 2003 SP 2 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

135 Skorupa Łucja 2000 ZS 2 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

135 Matylda Bień 2004 SP 3 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

125 Kozdrój Oliwia 2001 ZS 1 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

120 Tomaszewska Oliwia 2000 ZS 1 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

120 Oliwia Matysek 2003 PSP Mircze 15.03. Hrubieszów

120 Weronika Siewierska ? PSP Mircze 15.03. Hrubieszów

120 Wołowiec Alicja 2006 SP 2 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

118 Wiktoria Strupieniuk 2007 PSP Mircze 15.03. Hrubieszów

115 Litwin Alicja 2000 ZS 4 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

115 Patrycja Darmochwał SP 3 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów


Kolejno: Wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, szkoła, data i miejsce zawodów

 

***


Konkurencje nietypowe

(wszystkie wyniki z dnia) 15.03. Hrubieszów


KOBIETY/DZIEWCZĘTA


40 m – pomiar ręczny

Rekord Powiatu - 5,90 Karolina Gajewska ZS 2 Hrubieszów 2018, tr. T. Magdziak

6,06  Natalia Górniak         2003  PSP Mircze

6,21  Frąckiewicz Natalia   2000  ZS 1 Hrubieszów

6,34  Oliwia Czerw                       SP 3 Hrubieszów

6,37  Mielniczuk Karolina   2004  SP 2 Hrubieszów

6,39  Majewska Malwina    2003  SP 2 Hrubieszów

6,46  Weronika Stadnik     2004  SP 3 Hrubieszów

6,50  Traczuk Agnieszka   2001  ZS 2 Hrubieszów

6,65  Dominika Głuch       2003  PSP Mircze

6,69  Juźwiak Oliwia                    ZS Horodło

6,71  Brudnowska Amelia 2006  SP 2 Hrubieszów


Ok. 500 m (5 okrążeń)

RP – 1:25,12 Patrycja Stadnicka ZS Turkowice 2004, tr. M. Kitliński

1:49,02  Jankowska Natalia   2003  SP 1 Hrubieszów

1:50,50  Sandra Bęsiuk         2004  SP 3 Hrubieszów

1:51,94  Puchalska Milena     2008  SP Nieledew

1:53,44  Haczkiewicz Magda  2006  ZS Horodło

1:55,10  Świgost Emilia        2006  SP 2 Hrubieszów

1:57,13  Czerwińska Kinga    2005  ZS Horodło

1:57,39  Kowalczuk Oliwia     2005  SP 2 Hrubieszów

1:59,35  Oleszczuk Patrycja  2002  ZS 1 Hrubieszów

2:00,17  Lemińska Wiktoria  2002  ZS Horodło

2:00,68  Kaczyńska Agata     2002  ZS Horodło


Pchnięcie piłką lekarską SP/G- 3kg

RP – 9.55 Nowak Ewelina G. 3 Hrubieszów 2007, tr. brak danych

7,10  Prystupa Marta             2005  SP Nieledew

6,80  Durakiewicz Anna         2004  SP 2 Hrubieszów

6,80  Jankowska Natalia         2003  SP 1 Hrubieszów

6,60   Sylwia Bartosiewicz      2004  SP 3 Hrubieszów

6,50  Wójcik Aleksandra        2004  SP 1 Hrubieszów

6,50  Aleksandra Małyszek     2006  PSP Mircze

6,10  Oliwia Siewierska          2006  PSP Mircze

6,30  Szawierszenko Klaudia  2005  SP Nieledew

6,10  Jagoda Maj                   2003  PSP Mircze

6,00  Bucior Martyna             2004  SP 1 Hrubieszów

6,00  Natalia Smoleń             2005  PSP Mircze

6,00  Julia Ptak                      2005  SP 3 Hrubieszów


Pchnięcie piłką lekarską - 4kg

RP – 8.60 Dominika Zając ZS 3 Hrubieszów 2014, tr. brak danych

7,00  Ryczko Karolina    2000  ZS 1 Hrubieszów

6,80  Pożoga Monika     1999  ZS 1 Hrubieszów

6,50  Różańska Sandra  2001  ZS 1 Hrubieszów

6,30  Pakuła Joanna       2001  ZS 4 Hrubieszów

5,00  Pawelec Angelika  2000  ZS 4 Hrubieszów


Skok w dal z miejsca

RP – 2.34 Gajewska Karolina ZS 2 LO Hrubieszów 2018, tr. T. Magdziak

220 Jowdiuk Oliwia 2004 SP 2 Hrubieszów

210 Mochnaczewska Małgorzata ? ZS Horodło

200 Mochnaczewska Katarzyna 2001 ZS Horodło

200 Stopyra Olga ? SP Nieledew

200 Nowaczewska Daria ZS Horodło

200 Stecko Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów

195 Matysek Beata ZS 1 Hrubieszów

190 Kowalczuk Edyta ZS 1 Hrubieszów

185 Julia Kopczyńska SP 3 Hrubieszów

180 Panasiewicz Martyna 2005 SP 1 Hrubieszów


Sztafeta szwedzka mieszana 2 dziewczyny i 2 chłopców  (1-2-3-4 okrążenia)

RP – 3:03:27 ZS 4 Hrubieszów: Pawelec, Czepiel, Romaszko, Dziadoszek – 2018, trenerzy: Małgorzata Muzyczuk, Paweł Padkowski

3:04,15  ZS 3 Hrubieszów

Kujawska Ł, Kowalczyk K, Sarzyński D, Dziaduszek D

3:05,39  ZS 1 Hrubieszów

Petrycki P,Daciuk D, Gogół A,Frąckiewicz N.

3;05,51  SP 3 Hrubieszów 

Roman O, Kudelski D, Bęsiuk S, Watras M

3:06,37  SP 1 Hrubieszów 

Martyna Panasiewicz, Natalia Jankowska, Herda Michał, Bartnik Marcel

3:09,92 PSP Mircze     

Weronika Siewierska, Oliwia Matysiak, Daniel Czop, Mateusz Marciniuk

3:10,62 ZS Horodło    

Nowak Justyna ,Mróz Michał, Kaczyńska Agata ,Gołąb Michał

3:13,92  SP 2 Hrubieszów 

Krasucki, Jóźwiak,Mielniczuk, Sacharczuk

3:19,41  ZS Horodło         

Pańko Kacper , Pochylczuk Tomasz ,Kaczyńska Laura , Wróbel Amelia

3:21,80  ZS 4 Hrubieszów

Dziadoszek, Czepiel A, Pawelec A, Krupski D

3:25,18 ZS Horodło    

Juźwiak Oliwia, Jeżyna Michał, Chochliński Michał, Czerwińska Kinga


Kolejno: Wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, szkoła, data i miejsce zawodów


***


Uwaga - zapisy na treningi!

Trenerzy Unii Mirosław Kamień i Tomasz Magdziak czekają na chętnych (dziewczęta i chłopcy) do podjęcia treningów lekkoatletycznych od klasy VI w górę… wystarczy przyjść na stadion w Hrubieszowie od poniedziałku do piątku, od godz. 15.30 i tam ich spotkasz i ustalisz swoje treningi… wykorzystaj szansę, może to Ty będziesz Mistrzem…

 


Na podstawie komunikatów z zawodów

opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

foto - MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka i HOSiR

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: