Halowe Mistrzostwa Powiatu w LA

20 lutego w hali HOSiR odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce, w których wzięli udział zawodnicy szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych – łącznie prawie dwustu młodych sportowców.

Reklamy

Przed zawodami odbyło się uroczyste wręczenie nagrody ufundowanej przez Burmistrza Hrubieszowa pana Zbigniewa Doleckiego, oraz prezesa MKS Unia Hrubieszów pana Tadeusza Romaszko dla Agnieszki Łatki za zdobycie tytułu Mistrzyni Polski Juniorek młodszych w chodzie sportowym na 3 km, podczas Halowych Mistrzostw Polski, które odbyły się 25 stycznia 2008 r. w Spale.

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

***

KOMUNIKAT
HALOWE MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE
Hrubieszów 20.02.2008 r.

***

SZKOŁY ŚREDNIE

45m ppł Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
pk Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów 6.61 pk
1 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów 6.69 12
2 Kucyk Norbert ZS 2 Hrubieszów 7.15 9
3 Soja Bartłomiej 90 ZS 2 Hrubieszów 7.43 7
4 Ciesielczuk Tomasz ZS 4 Hrubieszów 7.47 5
5 Sas Paweł ZS 4 Hrubieszów 7.62 4
6 Letnianczyn Krystian ZS 1 Hrubieszów 7.68 3
7 Jeczeń Sylwester LO Horodło 7,74 2

***

45m. ppł Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów 7.71 12
2 Borsuk Andżelika 90 ZS 3 Hrubieszów 8.57 9
3 Malinowska Natalia LO Horodło 9.62 7
4 Basa Wioletta 90 ZS 1 Hrubieszów 9.67 5
5 Legieć Elzbieta LO Horodło 9.88 4

***

45m Dz eliminacje

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Skorupska Katarzyna LO Horodło 7.04
2 Balicka Kamila 90 ZS 4 Hrubieszów 7.14
3 Bondyra Agata 91 ZS 1 Hrubieszów 7.74
4 Łaskarzewska Ewa 91 ZS 1Hrubieszów 7.82
5 Supron Magda 90 ZS 4 Hrubieszów 7.89 4
6 Pyrz Justyna LO Horodło 7.95 3

***

45m Dz finał

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Skorupska Katarzyna LO Horodło 6.94 12
2 Balicka Kamila 90 ZS 4 Hrubieszów 6.99 9
3 Bondyra Agata 91 ZS 1 Hrubieszów 7.27 7
4 Łaskarzewska Ewa 91 ZS 1 Hrubieszów 7.57 5

***

45m Ch eliminacje

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Kuryluk Sławomir 88 ZS 1 Hrubieszów 5.89
2 Guzina Paweł 91 ZS 3 Hrubieszów 5.93
3 Śpiewak Kamil LO Horodło 6,04
4 Piwko Piotr 88 ZS 1 Hrubieszów 6.13
5 Kowalczuk Łukasz LO Horodło 6.27 4
6 Załuski Bartłomiej 6,38 3
7 Jagiełło Daniel 90 ZS 4 Hrubieszów 6.62 2
8 Smyrak Artur 91 ZS 4 Hrubieszów
***

45m Ch finał

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Kuryluk Sławomir ZS 1 Hrubieszów 5.79 12
2 Guzina Paweł ZS 3 Hrubieszów 5.90 9
3 Śpiewak Kamil LO Horodło 6.04 7
4 Piwko Piotr ZS 1 Hrubieszów 6.11 5

***

Skok wzwyż Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Moskwa Ewelina 90 ZS 3 Hrubieszów 135 12
2 Janicka Iwona 90 ZS 1 Hrubieszów 135 9
3 Dudka Joanna 89 ZS 4 Hrubieszów 125 7
4 Łukaszewicz Izabela 89 ZS 1 Hrubieszów 105 5

***

Skok wzwyż Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Sadowski Konrad 91 ZS 4 Hrubieszów 160 12
2 Tkaczuk Sławomir 87 ZS 1 Hrubieszów 160 9
3 Porka Tomasz 91 LO Horodło 155 7
4 Braniewski Mateusz 90 ZS 3 Hrubieszów 155 5
5 Maliszewski Kacper 91 LO Horodło 150 4
6 Kozielewicz Kamil 91 ZS 3 Hrubieszów 140 3
7 Sikora Przemysław 80 ZS 1 Hrubieszów 135 2

***

Pchnięcie piłką lekarską Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Zienkiewicz Mateusz ZS 2 Hrubieszów 12,00 12
2 Paluch Bartłomiej 90 ZS 1 Hrubieszów 11,30 9
3 Fedorowicz Krystian 91 ZS 1 Hrubieszów 11,00 7
4 Wołoszyn Paweł LO Horodło 10,50 5
5 Sakowski Paweł LO Horodło 10,30 4
6 Pokrywka Przemysław 91 ZS 3 Hrubieszów 10,20 3
7 Hraciuk Łukasz 91 ZS 3 Hrubieszów 10,15 2
8 Panasiewicz Łukasz 90 ZS 4 Hrubieszów 10,00 1
9 Frank Piotr ZS 4 Hrubieszów 8.70

***

Pchnięcie piłką lekarską Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Szymańska Mirela LO Horodło 9,00 12
2 Nowak Ewelina 91 ZS 3 Hrubieszów 8,70 9
3 Pyrz Ewelina 90 ZS 1 Hrubieszów 8,15 7
4 Oleszczuk Adriana 88 ZS 1 Hrubieszów 7,45 5
5 Michaluk Ewa 91 ZS 4 Hrubieszów 7,00 4
5 Gołąb Dominika 89 LO Horodło 7.00 3
7 Terebus Donata ZS 4 Hrubieszów 6,80 2

***

5 okr.Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Koszałka Beata ZS 2 Hrubieszów 1,36,43 12
2 Wala Joanna 91 ZS 1 Hrubieszów 1,38,82 9
3 Staroń Ada 91 ZS 1 Hrubieszów 1,41,98 7
4 Chilewska Joanna LO Horodło 1,47,53 5
5 Bogucka Justyna LO Horodło 1,48,05 4
6 Kluczkowska Anna 91 ZS 4 Hrubieszów 2,04,94 3

***

5 okr.Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów 1,19,11 12
2 Łazarczyk Tomasz 91 ZS 2 Hrubieszów 1,25,75 9
3 Grabowski Mateusz 91 LO Horodło 1,26,14 7
4 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów 1,26,39 5
5 Hossin Damian 1,27,40 4
6 Kosel Marcin 89 ZS 1 Hrubieszów 1,28,16 3
7 Zając Mateusz LO Horodło 1,32,88 2
8 Fulara Dawid 91 ZS 1 Hrubieszów 1,33,16 1
9 Poleszak Krystian 90 ZS 4 Hrubieszów 1,34,44
10 Plak Mateusz 91 ZS 4 Hrubieszów 1,38,00

***

4 x okr. sztafety Dz

Lp Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt
1 Tetrycz A 90 – Basa
Łaskarzewska – Wala 91 ZS 1 Hrubieszów 1,09,93 12
2 Skorupska – Malinowska
Chilewska 91 – Pyrz LO Horodło 1,11,71 9
3 Balicka – Niewiadomska
Sitka – Supron M ZS 4 Hrubieszów
21,16,64 7

***

4 x okr. sztafety Ch

Lp Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt
1 Jakubiak P 88 – Wróbel D 91
Piwko – Kuryluk S 88 ZS 1 Hrubieszów 58,25 12
2 Śpiewak – Kowalczuk
Jeczeń – Portka LO Horodło 58,53 9
3 Soja – Hossie
Kucyk – Wysocki ZS 2 Hrubieszów 1,00,45 7
4 Mielniczuk A 90 – Guzina P 91
Załuski B 90 – Krakowiak Ł 89 ZS 3 Hrubieszów 1,01,45 5
5 Smyrak – Jagiełło
Załuski – Kowarski ZS 4 Hrubieszów 1,00,45 4

***
GIMNAZJA

45m ppł Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Czyrka Piotr 92 G 3 Hrubieszów 7,29 12
2 Otręba Damian 92 G 3 Hrubieszów 7,82 9
3 Mochnaczewski Michał G Horodło 7,96 7
4 Szmal Maciej 92 G 2 Hrubieszów 8,01 5
5 Dudek Konrad Horodło 8,07 4
6 Czerwonka Artur 93 G 2 Hrubieszów 9,40 3

***

45m ppł Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Szczęk Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów 7,72 12
2 Zebzda Małgorzata G Horodło 9,53 9
3 Turek Natalia 92 G 2 Hrubieszów 9,55 7
4 Naja Justyna 92 G 2 Hrubieszów 9,76 5
5 Koszałko Katarzyna 92 G 3 Hrubieszów 9,79 4
6 Duma Maja G Horodło 10,58 3
7 Grzyb Beata 94 G Werbkowice 11,36 2

***

45m Dz eliminacje

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Doroszczuk Magda 93 G 2 Hrubieszów 6,51
2 Kasprowicz Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów 6,65
3 Ciesielczuk Magda G 3 Hrubieszów 6,76
4 Watrak Paulina G Horodło 6,80
5 Zebzda Magda G Horodło 7,12 4
6 Patkowska Aleksandra 93 G 1 Hrubieszów 7,14 3
7 Tarnogórska Paula 92 G 2 Hrubieszów 7,19 2
8 Pożoga Amanda 94 G Werbkowice 7,28 1
9 Dziedzic Anna 92 G 1 Hrubieszów 7,50
10 Barczak Aneta 94 G Werbkowice 7,76

***

45 Dz finał

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Doroszczuk Magda 93 G 2 Hrubieszów 6,53 12
2 Ciesielczuk Magda G 3 Hrubieszów 6,67 9
3 Kasprowicz Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów 6,82 7
4 Watrak Paulina G Horodło 7,06 5

***

45m Ch eliminacje

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Gulanowski Krystian G Horodło 6,14
2 Ciesielczuk Adam 92 G 2 Hrubieszów 6,28
3 Radosław Dec 92 G Werbkowice 6,28
4 Pilarczyk Robert 92 G 1 Hrubieszów 6,29
5 Moczarski Tomasz 92 G 3 Hrubieszów 6,42 4
6 Wyżyn Daniel 94 G 3 Hrubieszów 6,42 3
7 Emerla Adrian 92 G 2 Hrubieszów 6,45 2
8 Pańko Przemysław G Horodło 6,52 1
9 Konieczny Jakub 92 6,54
10 Mazurek Dariusz 92 G Werbkowice 7,10

***

45m Ch finał

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Gulanowski Krystian G Horodło 6,03 12
2 Dec Radosław 92 G Werbkowice 6,09 9
3 Pilarczyk Robert 92 G 1 Hrubieszów 6,21 7
4 Ciesielczuk Adam 92 G 2 Hrubieszów 6,29 5

***

5 okr. Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Hojda Maja 93 G 2 Hrubieszów 1,35,65 12
2 Pawlos Wiktoria G ZS2 Hrubieszów 1,38,42 9
3 Pędrak Ewelina G Horodło 1,43,35 7
4 Bojarczuk Paulina G ZS2 Hrubieszów 1,44,06 5
5 Modzelewska Magda 94 G 3 Hrubieszów 1,47,44 4
6 Furlepa Dorota 94 G 1 Hrubieszów 1,48,83 3
7 Olszańska Kamila 93 G 3 Hrubieszów 1,51,17 2
8 Worożbit Paulina 94 G Werbkowice 1,52,56 1
9 Kraczuk Katarzyna G Horodło 1,56,68
10 Jańczuk Anna 92 G 2 Hrubieszów 2,01,50
11 Niemczuk Dorota 94 G Werbkowice 2,11,80

***

5 okr. Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Szczerbik Kamil G Horodło„ 1,23,98 12
2 Załuski Albert G Horodło 1,29.53 9
3 Sidorowicz Pawel 93 G 2 Hrubieszów 1,30,64 7
4 Sacharczuk Albin 93 G 2 Hrubieszów 1,32,56 5
5 Płanik Daniel 92 G Werbkowice 1,41,85 4
6 Załęski Arkadiusz 93 G Werbkowice 1,46,03 3
7 Czajka Arkadiusz G 1 Hrubieszów 1,47,88 2

***

Skok wzwyż Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Łubkowska Sylwia G 1 Hrubieszów 135cm 12
2 Goch Marta G Werbkowice 130cm 9
3 Dańczuk Magdalena G Horodło 130cm 7
4 Łatka Anna G 2 Hrubieszów 125Cm 5
5 Radomska Marta G 2 Hrubieszów 120cm 4
6 Koniec Klaudia G 1 Hrubieszów 120CM 3
7 Patyjewicz Marta G Horodło 120cm 2
8 Maliszewska Karolina G Werbkowice 115cm 1
9 Traczuk Joanna G 3 Hrubieszów 115cm

***

Skok wzwyż Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Otręba Mateusz 92 G 3 Hrubieszów 160cm 12
2 Smyk Kamil G 2 Hrubieszów 155cm 9
3 Kusiak Paweł G Werbkowice 150cm 7
4 Szymański Marcin G Horodło 145cm 5
4 Wesołowski Łukasz G Horodło 145cm 4
6 Wąsik Paweł G 2 Hrubieszów 145cm 3
7 Chachler Mateusz G 3 Hrubieszów 145cm 2
8 Cygan Paweł G 1 Hrubieszów 140cm 1
9 Jóźwiak Adrian 92 G 1 Hrubieszów 140Cm
10 Śleboda Mateusz G Werbkowice 140cm

***

PP lek.Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Nowak Szymon 92 G Werbkowice 10,00 12
2 Bartyzel Emil 92 G 1 Hrubieszów 9,40 9
3 Oleszczuk Maciej G Horodło 9,00 7
4 Nowicki Hubert 92 G 2 Hrubieszów 8,70 5
5 Pokrywka Michał G 1 Hrubieszów 8,70 4
6 Nowosad Maciej 93 G 3 Hrubieszów 8,60 3
7 Nowaczewski Kamil G Horodło 8,20 2
8 Wietrzyk Mateusz 93 G Werbkowice 7,70 1
9 Mazur Adam 93 G 3 Hrubieszów 7,50
10 Koza Paweł 92 G 2 Hrubieszów 7,30

***

PP lek Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Zając Kalina 92 G 3 Hrubieszów 8,70 12
2 Wróbel Ewelina 92 G 1 Hrubieszów 8,00 9
3 Sołtys Marta G Horodło 7,80 7
4 Kołodziej Angelika 93 G 2 Hrubieszów 7,80 5
5 Zbirowska Weronika G Horodło 7,50 4
6 Dubienka Marta 92 G 2 Hrubieszów 7,50 3
7 Ciesielczuk Daria 94 G Werbkowice 7,35 2
8 Daruk Martyna G 1 Hrubieszów 7,20 1
9 Bałabuch Joanna 94 G Werbkowice 7,10
10 Pomezańska Joanna 93 G 3 Hrubieszów 6,70

***

4x okr. sztafety Dz

Lp Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt
1 Szczęk A 92 – Ciesielczuk A 93
Kasprowicz A 92-Ciesielczuk M 93 G 3 Hrubieszów 1,07,05 12
2 Doroszczuk M 93 – Hojda M 93
Łatka A 92 – Lenard P 92 G 2 Hrubieszów 1,07,51 9
3 Kraczuk K – Watrak P
Patyjewicz M – Zebzda M G Horodło 1,11,20 7
4 Łubkowska S 92 – Dziedzic A 92
Senkowska J 93 – Patkowska A 94 G 1 Hrubieszów 1,12,16 5
5 Worożbit P.94, Ciesielczuk D. 94
Goch M 92, Mielniczuk D. 94 G Werbkowice 1,15,20 4

***

4x okr. sztafety Ch

Lp Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt
1 Gularowski K – Załuski A
Pańko P – Szczebicki K G Horodło 1,02,43 12
2 Moczarski T 92 – Wyżyn D 94
Otręba D 92 – Malec M 94 G 3 Hrubieszów 1,03,30 9
3 Pilarczyk R 92 – Konieczny J 92
Mosek P 93 – Bartyzel E 92 G 1 Hrubieszów 1,04,68 7
4 WietrzykM 93, Dec R. 92,
Mazurek D 92, Nowak Sz. 92 G Werbkowice 1,05,85 5
5 Sidorowicz P 93–ciesielczuk A 92- Irek G 92- Emerla A 93 G 2 Hrubieszów 1,06,18 4

***

SZKOŁY PODSTAWOWE

45m Dz eliminacje

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Kaczanowska Wiola 96 SP 2 Hrubieszów 6,86
2 Chuda Patrycja 95 SP Dołhobyczów 6,89
3 Hanc Katrzyna 96 SP 1 Hrubieszów 7,47
4 Kidyba Paulina 97 SP 3 Hrubieszów 7,61
5 Jabłońska Kamila 96 SP Dołhobyczów 7,61 4
6 Surma Kamila 96 SP Uchanie 7,86 3
7 Sokal Daria 96 SP 2 Hrubieszów 7,90 2
8 Zduńczyk Daria 95 SP Uchanie 8,20 1
9 Kuczewska Anthem 95 SP 3 Hrubieszów 8,47
10 Klain Patrycja 97 SP-1 Hrubieszów 9,06

***

45m Ch eliminacje

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Czarnecki Grzegorz 95 SP2 Hrubieszów 6,65
2 Krygiel Patryk 95 SP3 Hrubieszów 7,00
3 Szendrak Adrian SP1 Hrubieszów 7,04
4 Mazurek Przemysław SP1 Hrubieszów 7,04
5 Chilczuk Szymon 96 SP Dołhobyczów 7,04 4
6 Popek Sebastian 96 SP Uchanie 7,19 3
7 Nowosad Kacper 96 SP3 Hrubieszów 7,25 2
8 Stepaniuk M. 97 SP2 Hrubieszów 7,38 1
9 Kozik Bartłomiej 96 SP Dołhobyczów 7,62
10 Germański Przemysław 96 SP Uchanie 7,86

***

45m Dz finał

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Chuda Patrycja 95 SP Dołhobyczów 6,93 12
2 Kaczorowska Wiola 96 SP 2 Hrubieszów 6,99 9
3 Hanc Katarzyna 96 SP 1 Hrubieszów 7,57 7
4 Kidyba Paulina 97 SP 3 Hrubieszów 7,66 5

***

45m Ch finał

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Czarnecki Grzegorz 95 SP 2 Hrubieszów 6,52 12
2 Krygiel Patryk 95 SP 3 Hrubieszów 6.71 9
3 Szędrak Adrian SP 1 Hrubieszów 6,89 7
4 Mazurek Przemysław SP 1 Hrubieszów 7,23 5

***

5 okr. Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Jóźwik Marlena 96 SP Dołhobyczów 1,44,95 12
2 Sawiniec Karolina 96 SP 1 Hrubieszów 1,48,83 9
3 Pąk Paulina 95 SP Uchanie 1,58,88 7
4 Mosek Natalia 97 SP 1 Hrubieszów 2,00,56 5
5 Bochajczuk Magda 96 SP 3 Hrubieszów 2,02,53 4
6 Kmiecik Magda 96 SP 2 Hrubieszów 2,06,19 3
7 Borusewicz Agata 96 SP 2 Hrubieszów 2,08,42 2
8 Tokarczuk Dorota 96 SP Uchanie 2,12,83 1

***

5 okr.Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Bucior Łukasz 95 SP Dołhobyczów 1,36,76 12
2 Gębala Krystian 95 SP 1 Hrubieszów 1,37,62 9
3 Malowany Krystian 95 SP 3 Hrubieszów 1,38,33 7
4 Hukowski Konrad 95 SP 2 Hrubieszów 1,38,72 5
5 Sidor Damian 95 SP Dołhobyczów 1,39,50 4
6 Klain Piotr 95 SP 1 Hrubieszów 1,46,03 3
7 Germański Adrian 95 SP Uchanie 1,49,78 2
8 Wolan Adrian 95 SP Uchanie 1,49,99 1

***

P PL Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Chawera Tomasz 95 SP Dołhobyczów 6,90 12
2 Zając Norbert 95 SP Uchanie 6,30 9
3 Omielski Stefan 95 SP 2 Hrubieszów 6,10 7
4 Szozda Arkadiusz SP 1 Hrubieszów 6,05 5
5 Kulik Daniel 96 SP Dołhobyczów 6,00 4
6 Kuczewski Kordian 95 SP 2 Hrubieszów 5,70 3
7 Starzec Adrian 95 SP 3 Hrubieszów 5,00 2
8 Kwiatkowski Szymon 96 SP 3 Hrubieszów 5,00 1

***

Pchnięcie piłką lekarską Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Furmanek Angelika 95 SP 3 Hrubieszów 6,00 12
2 Karaś Diana 95 SP 1 Hrubieszów 6,00 9
3 Staszczuk Beata 95 SP Dołhobyczów 5,95 7
4 Lizun Aleksandra 95 SP 1 Hrubieszów 5,90 5
5 Tokarczuk Dorota 95 SP Uchanie 5,60 4
6 Pąk Paulina 96 SP Uchanie 5,50 3
7 Najko Ilona 96 SP 3 Hrubieszów 5,30 2
8 Pasieka Patrycja 96 SP 2 Hrubieszów 5,00 1
9 Bajda Agata 96 SP 2 Hrubieszów 4,10

***

Skok wzwyż Dz

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Guzina Sandra 95 SP Dołhobyczów 1,30 12
2 Wiśniewska Katarzyna 95 SP 3 Hrubieszów 1,20 9
3 Bratkowska Dominika 95 SP Dołhobyczów 1,15 7
4-6 Greniu 95 SP 2 Hrubieszów 1,10 4
4-6 Wrzyszcz Anna 95 SP Uchanie 1,10 4
4-6 Paradowska Nicola 95 SP 1 Hrubieszów 1,10 4
7 Zając Dominika 1,10 2
8 Pirogowicz SP 2 Hrubieszów 1,05 1

***

Skok wzwyż Ch

Lp Nazwisko i Imię Ur Szkoła Wynik Pkt
1 Martyniuk Michał SP 3 Hrubieszów 1,40 12
2 Zając Norbert 96 SP Uchanie 1,30 9
3 Szumiata Adam 96 SP 2 Hrubieszów 1,30 7
4 Burda Daniel 95 SP Dołhobyczów 1,30 5
5-7 Jańczuk Łukasz SP 3 Hrubieszów 1,25 3
5-7 Lewandowski Karol 96 SP 2 Hrubieszów 1,25 3
5-7 Kobel Mateusz 95 SP Dołhobyczów 1,25 3
8 Kulik Daniel 95 SP Uchanie 1,20 1
9 Sidor Damian 95 SP Dołhobyczów 1,20
10 Stefaniak Krystian SP 1 Hrubieszów 1,10

***

4x okr. sztafety Dz

Lp Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt
1 Jóźwiak M 96 – Guzina S 95
Jabłońska K 96 – Chuda P 96 SP Dołhobyczów 1,14,43 12
2 Lizun A 96 – Paradowska N. 95
Sawiniec K 97 – Hanc K 97 SP 1 Hrubieszów 1,17,22 9
3 Kacznowska 96, Sokal 96
Pirogowicz 95,Greniu 95 SP 2 Hrubieszów 1,18,03 7
4 Zduńczyk D 95 – Surma K 96
Pąk Paulina 95 – Powroźnik I 96 SP Uchanie 1,19,03 5
5 Wiśniewska Kat. 95 – Kidyba P 97
Wiśniewska Kar 95 – Jakimiec M 95 SP 3 Hrubieszów 1,19,56
4

***

4x okr. sztafety Ch

Lp Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt
1 Zając N 95 – Kulik D 95
Popek S 96 – Germański P 96 SP Uchanie 1,08,14 12
2 Gębala K 95 – Swatowski K
Klajn P – Hunia P SP 1 Hrubieszów 1,10,24 9
3 Malowany K. 95 – Krygiel P 96
Wiejak N. – Starzec A SP 3 Hrubieszów 1,10,55 7
4 Czarnecki G 95 – Szumiata A 95
Czepil A 95 – Gajewski A 96 SP 2 Hrubieszów 1,11,37 5
5 Buczek K 95 – Bucior Ł 95
Kobel M 95 – Burda D 95 SP Dołhobyczów 1,12,16 4
***

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

SZKOŁY ŚREDNIE

Lp Nazwa szkoły Ilość punktów
1 Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów 158
2 Liceum Ogólnokształcące Horodło 110
3 Zespół Szkół nr 3 Hrubieszów 74
4 Zespół Szkół nr 4 Hrubieszów 64
5 Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów 56

***

GIMNAZJA

Lp Nazwa szkoły Ilość punktów
1 Gimnazjum Horodło 130
2 Gimnazjum 3 Hrubieszów 116
3 Gimnazjum 2 Hrubieszów 112
4 Gimnazjum 1 Hrubieszów 66
5 Gimnazjum Werbkowice 61
6 Gimnazjum ZS 2 Hrubieszów 14

***

SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp Nazwa szkoły Ilość Punktów
1 Szkoła Podstawowa Dołhobyczów 114
2 Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów 86
3 Szkoła podstawowa nr 3 Hrubieszów 77
4 Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów 73
5 Szkoła Podstawowa Uchanie 65

***

Chód Sportowy 10 okrążeń o puchar prezesa MKS Unia
Konkurencja promocyjna (bez punktacji)

Dziewczęta

1 Wiśniewska Katarzyna 95 SP 3 Hrubieszów
2 Bajda Agata 96 SP 2 Hrubieszów
3 Klain Patrycja 97 SP 1 Hrubieszów
4 Powrożnik Iwona 96 SP Uchanie
5 Pirogowicz Kamila 95 SP 2 Hrubieszów
6 Zarek Agnieszka

***

Chłopcy

1 Malowany Krystian 95 SP 3 Hrubieszów
2 Hukowski Konrad 95 SP 2 Hrubieszów
3 Gajewski Arkadiusz 96 SP 2 Hrubieszów
4 Kuczewski Kordian 95 SP 2 Hrubieszów
5 Hunia Paweł SP 1 Hrubieszów
6 Pleczuk Dominik 95 SP Uchanie
7 Popek Sebastian 96 SP Uchanie
8 Spiewak Kamil LO Horodło

Komunikat nadesłał
Tomasz Magdziak

zobacz zdjęcia >>