Halowe Mistrzostwa Powiatu. Wyniki.

KOMUNIKAT

Reklamy

Z Halowych mistrzostw Powiatu HrubieszowskiegoW Lekkiej Atletyce odbytych w dniu 17. 02. 2006 r. w hali HOSiR.

Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
MKS Unia Hrubieszów

Ogółem w imprezie udział wzięło:
27 szkół
548 zawodników

Hrubieszów 17.02.2006r

zobacz zdjęcia >>

zobacz zdjęcia >>

zobacz zdjęcia >>

WYNIKI:

SZKOŁY ŚREDNIE (CHŁOPCY)

45mppł Chłopcy Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1. Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów 6,89 12
2. Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 7,24 9
3. Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 7,25 7
4. Kucyk Norbert 89 ZS 2 Hrubieszów 7,61 5
5. Hukowski Tomasz ZS 3 Hrubieszów 8,19 4
6. Jakubiak Bartłomiej ZS 1 Hrubieszów 8,34 3
7. Wołoszyn Adam 89 ZS Turkowice 8,58 2
8. Stroczyński Bartłomiej 89 ZS Turkowice 9,04 1

45m Chłopcy Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Rojek Adrian 87 ZS Turkowice 6,13 F
2 Kobylski Tomasz 87 ZS 4 Hrubieszów 5,80 F
3 Lasota Mateusz ZS 4 Hrubieszów 6,30 F
4 Graf Jarosław 88 LO Horodło 6,33 5
5 Kowalczuk Łukasz 89 LO Horodło 6,38 4
6 Kozłowski Sebastian 87 ZS Turkowice 6,52 3
7 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 5,64 pk
45m Chłopcy FINAŁ Licea
1 Rojek Adrian 7 ZS Turkowice 6,09 12
2 Kobylski Tomasz 87 ZS 4 Hrubieszów 6,11 9
3 Lasota Mateusz ZS 4 Hrubieszów 6,19 7
4 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 5,70 pk

5 – okrążeń Chłopcy Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 1:21,40 12
2 Gontarz Krzysztof 88 ZS 1 Hrubieszów 1:21,56 9
3 Krakowiak Łukasz ZS 3 Hrubieszów 1:21,98 7
4 Pawlos Artur 89 ZS 2 Hrubieszów 1:25,26 5
5 Kramarczuk Radosław 88 ZS Turkowice 1:25,91 4
6 Kowalczuk Krzysztof 88 ZS 4 Hrubieszów 1:26,16 3
7 Wilgos Marek 87 ZS 1 Hrubieszów 1:26,32 2
8 Migas Marcin 88 ZS 2 Hrubieszów 1:26,80 1
9 Kulpa Jakub 89 ZS 2 Hrubieszów 1:28,99
10 Skawiński Kamil 87 ZS 4 Hrubieszów 1:29,20
11 Baraniuk Ireneusz 88 LO Horodło 1:37,40
Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 1:15,90 pk

Pchnięcie piłką lekarską (4kg) Chłopcy Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 16,50 12
2 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubieszów 12,50 9
3 Wołoszyn Paweł 89 LO Horodło 11,00 7
4 Sawa Grzegorz 86 ZS Turkowice 10,70 5
5 Lasota Jarosław 89 ZS 4 Hrubieszów 9,80 4
6 Krzywiński Sławomir 88 LO Horodło 9,00 3

4 x – okrążenie Chłopcy Licea
Lp Nazwisko i imię Szkoła Wynik p-kty
1 Wróbel R 89 – Fedorowicz K 88,
Wilgos M 87,Gotarz K 88. ZS 1 Hrubieszów 58,67 12
2 Frykowski M 88 – Migas
Kulpa 89 – Kucyk 89 ZS 2 Hrubieszów 61,49 9
3 Maślanka D 89-Lasota M 89
Kobylski T 87 – ZS 4 Hrubieszów 61,75 7
4 Kowalczuk Ł 89 – Graf J 88
Markiewicz M 88 – Baraniuk I 88 LO Horodło 62:20 5
5 Rojek A – Wołoszyn A
Sawar G – Kramarczuk R ZS Turkowice 64,08 4

Skok wzwyż Chłopcy Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Traczuk SŁawomir 87 ZS 1 Hrubieszów 1,65 12
2 Balsam Dawid 87 ZS Turkowice 1,60 9
3 Wojtiuk Łukasz 86 ZS 1 Hrubieszów 1,50 7
4 Tucki Damian 87 LO Horodło 1,40 5
Jakubiak Bartłomiej 87 ZS1 Hrubieszów 1,60 pk

SZKOŁY ŚREDNIE (DZIEWCZĘTA)
45m ppł – dziewcząt Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Malinowska Natalia 89 LO Horodło 9,63 12
2 Grzyb Monika ZS 1 Hrubieszów 9,87 9
3 Rybczyńska Paulina 86 ZS 1 Hrubieszów 10,31 7
4 Błazucka Emilia 87 LO Horodło 10,96 5

45m – dziewcząt Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 6,51 F
2 Kondraciuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów 6,76 F
3 Ciesielczuk Angelika 86 ZS 1 Hrubieszów 6,85 F
4 Pukaluk Agnieszka 89 ZS 1 Hrubieszów 6,89 F
Skorupska Katarzyna 89 LO Horodło 7,16 4
5 Pyrz Justyna 89 LO Horodło 7,47 3
6 Spychalska Bożena ZS 4 Hrubieszów 7,72 2
7 Szwiec Natalia 88 ZS 4 Hrubieszów 8,54 1
8 Czarnecka Ewelina ZS 1 Hrubieszów 7,52 pk

45m – dziewcząt Finał Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 6,59 12
2 Pukaluk Agnieszka 89 ZS 1 Hrubieszów 6,91 9
3 Ciesielczuk Angelika 87 ZS 2 Hrubieszów 7,03 7
4 Kondraciuk Anna 89 ZS 1 Hrubieszów 7,10 5

5 – okrążeń dziewcząt (snc) Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Kościołko Anna 89 ZS Turkowice 1:41,88 12
2 Bogucka Justyna 89 LO Horodło 1:45,39 9
3 Mrozowska Izabela 89 ZS 1 Hrubieszów 1:47,74 7
4 Dudka Diana 87 ZS Horodło 1:48,25 5
5 Kula Diana 88 ZS Turkowice 1:51,54 4
6 PereHubka Anna 87 ZS 2 Hrubieszów 1:53,79 3
7 Socha Ilona 89 ZS 4 Hrubieszów 1:55,14 2
8 Nowicka Monika 89 ZS 1 Hrubieszów 1:56,38 1
9 Pukaluk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów 1:57,37
10 Ubala Justyna 89 ZS 4 Hrubieszów 1:58,48
Nagaj Agnieszka 89 ZS Turkowice 2:02,79 pk
Sztafeta 4x okrążenie dziewcząt Licea
Lp Nazwisko i imię Szkoła Wynik p-kty
1 Ciesielczuk A 88 – Dołowy E 87
Kondratiuk A 89 – Metyk M 89 ZS 2 Hrubieszów 66,11 12
2 Skorupska K 89 – Pyrz J 89
Dudka D 87-Malinowska N 89 LO Horodło 69,38 9
3 Pukaluk A 89 – Czarnecka E 89
Nowicka M 88 – Mrozowska I 87 ZS 1 Hrubieszów 1:12,57 7
4 Rojek A – Wołoszyn A
Kramarczuk R – Sawa G ZS Turkowice 1:13,49 5
5 Dyjak J 89 – Wołoszyn E
Spychalska B – Sacha I ZS 4 Hrubieszów 1:16,49 4

Pchnięcie piłką lekarską dziewcząt Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Lemańska Justyna 89 LO Horodło 8,80 12
2 Sagadyn Anna 87 LO Horodło 8,60 9
3 Kozłowska Monika 85 ZS Turkowice 8,10 7
4 Michalczuk Agata 87 ZS 2 Hrubieszów 7,80 5
5 Unkiewicz Marta 87 ZS 1 Hrubieszów 7,70 4
6 Wilczek Marlena ZS 1 Hrubieszów 7,50 3
7 Hojda Justyna 88 ZS 4 Hrubieszów 7,40 2
8 Jasiejko Renata 87 ZS Turkowice 7,20 1
9 Kuraś Dorota 88 ZS 4 Hrubieszów 6,60
10 Hawryluk Dominika 87 ZS 4 Hrubieszów 6,50
11

Skok wzwyż dziewcząt Licea
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Zalewska Żaneta 89 ZS 4 Hrubieszów 135 12
2 Kuriata Ewelina 89 ZS 1 Hrubieszów 125 9
3 Budniewska Joanna 88 LO Horodło 120 7
4 Późniak Katarzyna 87 ZS 2 Hrubieszów 120 5
5-6 Belina Anna 87 LO Horodło 115 3,5
5-6 Sabian Natalia ZS 1 Hrubieszów 115 3,5
7 Mazur Iwona 87 ZS 2 Hrubieszów 110 2
PUNKTACJA DRUŻYNOWA (SZKOŁY ŚREDNIE)
1. Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów 143 pkt
2. Liceum Ogólnokształcące Horodło 119,5 pkt
3. Zespół Szkół Turkowice 69 pkt
4. Zespł Szkół nr 4 Hrubieszów 53 pkt
5. Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów 51 pkt
6. Zespół Szkół nr 3 33 pkt
GIMNAZJA CHŁOPCY
45mppł Chłopcy Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Jeczeń Sylwester 90 G Horodło 7,80 12
2 Kamiński Mateusz 90 G 2 Hrubieszów 8,34 9
3 Kołpa Wojciech 90 G Turkowice 8,38 7
4 Dwerniczak Franciszek 90 G Mircze 8,38 5
5 Mroczkowski Bartłomiej 90 G 2 Hrubieszów 10,39 4
6 Soja Bartłomiej 90 G ZS 2 Hrubieszów 10,65 3
Butkiewicz Łukasz 90 GZS 2 Hrubieszów 7,47 pk

45m Chłopcy (eliminacje) Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Guzina Paweł 91 G 3 Hrubieszów 5,65 F
2 Słupski Kamil 90 G Werbkowice 5,93 F
3 Butkiewicz Łukasz 90 GZS 2 Hrubieszów 6,00 F
4 Kania Mateusz 90 GZS 2 Hrubieszów 6,03 F
5 Skowronek Kamil 91 G Dołhobyczów 6,13 4
6 Jaszczyszyn Bartłomiej 91 G 3 Hrubieszów 6,15 3
7 Kosel Marcin 92 G 1 Hrubieszów 6,18 2
8 Jakubczak Maciej 90 G Mircze 6,22 1
9 Kulibowski Marcin 90 G 2 Hrubieszów 6,27
10 Kłoś Marcin 90 G Dołhobyczów 6,32
11 Rządkowski Adam 90 G Horodło 6,43
12 Sakowski Paweł 90 G Horodło 6,51
13 Ciesielczuk Adam 92 G 2 Hrubieszów 6,52
14 Czerniak Piotr 91 G 1 Hrubieszów 6,61
15 Pietrusiewicz Kamil 90 G 1 Hrubieszów 6,71
16 Baran Damian 91 G Turkowice 6,79
17 Kliszcz Rafał 90 G Werbkowice 6,85
18 Herbut Kamil 92 G Turkowice 6,95

45m Chłopcy (finał) Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-k
1 Butkiewicz Łukasz 90 GZS 2 Hrubieszów 5,69 12
2 Słupski Kamil 90 G Werbkowice 6,12 9
3 Kania Mateusz 90 GZS 2 Hrubieszów 6,17 7
4 Guzina Paweł 90 G 3 Hrubieszów 6,28 5

5 – okrążeń Chłopcy (snc) Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Łazorczyk Tomasz 90 G Werbkowice 1:24,04 12
2 Wojciechowski Łukasz 90 G 2 Hrubieszów 1:24,13 9
3 Pawęska Kamil 90 G Przewodów 1:24,44 7
4 Wroński Tomasz 90 G Horodło 1:25,43 5
5 Grabowski Mateusz 91 G Horodło 1:25,68 4
6 Galej Mateusz 90 G 2 Hrubieszów 1:28,26 3
7 Mazurek Paweł 91 G 3 Hrubieszów 1:29,23 2
8 Wójcicki Mateusz 91 G Werbkowice 1:29,71 1
9 Hossin Daniel 90 GZS 2 Hrubieszów 1:30,06
10 Przeworski Arkadiusz 90 G Mircze 1:30,72
11 Sadowski Karol 90 G 1 Hrubieszów 1:30,97
12 Malon Damian 90 G Mircze 1:31,36
13 Kowalczuk Artur 90 G 1 Hrubieszów 1:31,48
14 Koszyniuk Łukasz 91 G 3 Hrubieszów 1:31,87
15 Blacha Piotr 91 GZS 2 Hrubieszów 1:33,80
16 Słomiany Kamil 90 G Turkowice 1:40,87
17 Małyszek Damian 92 G Turkowice 1:45,77

Sztafeta 4x okrążenie Chłopcy Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Szkoła Wynik p-kty
1 Kosel M 90-Pietrusiewicz K 90 Kopczyński E 90 – Kisiel T 90 G 1 Hrubieszów 58,78 12
2 Kłos M 90 – Skowronek K 91
Łaba M 90 – Bajdocha R 90 G Dołhobyczów 59,88 9
3 Pokrywka P 91 – Ślązak M 91
Guzina P 91 – Jaszczyszyn B 91 G 3 Hrubieszów 1:00,17 7
4 Polikowski M 90 – Kliszcz R 90
Łazorczyk T 90 – Słupski K 90 G Werbkowice 1:01,36 5
5 Jeczeń S 90 -Szczerbucki P 90
Grabowski M 91 – Grabowski M 91 G Horodło 1:01,77 4
6 Drozd P – Frąk A
Mosiądz K – Przeworski G Mircze 1:02,47 3
7 Jakubiak B 90 – Baran D 91
Błaszczuk K 90 – Kulpa W 91 G Turkowice 1:10,44 2
8 Butkiewicz Ł 90 – Soja B 90
Kania Mateusz 90 – Blacha P GZS 2 Hrubieszów 1:20,66 1
9 Kulibowski M 90 – Krawczyk H 90
Ciesielczuk A 92 – Kamiński M 90 G 2 Hrubieszów 1:30,45

Pchnięcie piłką lekarską Chłopcy Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Paluch Bartłomiej 90 G Mircze 11:30 12
2 Adamkiewicz Emil 91 G 1 Hrubieszów 11,00 9
3 Zienkiewicz Mateusz 90 G Horodło 10,60 7
4 Czerw Mateusz 90 G 2 Hrubieszów 10,20 5
5 Maskosz Piotr 90 GZS 2 Hrubieszów 10,10 4
6-7 Sakowski Paweł 90 G Horodło 10,00 2,5
6-7 Kisiel Tomasz 90 G 1 Hrubieszów 10,00 2,5
8 Wilczek Łukasz 91 G 3 Hrubieszów 9,50 1
9 Panasiewicz Łukasz 90 G 2 Hrubieszów 9,30
10 Woś Paweł 90 G Przewodów 9,00
11 Konior Sylwester 90 G 3 Hrubieszów 8,80
12 Litaszewski Wojciech 90 G Werbkowice 8,80
13 Bajdocha Rafał 90 G Dołhobyczów 8,60
14 Antoszek Paweł 90 GZS 2 Hrubieszów 8,40
15 Jakubiak Bartłomiej 90 G Turkowice 8,40
16 Staszczuk Mateusz 90 G Mircze 8,30
17 Bieńko Piotr 90 G Werbkowice 8,30
18 Wojnar Tomasz 91 G Przewodów 8,20
Kłodziński Igor 91 G 3 Hrubieszów 8,60 pk

Skok wzwyż Chłopcy Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Kopczyński Erwin 90 G 1 Hrubieszów 160 12
2 Nazar Cezary 91 G Werbkowice 160 9
3 Dźwieżyński Kacper 90 G Przewodów 160 7
4 Łaba Marcin 90 G Dołhobyczów 160 5
5 Bajdocha Rafał 90 G Hulcze 155 4
6 Ciesielczuk Rafał 91 G Werbkowice 155 3
7 Kątek Emil 90 G Dołhobyczów 150 2
8-9 Dudek Kacper 91 G 3 Hrubieszów 150 0,5
8-9 Luchowski Mateusz 90 G Werbkowice 150 0,5
10 Malczewski Kacper 90 G Horodło 150
11-12 Kuczyński Paweł 90 G Horodło 145
11-12 Gałka Dominik 91 GZS 2 Hrubieszów 145
13 Czepil Przemysław 90 G 2 Hrubieszów 145
14 Nowicki Cezary 91 G 2 Hrubieszów 140
15 Błaszczuk Kamil 90 G Turkowice 140
16 Pawluk Michał 90 Mircze 140
17 BednarzPiotr 91 G 1 Hrubieszów 130
18 Kopiec Łukasz 91 G Turkowice 130

GIMNAZJA DZIEWCZĘTA
45mppł Dziewczęta Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Teterycz Aneta 90 G 3 Hrubieszów 8,00 12
2 Borsuk Angelika 90 GZS 2 Hrubieszów 8,62 9
3 Matwis Alfreda 90 G Mircze 8,86 7
4 Marciniak Diana 90 G Mircze 9,40 5
5 Bielecka Barbara 91 G 2 Hrubieszów 9,98 4
6 Łatka Agnieszka 91 G 2 Hrubieszów 10,90 3
7 Pawkowska Karolina 90 G Turkowice 11,21 2

45m Dziewczęta Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła W-k p-kty
1 Szczęk Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów 6,51 F
2 Matuszak Kamila 91 G 2 Hrubieszów 6,61 F
3 Kasprowicz Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów 6,80 F
4 Lenard Paulina 92 G 2 Hrubieszów 6,86 F
5 Kusiak Aleksandra 91 GZS 2 Hrubieszów 7,09 4
6 Sadowska Milena 91 G Przewodów 7,15 3
7 Ślepko Hanna 91 G Mircze 7,30 2
8 Koluch Magdalena 91 G Przewodów 7,54 1
9 Dąbrowska Anna 91 G Mircze 7,57
10 Czarnecka Beata 92 GZS 2 Hrubieszów 7,58
11 Porzoga Magda 92 G Turkowice 7,68
12 Kliszcz Marta 91 G Turkowice 7,70
13 Wilczuk Katarzyna 92 G Werbkowice 7,87
14 Bondyra Agata 91 G Werbkowice 8,00
15 Słomiana Monika 90 G Turkowice 8,02
Lis Sylwia 91 G Turkowice 8,27 pk

45m Dziewczęta Gimnazja (finał)
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Szczęk Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów 6,51 12
2 Matusiak Kamila 91 G 2 Hrubieszów 6,84 9
3 Kasprowicz Aleksandra 82 G 3 Hrubieszów 6,92 7
4 Lenard Paulina 92 G 2 Hrubieszów 7,07 5

5 – okrążeń Dziewczęta Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Łatka Anna 92 G 2 Hrubieszów 1:39,40 12
2 Drewnik Karolina 92 GZS 2 Hrubieszów 1:40,26 9
3 Kryszczuk Katarzyna 90 G Turkowice 1:42,83 7
4 Wala Joanna 91 G Werbkowice 1:43,26 5
5 Koszałko Joanna 90 GZS 2 Hrubieszów 2:01,10 4
6 Staszczak Agnieszka 92 G 2 Hrubieszów 2:05,23 3
7 Bardyga Karolina 92 G Turkowice 2:03,60 2
8 Koszałko Katarzyna 93 G 3 Hrubieszów 2:05,23 1
9 Kliszewska Diana 90 G Przewodów 2:11,75
10 Syta Kamila 92 G Przewodów 2:21,14
Kwietniewska Estera G Turkowice 2:09,58 pk

Sztafeta 4x – okrążenie Dziewczęta Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Szkoła Wynik p-kty
1 Teterycz Aneta 90 – Szczęk A 92
Kasprowicz A 92 Koszałko K 9 2 G 3 Hrubieszów 1:03,60 12
2 Borsuk A 90 – Banaszek P 92
Kusiak A 91 – Czarnecka B 92 GZS 2 Hrubieszów 1:06,07 9
3 Dąbrowska – Ślepko
Pieczyńska – Pacaj A 90 G Mircze 1:06,23 7
4 Lenard P 92 – Boniewska A 91
Matuszak K 91 – Głowacz D 92 G 2 Hrubieszów 1:07,53 5
5 Bondyra A 91 – Musiał A 90
Wala J 91 – Goch M 92 G Werbkowice 1:09,62 4
6 Kliszewska D – Kubińska M
Syta – Sadowska G Przewodów 1:12,32 3

Pchnięcie piłką lekarską Dziewczęta Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Kisiel Marta 90 G Turkowice 9,20 12
2 Sołoducha Anna 91 G Mircze 9,10 9
3 Korniak Justyna 91 G 2 Hrubieszów 8,30 7
4 Brzoza Edyta 91 GZS 2 Hrubieszów 8,10 5
5 Nowak Ewelina 91 G 3 Hrubieszów 7,30 4
6 Pakuła Monika 92 G Przewodów 7,00 3
7 Boniewska Aldona 91 G 2 Hrubieszów 6,80 2
8 Kubińska Monika 92 G Przewodów 6,40 1
9 .Małyszek Katarzyna 91 G Werbkowice 6,30
10 Dąbrowska Anna 91 GZS 2 Hrubieszów 6,20
11 Bączkowska Karolina 90 G Turkowice 6,00
12 Litaszewska Joanna 91 G Werbkowice 5,20
Skok wzwyż Dziewczęta Gimnazja
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Moskwa Ewelina 90 G Mircze 140 12
2 Koc Paulina 91 G 3 Hrubieszów 135 9
3 Banaszek Paulina 92 GZS 2 Hrubieszów 130 7
4 Stroczyńska Anna 90 G Turkowice 125 5
5 Dziduch Aleksandra 90 G Werbkowice 120 4
6 Goch Marta 92 G Werbkowice 120 3
7 Szwanc Agnieszka 91 G 2 Hrubieszów 120 2
8-9 Trzak Agata 90 GZS 2 Hrubieszów 110 0,5
8-9 Jakubiak Justyna 91 G Turkowice 110 0,5
10 Walicka Estera 91 G 2 Hrubieszów 100
Kwiecińska Anita 91 G Turkowice 120 pk

PUNKTACJA DRUŻYNOWA (GIMNAZJA)

1. Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 83 pkt
2. Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 75,5 pkt
3. Gimnazjum (ZS nr 2) Hrubieszów 74,5 pkt
4. Gimnazjum Werbkowice 55 pkt
5. Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów 37 pkt
6. Gimnazjum Przewodów 25 pkt
7. Gimnazjum Horodło 20 pkt
8. Gimnazjum Hulcze 4 pkt
SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY
45m Chłopcy SP (eliminacje) SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Giergiel Paweł 93 SP 1 Hrubieszów 6,52 F
2 Chudzik Mateusz 93 SP Mircze 6,57 F
3 Kapkin Jarosław 94 SP 2 Hrubieszów 6,62 F
4 Kowalczuk Marcin 93 SP Tyszowce 6,65 F
5 Wańczycki Mateusz 93 SP Werbkowice 6,82 4
6 Żołdak Piotr 93 SP 3 Hrubieszów 6,86 3
7 Bożek Dominik 93 SP Dołhobyczów 6,94 2
8-9 Załuski Kamil 94 SP Horodło 6,95 0,5
8-9 Dańczuk Piotr 93 SP Horodło 6,95 0,5
10 Bronicki Maciej 94 SP 3 Hrubieszów 7,18
11 Lizun Kamil 93 SP Mircze 7,23
12 Tarczuk Piotr 93 SP Werbkowice 7,26
13 Pawłasek Kamil 93 SP 1 Hrubieszów 7,33
14 Smal Maciej 93 SP 2 Hrubieszów 7,39
15 Siembida Michał 93 SP Kobło 7,40
16 Kosior Sylwester 95 SP Tyszowce 7,47
17 Knap Piotr 93 SP Czerniczyn 7,60
18 Skiba Adrian 7,72 SP Dołhobyczów 7,72
19 Wroński Bartłomiej 95 SP Horodło 7,91
20 Cieplakiewicz Kamil 93 SP Czerniczyn 7,93
21 Harapiuk Kamil 96 SP Ślipcze 8,80
22 Dolegacz Marcin 96 SP Ślipcze 9,11

45m Chłopcy SP (finał) SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Chudzik Mateusz 93 SP Mircze 6,42 12
2 Kowalczuk Marcin 93 SP Tyszowce 6,66 9
3 Giergiel Paweł 93 SP 1 Hrubieszów 6,73 7
4 Kapkin Jarosław 94 SP 2 Hrubieszów 7,10 5

5 – okrążeń Chłopcy SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Karwacki Konrad 94 SP Tyszowce 1:31,22 12
2 Szwiec Patryk 93 SP Mircze 1:33,75 9
3 Zieliński Emil 93 SP Horodło 1:34,90 7
4 Adamczuk Damian 93 SP Tyszowce 1:36,90 5
5 Gajewski Wojciech 94 SP Kobło 1:39,72 4
6 Naja Krzysztof 95 SP 2 Hrubieszów 1:40,43 3
7 Kamiński Krzysztof 93 SP Werbkowice 1:40,47 2
8 Gomuła Hubert 93 SP 3 Hrubieszów 1:43,90 1
9 Szumiata Przemysław 94 SP 2 Hrubieszów 1:42,44
10 Sitarz Kamil 93 SP Mircze 1:43,22
11 Kusiak Piotr 93 SP Werbkowice 1:43,47
12 Kopera Mateusz 93 SP 3 Hrubieszów 1:43,90
13 Fedaczyński Arkadiusz 93 SP Horodło 1:46,79
14 Palonka Piotr 93 SP 1 Hrubieszów 1:50,11
15 Głowacki Tomasz 93 SP 1 Hrubieszów 1:50,40
16 Maj Sylwester 93 SP Ślipcze 1:51,68
17 Brzuzan Jan 93 SP Czerniczyn 1:54,50
18 Harapiuk Daniel 94 SP Ślipcze 1:54,76

Sztafeta 4x okrążenie Chłopcy SP
Lp Nazwisko i imię Szkoła Wynik p-kty
1 Chudzik M 93 – Lizun K 93
Sitarz K 93 – Szwiec P 93 SP Mircze 1:02,42 12
2 Sikorski S 93 – Karwacki K 94
Kowalczuk M 93 – Adamczuk D 93 SP Tyszowce 1:02,80 9
3 Przepiórka K 93 – Giergiel P 93
Jędrych J 93 – Kopczyński O 94 SP 1 Hrubieszów 1:04,99 7
4 Gomuła H 93 – Kopera M 93
Chachler M 94 – Żołdak P 93 SP 3 Hrubieszów 1:05,56 5
5 Smal M 93 – Kapkin J 94
Czepil A 95 – Szumiata P 94 SP 2 Hrubieszów 1:07,37 4
6 Gajewski W 94 – Wroński B 95
Simbiga M 93 – Zachaj M 93 SP Kobło 1:10,27 3
7 Jerzyna M 93 – Załuski K 93
Zieliński E 93 – Dańczuk P 93 SP Horodlo 1:11,36 2
8 Bożek D 93 – Antoniuk A 93
Pietrycki S 93 – Skiba A SP Dołhobyczów 1:12,13 1
9 Tarczuk P 93 – Tarczuk P 93
Wójtowicz M 93 – Knap P 93 SP Werbkowice 1:13,79
10 Brzuzan J 93 – Surma D 93
Cieplakiewicz K 93 – Knap SP Czerniczyn 1:16,04
11 Margol A 94 – Harapiuk D 94
Maj S 93 – Rusiecki Z 93 SP Ślipcze 1:16,15

Pchnięcie piłką lekarską Chłopcy SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Antoniak Marek 92 SP Hulcze 10,00 12
2 Gałan Marcin 93 SP 3 Hrubieszów 9,00 9
3-4 Nowosad Maciej 93 SP 3 Hrubieszów 8,60 7
3-4 Pietroń Paweł 93 SP Przewodów 8,60 5
5 Zachaj Arkadiusz 93 SP Dołhobyczów 8,40 4
6 Przebierowski Mateusz 93 SP Mircze 8,20 3
7 Surma Daniel 93 SP Czerniczyn 8,00 2
8 Gołębiowski Adrian 94 SP Kobło 7,80 1
9 Kicun Kamil 93 SP 2 Hrubieszów 7,60
10 Mazurek Tomasz 93 SP Przewodów 7,60
11 Oleszczuk Maciej 93 SP Kobło 7,40
12 Lubawski Bartłomiej 93 SP 2 Hrubieszów 7,40
13 Białek Mateusz 93 SP 1 Hrubieszów 7,30
14 Jerzyna Maciej 93 SP Horodło 7,20
15 Obszyński Kacper 93 SP 1 Hrubieszów 7,20
16 Grudnik Szymon 93 SP Tyszowce 7,00
17 Jóźwiak Rafał 93 SP Mircze 7,00
18 Bartosiewicz Piotr 93 SP Tyszowce 6,20
19 Haczkiewicz Paweł 94 SP Horodło 6,00
20 Knap Dariusz 93 SP Werbkowice 5,00
21 Marciniak Dominik 93 SP Ślipcze 4,80
22 Zachaj Arkadiusz 93 SP Dołhobyczów 4,50

Skok wzwyż Chłopcy SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Grzyb Bartłomiej 94 SP 3 Hrubieszów 140 12
2 Zieliński Bogdan 93 SP Dołhobyczów 135 9
3 Kramarczuk Patryk 93 SP Mircze 130 7
4 Sikorski Szymon 93 SP Tyszowce 130 5
5 Radecki Karol 93 SP Tyszowce 130 4
6 Chachler Mateusz 94 SP 3 Hrubieszów 125 3
7 Błazik Kamil 93 SP 1 Hrubieszów 125 2
8 Grabowski Patryk 93 SP Horodło 120 1
9 Papuda Sebastian 93 SP 2 Hrubieszów 120
10 Korkosz Krzysztof 93 SP 2 Hrubieszów 110
11 Karwowski Krzysztof 93 SP Horodło 110

DZIEWCZĘTA SZKOŁY PODSTAWOWE
45m Dziewczęta (eliminacje) SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów 6,48 F
2 Kolenda Katarzyna 93 SP 3 Hrubieszów 6,75 F
3 Ciesielczuk Magdalena 93 SP 3 Hrubieszów 6,81 F
4 Sala Joanna 93 SP 1 Hrubieszów 6,81 F
5 Wronka Magdalena 95 SP Tyszowce 7,19 4
6 Tarnogórska Paula 93 SP 2 Hrubieszów 7,23 3
7 Koc Anna 93 SP Mircze 7,29 2
8 Zebzda Magdalena 93 SP Horodło 7,34 1
9 Karwańska Magda 93 SP Mircze 7,37
10 Wronka Joanna 93 SP Tyszowce 7,64
11 Kula Justyna 94 SP Czerniczyn 7,72
12 Worobit Paulina 94 SP Werbkowice 7,81
13 Hordak Iga 93 SP 1 Hrubieszów 7,57
14 Chmiel Justyna 93 SP Dołhobyczów 7,96
15 Załuska Urszula 95 SP Horodło 8,01
16 Delegacz Natalia 95 SP Ślipcze 8,15
17 Kaczoruk Małgorzata 94 SP Werbkowice 8,29
18 Kaczanowska Adriana 95 SP Kobło 8,38
19 Grela Monika 93 SP Ślipcze 8,64
20 Kowalewska Paulina 95 SP Czerniczyn 8,65
21 Zając Agnieszka 94 SP Kobło 8,93

45m Dziewczęta (Finał) SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów 6,75 12
2 Kolenda Katarzyna 93 SP 3 Hrubieszów 7,00 9
3 Ciesielczuk Magda 93 SP 3 Hrubieszów 7,09 7
4 Sala Joanna 93 SP 1 Hrubieszów 7,20 5

5 – okrążeń Dziewczęta SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Ciesielczuk Anita 93 SP 3 Hrubieszów 1:38,66 12
2 Hojda Maja 93 SP 2 Hrubieszów 1:40,79 9
3 Kulik Katarzyna 93 SP Werbkowice 1:43,36 7
4 Kasprowicz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów 1:44,53 5
5 Chmarzyńska Maja 93 SP 1 Hrubieszów 1:46,02 4
6 Zawadzka Monika 94 SP Tyszowce 1:46,30 3
7 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów 1:46,85 2
8 Kościołko Zuzanna 93 SP Tyszowce 1:48,79 1
9 Miazga Marta 93 SP Czerniczyn 1:51,51
10 Słomiana Karolina 93 SP Dołhobyczów 1:53,80
11 Nagaj Aneta 94 SP Mircze 1:54,64
12 Szwaczkiewicz Karolina 94 SP Mircze 1:56,32
13 Markiewicz Mariola 93 SP Horodło 1:58,84
Tulej Agnieszka 94 SP 3 Hrubieszów 1:56,92 pk

Sztafeta 4xokrążenie Dziewczęta SP
Lp Nazwisko i imię Szkoła Wynik p-kty
1 Doroszczuk M 83 – Niedobit P 93
Tarnogórska P 93 – Hojda M 93 SP 2 Hrubieszów 1:06,43 12
2 Biczak P 93 – Karwińska M 93
Koc A 93 – Karwińska D 93 SP Mircze 1:09,09 9
3 Kolenda K 93 – Kasprowicz K 93
Ciesielczuk M 93 – Ciesielczuk A 94 SP 3 Hrubieszów 1:10,50 7
4 Zebzda M 93 – Patajewicz M 93
Zebzda M 94 – Dańczuk M 94 SP Horodło 1:11,14 5
5 Sala J 93 – Szymańska J 93
Sałęga M 93 – Maślanka A 93 SP 1 Hrubieszów 1:12,03 4
6 Adamczuk D 93 – Bezpałko P 93
Wronka M 95 – Kościołko Z 93 SP Tyszowce 1:12,94 3
7 Frykowska J 93 – Chmiel J 93
Serwatka M 93 – Tucka J 93 SP Dołhobyczów 1:15,36 2
8 Buta N 93 – Gołębiowska K 94
Bucior N 93 – Kowalska P 95 SP Czerniczyn 1:19,18 1

Pchnięcie piłką lekarską Dziewczęta SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Giz Magda 93 SP 1 Hrubieszów 7,40 12
2 Borkowska Karolina 93 SP 1 Hrubieszów 7,00 9
3 Łamejko Patrycja 94 SP 2 Hrubieszów 6,80 7
4 Pacaj Marlena 93 SP Tuszowce 6,70 5
5 Adamczuk Dorota 93 SP Tyszowce 6,60 4
6 Marciniak Łucja 93 SP Mircze 6,40 3
7-8 Byra Justyna 93 SP Przewodów 6,30 1,5
7-8 Pochylczuk Milena 93 SP 2 Hrubieszów 6,30 1-5
9-10 Gałka Karolina 93 SP 3 Hrubieszów 6,20
9-10 Patyjewicz Marta 93 SP 2 Hrubieszów 6,20
11-12 Glina Edyta 93 SP Mircze 6,10
11-12 Zbirowska Kinga 93 SP Horodło 6,10
13 Ciupek Magdalena 93 SP Dołhobyczów 5,90
14 Głowacz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów 5,80
15 Lesniak Justyna 93 SP Przewodów 4,60

Skok wzwyż Dziewczęta SP
Lp Nazwisko i imię Ur Szkoła Wynik p-kty
1 Serwatka Magda 93 Dołhobyczów 130 12
2 Pawelec Natalia 93 Mircze 125 9
3 Frykowska Joanna 94 Dołhobyczów 120 7
4 Karwańska Dominika 93 Mircze 120 5
5-6 Koszyniuk Ewa 93 SP 1 Hrubieszów 115 4
5-6 Dańczuk Magdalena 94 SP Horodło 115 3
7 Pirogowicz Karolina 93 SP 2 Hrubieszów 115 2
8 Kaczmarska Marta 94 SP 3 Hrubieszów 115 1
9 Gołąb Justyna 93 SP Horodło 110
10 Chmielewska Ewa 94 SP Tyszowce 110
11 Chmielewska Ewa 94 SP Tyszowce 110
12 Niedobit Paula 93 SP 2 Hrubieszów 110
13 Tchórzewska Grażyna 93 SP 3 Hrubieszów 110
14 Denis Dorota 94 SP 1 Hrubieszów 100

PUNKTACJA DRUŻYNOWA (SZKOŁY PODSTAWOWE)
1. Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów 81 pkt
2. Szkoła Podstawowa Mircze 70 pkt
3. Szkoła Podstawowa Tyszowce 64 pkt
4. Szkoła Podstawowa Nr 2 Hrubieszów 60,5pkt
5. Szkoła Podstawowa Nr 1 Hrubieszów 54 pkt
6. Szkoła Podstawowa Dołhobyczów 37 pkt
7. Szkoła Podstawowa Horodło 20 pkt
8. Szkoła Podstawowa Werbkowice 13 pkt
9. Szkoła Podstawowa Hulcze 12 pkt
10.Szkoła Podstawowa Kobło 8 pkt
11.Szkoła Podstawowa Przewodów 6,5 pkt
12.Szkoła Podstawowa Czerniczyn 3 pkt

Komunikat przygotował:
trener Andrzej Kulczyński