LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Halowe rekordy LA

Dodał: mac

Data dodania: 2007-01-10

Od 13 stycznia 2007 r. rozpoczyna się halowy sezon lekkoatletyczny dla hrubieszowskich zawodników. Niestety w Hrubieszowie nie ma hali o podłożu tartanowym, po którym można biegać w kolcach.

Reklama

Pomimo tego warunki do trenowania techniki niektórych konkurencji są o wiele lepsze niż w czasach, kiedy największymi salami dysponowały Szkoły Podstawowe nr 1 i 2 (tzw. barak), czy ZSMR.

Zachęcam do zapoznania się z rekordami i porównania swoich osiągnięć. Kto wie, być może trzeba będzie nanieść poprawkę.


HALOWE REKORDY KOBIET
POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO
W POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKACH


50 METRÓW POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

Wiek Nazwisko, imię Wynik Rok
16 lat Czuwara Małgorzata 7,07 1976
17 Szczepańska Anna 6,90 76
18 Szczepańska Anna 6,79 77

50 METRÓW POMIAR RĘCZNY (PR)

16 lat Siemko Dorota 6,8 1980
Kotko Jolanta 6,8 80
17 Siemko Dorota 6,8 80
Kotko Jolanta 6,8 80
18 Szczepańska Anna 6,5 77

60 M. - PE

13 lat Paczała Justyna 8,88 1999
14 lat Grzyb Edyta 8,40 99
15 Teterycz Aneta 8,28 2005
16 Grzyb Edyta 8,16 2001
17 Brzozowska Dorota 7,94 88
18 Brzozowska Dorota 7,83 89

60 M. - PR

15 lat Sidor Aleksandra 8,3 1981
16 Szczepańska Anna 7,8 75
17 Szczepańska Anna 7,8 75
18 Szczepańska Anna 7,8 75
19 Szczepańska Anna 7,8 75
Pyc Edyta 7,8 92

200 M. - PE

16 lat Krawczuk Marzena 30,16 1993
17 Dąbrowska Sylwia 25,99 2003

200 M. - PR

14 lat Suchecka Katarzyna 29,7 1992
15 Bolek Małgorzata 29,1 92
16 Piekarska Anna 28,1 92
17 Piekarska Anna 28,1 92
18 Piekarska Anna 28,1 92
19 Pyc Edyta 27,0 92

300 M. - PE

Wiek Nazwisko, imię Wynik Rok
15 lat Dobrowolska Aleksandra 46,17 1986
16 Teterycz Aneta 43,12 2006
17 Grzyb Edyta 42,63 2002
18 Tarnogórska Anna 42,35 86

300 - PR

13 lat Salewska Ewa 49,4 1981
14 Wiącek Renata 47,9 81
15 Chrzanowska Grażyna 44,5 92
16 Chrzanowska Grażyna 44,5 92
17 Kotko Jolanta 43,0 81

400 m. - PE

18 lat Grzyb Edyta 1:02,24 2203

400 M. - PR

16 lat Marchewka Danuta 1:02,1 1976
17 Pańczyk Jolanta 1:00,1 76
18 Pańczyk Jolanta 1:00,1 76
19 Muzyczuk Małgorzata 1:00,0 81

500 M.

13 lat Łatka Agnieszka 1:34,86 2004
14 lat Łatka Agnieszka 1:34,86 2004
15 Jakóbiec Monika 1:30,62 2004

600 METRÓW

13 lat Serwan Marcelina 1:53,0 1992
14 Bednarczuk Agnieszka 1:50,0 92
15 Mil Beata 1:47,2 81
16 Turzyńska Elżbieta 1:41,15 84
17 Mil Beata 1:40,07 83
18 Muzyczuk Małgorzata 1:38,0 80

800 METRÓW

16 lat Mirowska Ewa 2:24,76 1984
17 Paczos Maria 2:17,1 80
18 Paczos Maria 2:13.7 81

1000 METRÓW

14 lat Wilkos Magdalena 3:40,02 2000
15 lat Śliwińska Joanna 3:28,87 1997
16 Paczos Maria 3:02,75 79
17 Paczos Maria 3:02,75 79
18 Ulidowska Marzanna 3:02,6 79

1500 METRÓW

17 lat Paczos Maria 4:37,7 1980
18 Paczos Maria 4:28,74 81

50 M. P.PŁ. - PR (76,2)

Wiek Nazwisko, imię Wynik Rok
16 lat Siemko Dorota 7,9 1980

50 M. P.PŁ. - PR (84)

17 lat Tarcz Irena 8,6 1980

60 M. P.PŁ. - PE (76,2)

14 Krzaczek Paulina 11,03 2000
15 lat Grzyb Edyta 9,78 2000
16 Siemko Dorota 9,63 1980
16 Krzaczek Paulina (8.50) 10,82 2002
17 Siemko Dorota 9,63 80
Pieniak Mariola 9,63 92

60 M. P.PŁ. - PR (76,2)

14 lat Suchecka Katarzyna 11,3 1992
15 lat Krawczuk Marzena 10,4 92
16 Siemko Dorota 9,8 80
Piekarska Anna 9,8 92

60 M. P.PŁ. - PE (84)

18 lat Piekarska Anna 9,59 1994

SKOK W DAL

13 lat Pukaluk Agnieszka 4.71 2002
14 lat Dąbrowska Sylwia 5.06 2000
15 lat Dąbrowska Sylwia 5.37 2001
16 lat Dąbrowska Sylwia 5.37 2001
17 lat Dąbrowska Sylwia 5.58 2003

SKOK WZWYŻ

11 lat Kamieniarz Kaja 1.05 2000
12 lat Banaszek Paulina 1.30 2004
13 Banaszek Paulina 1.36 2005
14 Górnik Joanna 1.52 1983
15 Górnik Joanna 1.52 83
16 Górnik Joanna 1.52 83
17 Kowalczuk Dorota 1.61 80

TRÓJSKOK

16 lat Krzaczek Paulina 9.66 2002
17 lat Krzaczek Paulina 9.66 2002
18 lat Krzaczek Paulina 9.66 202
19 Leśniak Aleksandra 10.43 2000

PCHMIĘCIE KULĄ 4 KG

15 lat Szczepańska Małgorzata 7.86 1981
16 Michalina Bogumiła 9.45 81
17 Michalina Bogumiła 9.45 81
18 Michalina Bogumiła 11.60 83

3 x 200 METRÓW

17 lat Marchewka Danuta, Pańczyk Jolanta, Szczepańska Anna 1:21,1 1976

CHÓD 3 KM

17 lat Tomaszczuk Ewa 18:02,73 1985
18 Śliwińska Joanna 16:32,08 2000


HALOWE REKORDY MĘŻCZYZN
POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO
W POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKACH

50 METRÓW POMIAR RĘCZNY (PR)

Wiek Nazwisko, imię Wynik Rok
16 lat Szwanc Robert 6,2 1980
17 Szwanc Robert 6,2 80
18 Barański Ireneusz 6,0 80

60 METRÓW POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

13 lat Suchecki Dariusz 8,73 2000
14 lat Czarnecki Piotr 7,93 2001
15 lat Sidor Michał 7,54 2004
16 Naja Tomasz 7,20 1986
17 Naja Tomasz 7,20 86
18 Naja Tomasz 7,20 86
19 Naja Tomasz 7,20 86
19 Magdziak Tomasz 7,20 2002

60 M. - PR

15 lat Kamys Marcin 7,7 1992
16 Winogrodzki Grzegorz 7,6 81
17 Kozik Tomasz 7,1 92
18 Krzyżanowski Andrzej 7,0 92

100 M. - PE

20 lat Wierzba Waldemar 11,60 1979

100 M. - PR

15 lat Naja Tomasz 11,8 1985

200 M. - PE

15 lat Lebiedowicz Kamil 25,24 1998
16 Lebiedowicz Kamil 25,24 98
17 Stajszczyk Dominik 24,57 98
18 Lubawski Radosław 24,07 84
19 Śliwiński Michał 23,84 98

200 M. - PR

15 lat Kryszczuk Mariusz 27,1 1992
16 Kryszczuk Mariusz 27,1 92
17 Kozik Tomasz 24,2 92
18 Krzyżanowski Andrzej 23,6 92
19 Śliwiński Michał 23,05 98

300 M. - PE

15 lat Lebiedowicz Kamil 39,86 1998
16 Frel Artur 38,92 99
17 Lubawski Radosław 37,87 83
18 Lubawski Radosław 37,87 83
19 Mazurek Mariusz 37,04 87

300 M. - PR

14 lat Moczarski Szymon 47,4 1983
15 Lubawski Radosław 38,9 81
16 Lubawski Radosław 38,9 81
17 Lubawski Radosław 38,9 81
18 Kudyk Janusz 36,8 92

400 M. - PE

19 lat Śliwiński Michał 50,54 1998

500 METRÓW

14 lat Puzio Michał 1:28,79 2000
15 Fedorowicz Kamil 1:17,14 2003
19 lat Śliwinski Michał 1:07,87 1998

600 METRÓW

16 lat Kitliński Piotr 1:26,66 1988
17 Kitliński Piotr 1:24,33 89
18 Kitliński Piotr 1:24,33 89
19 Kitliński Piotr 1:22,67 91

800 METRÓW

15 lat Grabowski Mateusz 2:26,45 2005
16 Krosman Stanisław 2:05,8 1980
17 Krosman Wiesław 2:01,0 81
18 Krosman Wiesław 2:01,0 81
19 Wróbel Tadeusz 1:58,8 78
20 Kamień Mirosław 1:57,72 94
21 Kamień Mirosław 1:56,36 95

1000 METRÓW

Wiek Nazwisko, imię Wynik Rok
13 lat Fedorowicz Kamil 3:24,62 2001
14 lat Koszerny Jarosław 3:06,0 1992
15 Pawluk Wojciech 2:52,3 81
16 Kowalczuk Rafał 2:44,2 92
17 Łukiewicz Władysław 2:34,89 92
18 Łukiewicz Władysław 2:34,89 92
19 Kitliński Piotr 72 2:28,79 91

1500 METRÓW

17 lat Kurzawa Józef 4:33,2 1977
18 Kostrubiec Edward 4:12,6 81
19 Wiśniewski Andrzej 4:12,48 86
20 Kamień Mirosław 3:59,20 94
21 Kamień Mirosław 3:55,88 1995

1 MILA

Sen. Kern Artur 4:08,50 2006

2000 METRÓW

15 lat Naja Grzegorz 6:43,46 1998
16 Wiśniewski Andrzej 6:04,02 83
17 Chorzępa Sławomir 5:53,05 92
18 Kern Artur 5:44,03 98
19 Ulidowski Andrzej 5:42,94 89

3000 METRÓW

18 lat Watras Marek 9:06,2 1976
19 Klimczuk Zygmunt 9:00,2 79
Sen. Kern Artur 8:22,08 2006

5000 m.

Sen. Kern Artur 14:32,93 2006

50 M. P.PŁ. (100) - PR

16 lat Szwanc Robert 7,9 1980

50 M. P.PŁ. (106,4) - PR

18 lat Barański Ireneusz 7,1 1980

60 M. P.PŁ. (100) - PE

16 lat Sienkiewicz Jarosław 9,61 1988
17 Kudyk Marek 8,88 91

60 M. P.PŁ. (100) - PR

17 lat Szwanc Robert 9,1 1981

60 M. P.PŁ. (106,4) - PE

18 lat Barański Ireneusz 8,79 1980
19 Barański Ireneusz 8,55 81

60 M. P.PŁ. (106,4) - PR

Wiek Nazwisko, imię Wynik Rok
18 lat Kudyk Marek 8,4 1992
19 Barański Ireneusz 8,3 81


60 m. p.pł. p.el. (91,4) - J. Mł.

16 lat Butkiewicz Łukasz 10,87 2006
17 lat Wróbel Radosław 9,06 2006

60 M. Pł. (91,4) - PE - mł.

15 lat Majcher Paweł 9,45 2000

60 M. P.PŁ. (91,4) - PR

15 lat Kryszczuk Mariusz 9,6 1992

SKOK W DAL

13 lat Fedorowicz Kamil 5.25 2001
14 lat Fedorowicz Kamil 5.83 2002
15 lat Fedorowicz Kamil 5.83 2002
16 Bzdek Wiesław 5.88 1985
Drożdziel Sławomir 5.88 2001
17 Krawczyński Maciej 6.15 2004
18 Sidor Przemysław 6.20 1979
19 Sidor Przemysław 6.20 79
20 Śliwiński Michał 6.38 99
Sen. Paczała Eugeniusz 6.98 79

SKOK WZWYŻ

12 lat Grzyb Bartłomiej 1.40 2006
13 Sętowski Grzegorz 1.60 1978
14 Rudiuk Waldemar 1.65 80
15 Rudiuk Waldemar 1.70 81
16 Rudiuk Waldemar 1.80 82
17 Rudiuk Waldemar 1.80 82
18 Barański Ireneusz 1.87 80
19 Jakubiak Janusz 2.09 83

TRÓJSKOK

16 lat Kleczkowski Przemysław 11.24 2002
17 lat Kleczkowski Przemysław 11.24 2002
18 lat Kleczkowski Przemysław 11.24 2002
19 lat Guzina Andrzej 14.19 1979

PCHNIĘCIE KULĄ

16 lat Wąsiel Marek 11.22 (6.257) 1998
17 lat Wąsiel Marek 13.70 (5 kg) 1999
18 lat Wąsiel Marek 12.58 (7.26) 2000
19 lat Wąsiel Marek 12.58 (7.26) 2000
20 lat Bełz Kamil 16.68 2006

CHÓD 5 KM.

Wiek Nazwisko, imię Wynik Rok
16 lat Klain Krzysztof 25:21,29 2000
17 Klain Krzysztof 24:23,89 2001
18 Klain Krzysztof 24:23,89 2001
19 Klain Krzysztof 24:23,89 2001
20 Klain Krzysztof 24:23,89 2001
21 Fedaczyński Rafał 21:28,31 2001
SEN. Fedaczyński Rafał 20:40,99 2005


CHÓD 10 KM

Sen. Sadlej Zbigniew 42:20,16 1985

TRÓJSKOK Z MIEJSCA

14 lat Bzdek Wiesław 7.35 1983
15 Bzdek Wiesław 7.35 83
16 Jakubczak Marek 7.63 83
17 Rudiuk Waldemar 8.10 83
18 Rudiuk Waldemar 8.10 83
19 Jakubiak Janusz 8.54 83

REKORDY OPRACOWAŁ -
MAREK AMBROŻY KITLIŃSKI (mak)

Na zdjęciu - Ireneusz Barański rekordzista w biegu przez płotki.

zobacz zdjęcia >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: