REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Halowy Mini Turniej Piłki Nożnej "Kto lepszy" - podsumowanie - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-12-06

30 listopada 2018 r. w hali sportowej Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miała miejsce XIX edycja Halowego Miniturnieju Piłki Nożnej „Kto Lepszy”.

Reklama

 

W turnieju wzięły udział drużyny chłopców Szkół Podstawowych Nr 1, 2, 3  w kategorii klas: czwartych, piątych, szóstych, siódmych, ósmych-III klasa gimnazjum. Zwycięski zespół wyłoniła suma punktów zdobytych przez drużyny w każdej kategorii wiekowej.

Jak co roku Turniej przyniósł wiele emocji i cieszył się zainteresowaniem wśród młodzieży. Był to również czas na integrację dzieci i młodzieży z miejskich szkół podstawowych. Wśród kibicujących byli rodzice, nauczyciele oraz koleżanki i koledzy chłopców reprezentujących poszczególne klasy.

Zwycięskie drużyny otrzymały medal i pamiątkowe dyplomy. Wyróżnienia w postaci pucharów trafiły do rąk kapitanów najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej. Króla strzelców w każdej kategorii wiekowej nagrodzono statuetką.

Wręczenia nagród oraz uroczystego podsumowania turnieju dokonał  Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu  Pan Radosław Szkudziński i dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 Pani Marzanna Bednarczuk

Uroczystość uświetniły występy grupy tanecznej Szkoły Podstawowej Nr 3 przygotowane przez panią Joannę Różańską.

 

Wyniki XIX Halowego Miniturnieju Piłki Nożnej „ Kto lepszy”

 

Kategoria – klasy IV

Wyniki spotkań

SP1 - SP2             2:4

SP2 – SP3            5:0

SP1 – SP3            3:2

 

Kolejność  końcowa

I miejsce             SP 2 Hrubieszów

II miejsce            SP 1 Hrubieszów

III miejsce           SP 3 Hrubieszów

 

Król strzelców – Filip Turzyński (SP2) -6 bramek

 

Kategoria – klasy V

Wyniki spotkań

SP1 – SP2            3:0

SP2 – SP3            3:1

SP1 – SP3            3:0

 

Kolejność końcowa

I miejsce             SP 1 Hrubieszów

II miejsce            SP 2 Hrubieszów

III miejsce           SP 3 Hrubieszów

 

Król strzelców – Maksymilian Wąsak (SP1) – 2 bramki

 

 

Kategoria – klasy VI

Wyniki spotkań

SP1 – SP2            2:2

SP2 – SP3            0:2

SP1 – SP3            0:0

 

Kolejność końcowa

I miejsce             SP 3 Hrubieszów

II miejsce            SP 1 Hrubieszów

III miejsce           SP 2 Hrubieszów

 

Król strzelców – Maciej Jóźwiak (SP2)- 2 bramki

 

Kategoria – klasy VII

Wyniki spotkań

SP1 – SP2            1:2

SP2 – SP3            5:2

SP1 – SP3            3:0

 

Kolejność końcowa

I miejsce             SP 1 Hrubieszów

II miejsce            SP 2 Hrubieszów

III miejsce           SP 3 Hrubieszów

 

Król strzelców – Mateusz Czerkawski (SP2) – 5 bramek

 

 

Kategoria – klasy VIII SP i III Gimnazjum

Wyniki spotkań

GIM1 – GIM3                    3:1

GIM1 – GIM2                    2:4

GIM2 – GIM3                    0:1

 

Kolejność końcowa

I miejsce             SP2 (Gimnazjum) Hrubieszów

II miejsce            SP1 (Gimnazjum) Hrubieszów

III miejsce           SP3 (Gimnazjum) Hrubieszów

 

Król strzelców – Michał Herda (SP1) – 3 bramki

 

Klasyfikacja końcowa szkół (suma wszystkich punktów i bramek)

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – 20pkt.

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie – 16pkt.

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – 7pkt.

 

Szkołę Podstawową Nr 1 reprezentowali:

Klasy IV

Jakub Cieśla ( 1), Patryk Bień , Franciszek Kogut ( 1), Kacper Kaniosz ( 1), Tomasz Skoczylas ( 1), Bartłomiej Ważny

Klasy V

Erwin Stadnicki, Maciej Janiszek ( 2), Maksymilian Wąsak ( 2), Jacek Panasiewicz ( 2), Karol Kudelski, Maciej Obszyński, Kacper Maciejczyk, Maciej Zając, Jakub Koszałka

Klasy VI

Oliwier Stadnicki ( 1), Brajan Gontarz, Jakub Szymaszk, Dawid Serba, Kacper Głowacz ( 1), Szymon Świstowski, Paweł Grzeszczuk

Klasy VII

Mateusz Zając, Jakub Sanek, Michał Rutkowski ( 2), Igor Nowosad ( 1), Jan Pryl, Karol Kuczyński, Paweł Lackowski, Piotr Kiełbasa ( 1), Maeusz Filinczuk, Kacper Semeńczuk

Klasy VIII i III

Rożniatowski, Barszczewski, Kamil Rzepka, Kacper Kaczmarek ( 1), Michał Herda ( 3), Dawid Drzygało, Patryk Sagan, Mikołaj Majerski

Opiekunem na zawodach był: Jacek Giergiel

Szkołę Podstawową Nr 2 reprezentowali:

Klasy IV

Piotr Uszko, Filip Kokoć, Krzysztof Sawicki, Bartek Gontarz, Bartek Turzyński, Filip Turzyński  ( 5), Olaf Dąbrowski ( 1), Wiktor Lecko

Klasy V

Mateusz Ponia, Bartek Bas, Kacper Gaweł ( 2), Bartek Grela, Alan Sieńczyk, Bartek Skrok, Jakub Wilkos, Maciej Borek, Karol Obszyński, Bartosz Knap

Klasy VI

Adrian Wysocki, Maciej Jóźwiak ( 2), Maciej Hukowski, Antoni Czepiel, Oliwier Kasprzak, Adam Płaszewski, Michał Chabros, Krzysztof Winiarski

Klasy VII

Mateusz Czerkawski ( 5), Paweł Aleksandrowicz, Kacper Homik, Maciej Borsuk, Miłosz Hraciuk, Kamil Karpuk, Igor Skrok

Klasy VIII i III

Adrian Łukasiuk, Kacper Krasucki, Michał Jóźwiak, Wojtek Prokopowicz, Pękowski Piotr             ( 2), Paweł Ślusarczyk, Kacper Dęga, Adrian Magierka, Piotr Turzyński, Mateusz Lachowski, Hubert Zubko, Norbert Pudło

Opiekunem na zawodach był: Robert Jóźwiak

 

Szkołę Podstawową Nr 3 reprezentowali:

Klasy IV

Oskar Lenard, Bartek Chmarzyński, Victor Grzeszczyk, Szabat Michał, Rafał Dobrowolski, Filip Hojda, Maciej Świstowski, Kański Maksymilian, Szymon Tomaszewski, Patryk Kozłowski

Klasy V

Wojciech Sawicki, Piotr Kaniewski, Bartosz Czerwiński, Kacper Roman, Krzysztof Pawełek, Filip Kosakowski, Mateusz Gajewski, Szymon Lenard, Poźniak Christian, Alan Duma

Klasy VI

Karol Grzeszczuk,  Filip Padkowski, Bartosz Brzóska, Dawid Walencik, Bartosz Pawelec, Hubert Boczkowski, Jakub Stefaniak, Szymon Kiryczuk, Piotr Juszczak, Mateusz Pitus

Klasy VII

Błażej Ciucki, Jakub Soboń, Patryk Roch, Igor Świeca, Jan Śmietanka ( 2), Kacper Tomaszewski, Kamil Usowski, Damian Grądzki

Klasy VIII i III

Mateusz Watras ( 1), Sebastian Zając, Miłosz Kondrak, Konrad Flis, Szymon Wac, Dawid Kudelski, Kamil Tchórzewski, Tomasz Budzyński, Igor Krawczyński, Jakub Kozik, Krystian Pawlos ( 1), Filip Wójtowicz

Opiekunami na zawodach byli: Tomasz Szlonzak, Tomasz Lenard, kamil Wojciechowski

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 dziękuje:

- Pani Burmistrz  Miasta Marcie Majewskiej za ufundowanie medali, pucharów, statuetek;

- Dyrektorom: Szkoły Podstawowej Nr 1 Edycie Kucharskiej i Szkoły Podstawowej Nr 2 Andrzejowi Jurczyńskiemu za przychylność i udział szkoły w turnieju a nauczycielom (opiekunom drużyn) za przygotowanie uczniów i poświęcony czas;

Dyrektorowi Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Markowi Watrasowi za umożliwienie zorganizowania turnieju i za okazaną pomoc w jego organizacji wraz z Pracownikami, którzy wspierali nas w sprawnym przeprowadzeniu turnieju;

- Panom: Piotrowi  Wierzbickiemu i Markowi Wierzbickiemu za sprawne sędziowanie meczów;

- Panu Maciejowi Łyko za patronat medialny portalu „lubiehrubie” i Marii Łyko za relację fotograficzną;

- wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i sportową rywalizację;

- Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom Szkoły Podstawowej Nr 3 za całokształt prac związanych z organizacją i przeprowadzeniem turnieju;

- kibicom za sportowy doping.

 

XXXI OTWARTY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „KTO LEPSZY”

W sobotę 2 grudnia od godz. 10.00 w hali sportowej Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  ruszyły rozgrywki  XXXI edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej skierowanego do dorosłych. Udział w turnieju zadeklarowało osiem drużyn:  drużyna absolwentów SP 3 – „Łozumisz”, drużyny  hrubieszowskie: „Policja”, „Raiders”, „Prywaciarz”, „Jednostka Wojskowa”. Od kilku lat są z nami drużyna” PZU Sport Team”- Warszawa oraz Oldboye Włodzimierz Wołyński  (Ukraina). Po raz pierwszy w turniej zagrała drużyna „Inter Baum”    Zamościa.

Drużyny były rozlosowane w dwóch grupach. O godzinie 11.00 Marzanna Bednarczuk dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w swoim wystąpieniu powitała wszystkich obecnych i odniosła się do historii turnieju podkreślając, że turniej nie przetrwałby tylu lat gdyby nie zaangażowanie wielu ludzi. Podziękowała wszystkim, którzy na przestrzeni lat włożyli swój trud w organizację i przebieg turnieju a szczególnie poprzedniej Pani dyrektor szkoły Danucie Krawczuk. Słowa wdzięczności skierowała do  Mariana  Cisło – inicjatora powstania  tej formy zagospodarowania czasu wolnego, wieloletniego dyrektora SP 3 a obecnie Przewodniczącego komisji oświaty, kultury, prawa i administracji VIII kadencji Rady Miasta. Pan Cisło przypomniał historię  turnieju,  rozgrywanego  zawsze w grudniową sobotę przed „mikołajkami”.  Biletem wstępu są słodycze, które przeznaczamy na paczki dla najbardziej potrzebujących  wsparcia uczniów naszej szkoły.

Uroczystość otwarcia turnieju uświetnił występ grupy tanecznej Szkoły Podstawowej Nr 3 przygotowany przez Panią Joannę Różańską. Po oficjalnym otwarciu zespoły przystąpiły do dalszej rywalizacji.

Wręczenia nagród oraz uroczystego podsumowania turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Pan Paweł Wojciechowski i dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 Pani Marzanna Bednarczuk.

 

WYNIKI  XXXI HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻEJ „KTO LEPSZY”

Grupa A

Łozumisz

Inter Baum Zamość

PZU Sport Team

Policja Hrubieszów

Kolejność meczy Grupa A

Łozumisz – Policja                                                                          6:1

Inter Baum – PZU Sport Team                                  1:0

Łozumisz – Inter Baum                                                1:1

Inter Baum – Policja                                                                      8:2

Łozumisz – PZU Sport Team                                       2:1

Policja – PZU Sport Team                                                            2:3

 

Grupa B

Raiders

Prywaciarz

Oldboye Włodzimierz Wołyński

Jednostka Wojskowa Hrubieszów

Kolejność meczy Grupa B

Raiders – Jednostka Wojskowa                                               2:2

Prywaciarz – Włodzimiez Wołyński                                        1:4

Raiders – Prywaciarz                                                                     1:1

Prywaciarz – Jednostka Wojskowa                                         1:4

Włodzimierz Wołyński – Raiders                                             3:1

Jednostkia Wojskowa – Włodzimierz Wołyński                2:1

 

Mecze półfinałowe

Inter Baum – Włodzimierz Wołyński                      2:3

Łozumisz – Jednostka Wojskowa                                            4:1

 

Mecze Finałowe

Miejsce 3 – 4

Inter Baum – Jednostka Wojskowa                                       2:5

Miejsce 1 – 2

Oldboye Włodzimierz Wołyński – Łozumisz        4:3

 

Kolejność końcowa

I miejsce – Oldboye Włodzimierz Wołyński

II miejsce – Łozumisz

III miejsce – Jednostka Wojskowa Hrubieszów

IV miejsce – Inter Baum Zamość

V miejsce – PZU Sport Team

VI miejsce –Raiders

VII miejsce – Prywaciarz

VIII miejsce - Policja

 

Król strzelców – Grui Yevhenij (Oldboye  Włodzimierz Wołyński) - 9 bramek

 

Składy drużyn:

Oldboye Włodzimierz Wołyński – Tatarincew Vitaliy ( 1),. Borbask Ihor, Grui Yevheniy                 ( 9), Mosorec   Ihor. Nikityk Andzey ( 2), Moguleckiy Wadim ( 1), Omeciak Maksym ( 2), Sadowskiy Wiktor, Pawlosenko Sasha, Niciporyk Uriy, Martynyk Uriy, Kikinchk Fedir.

Łozumisz – Mateusz Pańko ( 2), Dominik Kazan (1), Michał Wiejak ( 2), Filip Pietrusiewicz  ( 3), Przemek Kraszkiewicz ( 3), Michał Blicharz ( 4), Wiktor Kociach.

Jenostka Wojskowa Hrubieszów – Jakubiak Bartłomiej, Marcin Szwiec, Arkadiusz Sekulski   ( 4), Adam Frąk, Michał Jabłoński ( 5), Wojciech Bańka, Kamil Kuźmiński, Mateusz Adamiec ( 2), Mariusz Musiał ( 3), Sławomir Oleszczuk.

Raiders Hrubieszów – Krystian Łamejko, Krzysztof Barszcz, Marcin Nowakowski, Paweł Kucy, Jarosław Jasina, Mateusz Wysocki ( 1), Patryk Kulik ( 3), Łukasz Chabros, Paweł Jarmoluk.

Policja Hrubieszów – Cezary Piasecki, Michał Mucha, Mariusz Uszko, Piotr Stadnicki ( 2), Kacper Foltyn ( 3), Dariusz Gromadzki, Michał Kołtun, Karol Kaziuk.

PZU Sport Team – Grzegorz Somla, Marek Czaplicki, Szymon Grot, Tomasz Kotko ( 1 ), Karol Struczewski, Paweł Stańczewski ( 1), Józef Kordyl ( 1), Kamil Kuciński.

Prywaciarz – Daniel Herbin, Marcin Kaniuga ( 1), Błażej Omański ( 1), Michał Herda, Dawid Masny ( 1), Wojciech Lecko, Mariusz Podgórski.

Inter Baum Zamość – Radosław Woś, Łukasz Ziemian ( 1), Tomasz Litwińczuk ( 1), Paweł Buryś ( 1), Łukasz Wirski ( 3), Przemysław Osuch, Michał Grula ( 4), Michał Cisek ( 4), Marcin Mazur.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 dziękuje:

- Pani Burmistrz  Miasta Marcie Majewskiej za ufundowanie medali, pucharów, statuetek;

- Dyrektorowi Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Markowi Watrasowi za umożliwienie zorganizowania turnieju i za okazaną pomoc w jego organizacji wraz z Pracownikami, którzy wspierali nas w sprawnym przeprowadzeniu turnieju;

- Panu Pawłowi Jarmolukowi za współpracę i pomoc w organizacji turnieju;

- Panom: Arturowi Tymeckiemu, Wojciechowi Szewczukowi, Jarosławowi Jasinie, Konradowi Łukiewiczowi, Tomaszowi Lenardowi za sprawne sędziowanie meczów;

- Panu Maciejowi Łyko za patronat medialny portalu „lubiehrubie”;

- Wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i sportową rywalizację;

 

Dyrekcja  szkoły słowa podziękowania kieruje  do nauczycieli wychowania fizycznego SP 3: Joanny Różańskiej, Tomasza Lenarda, Dominika Stajszczyka, Tomasza Szlonzaka, Daniela Lipskiego  za całokształt prac związanych z organizacją i przeprowadzeniem turnieju;

- Nauczycieli - opiekunów Samorządu Uczniowskiego poszczególnych grup wiekowych: Iwony Rubachy, Jadwig Hukowskiej, Ewy Sitnik- Pogwizd, Justyny Marcych, Patrycji Lipskiej, Iwony Chrząstek i uczniów –przedstawicieli SU za zaangażowanie  przy zbieraniu słodyczy.

Pracownikom Podstawowej Nr 3  dziękujemy za całokształt prac związanych z organizacją i przeprowadzeniem turnieju;

- pielęgniarce Pani Marii Kapyś za całodzienną opiekę medyczną;

Wielką wdzięczność kierujemy do wszystkich darczyńców i dziękujemy  za złożone słodycze;

Kibicom dziękujemy za sportowy doping.

 


Ze sportowym pozdrowieniem - Szkoła Podstawowa Nr 3

 

 


 

Zobacz też:

SPORT - Oldboye z Włodzimierza Wołyńskiego wygrali XXXI Otwarty Turniej Piłki Nożnej "Kto lepszy" 2018 FOTO WIDEO

SPORT - Turniej Mini "Kto lepszy" w obiektywie Tomasza Lenarda FOTO

SPORT - Młodzi piłkarze z hrubieszowskich podstawówek zagrali w turnieju Mini "Kto lepszy" 2018 FOTO

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: