REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Halowy sezon 2006 w LA

Dodał: mak

Data dodania: 2006-03-19

Został zakończony sezon 2006 lekkoatletów w zawodach halowych. Polacy podczas Mistrzostw Świata zdobyli 3 medale, 2 srebrne (Rogowska w tyczce i sztafeta mężczyzn 4 x 400 m.) oraz brązowy Chojecka na 3000 m.

Reklama

br />W Halowej Lidze Europejskiej Polki wywalczyły znakomite 2 miejsce a mężczyźni 4 - te.

Hrubieszowscy lekkoatleci zaprezentowali się w tym sezonie tak jak wykazują ich wyniki w tabelach i wykaz osiągnięć. Szczególnie na uwagę zwraca na siebie znakomitymi wynikami 20 - letni Kamil Bełz w pchnięciu kulą, który ustanowił rekord Zamojszczyzny. Kto ma cierpliwość zapraszam do lektury.

UWAGA ! RP - rekord absolutny powiatu hrubieszowskiego, np. 1989 r. - w którym roku został ustanowiony rekord, tr. - trener w momencie ustanowienia rekordu. Kolejno w tabelach to: wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, szkoła, data i miejsce uzyskania wyniku

TABELE NAJLEPSZYCH W LEKKOATLETYCZNYM SEZONIE HALOWYM 2006 ROKU - ORAZ REKORDY POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO.

KOBIETY

60 m. - POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

RP-7,83 sek. BRZOZOWSKA DOROTA ZSO HRUBIESZÓW 1989 r. tr. M.KITLIŃSKI

8,25 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 14 01 Lublin

8,67 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 14 01 Lublin

8,70 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów 25 02 Lublin

8,95 Doroszczuk Magdalena 93 SP 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

8,96 Kardasz Aleksandra 91 G. Horodło 14 01 Lublin

300 m. - PE

RP - 42,35 sek. TARNOGÓRSKA ANNA LO HRUBIESZÓW 1986 r. tr. M.KITLIŃSKI

43,12 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 28 01 Spała

500 m.

RP - 1:25,12 STADNICKA PATRYCJA ZS TURKOWICE 2004 r. tr. M. KITLIŃSKI

1:35,64 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów 25 02 Lublin

1:38,66 Ciesielczuk Anita 93 SP 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:40,26 Drewnik Karolina 92 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:40,79 Hojda Maja 93 SP 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:41,88 Kościołko Anna 89 ZS Turkowice 17 02 Hrubieszów

1:42,83 Kryszczuk Katarzyna 90 G. Turkowice 17 02 Hrubieszów

1:43,36 Kulik Katarzyna 93 SP Werbkowice 17 02 Hrubieszów

1:43,83 Wala Joanna 91 G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

1:44,53 Kasprowicz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:45,39 Bogucka Justyna 89 LO Horodło 17 02 Hrubieszów

600 m.

RP-1:38,0 MUZYCZUK MAŁGORZATA LO HRUBIESZÓW 1980 r. tr. M.KITLIŃSKI

1:50,64 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 14 01 Lublin

1:58,22 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów 21 01 Lublin

1:59,71 Doroszczuk Madgalena 93 SP 2 Hrubieszów 21 01 Lublin

2:03,85 Steciuk Ilona 89 LO Horodło 14 01 Lublin

2:05,95 Kasprowicz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów 21 01 Lublin

2:09,64 Zielińska Justyna 91 G. Horodło 14 01 Lublin

2:10,06 Kardasz Aleksandra 91 G. Horodło 14 01 Lublin

60 m. p.pł. (84 cm.) - PE

RP - 9,59 sek. PIEKARSKA ANNA LO HRUBIESZÓW 1994 r. tr. M. KITLIŃSKI

11,64 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 14 01 Lublin

skok w dal

RP - 5.58 m. DĄBROWSKA SYLWIA ZS 3 HRUBIESZÓW 2003 r. tr. M. KITLIŃSKI

4.45 Doroszczuk Magdalena 93 SP 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

4.38 Teterycz Aneta 90 G. 2 Hrubieszów 21 01 Lublin

3.90 Janeczko Jolanta 87 LO Horodło 21 01 Lublin

skok wzwyż

RP - 1.61 m. KOWALCZUK DOROTA ZSO HRUBIESZÓW 1980 r. tr. M.KITLIŃSKI

1.40 Moskwa Ewelina 90 G. Mircze 17 02 Hrubieszów

1.35 Zalewska Żaneta 89 ZS 4 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1.35 Koc Paulina 91 G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1.30 Banaszek Paulina 92 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1.30 Serwatka Magdalena 93 SP Dołhobyczów 17 02 Hrubieszów

1.25 Kuriata Ewelina 89 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1.25 Janeczko Jolanta 87 LO Horodło 21 01 Lublin

1.25 Stroczyńska Anna 90 G. Turkowice 17 02 Hrubieszów

1.25 Pawelec Natalia 93 SP Mircze 17 02 Hrubieszów

1.20 Dziduch Aleksandra 90 G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

45 m. p.pł. - pomiar ręczny (pr)

RP - 7,76 PUKALUK ANETA G. MIRCZE 2003 r. tr. A. KULCZYŃSKI

8,00 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

8,62 Borsuk Angelika 90 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

8,86 Matwis Alfreda 90 G. Mircze 17 02 Hrubieszów

9,40 Marciniak Diana 90 G. Mircze 17 02 Hrubieszów

9,63 Malinowska Natalia 89 LO Horodło 17 02 Hrubieszów

9,87 Grzyb Monika ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

9,98 Bielecka Barbara 91 G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

10,31 Rybczyńska Paulina 86 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

10,90 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

10,96 Błazucka Emilia 87 LO Horodło 17 02 Hrubieszów

45 m. - pr

RP - 5,88 DĄBROWSKA SYLWIA ZS 3 HRUBIESZÓW 2003 r. tr. M. KITLIŃSKI

6,48 Doroszczuk Magdalena 93 SP 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,51 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,51 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,61 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,75 Kolenda Katarzyna 93 SP 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,76 Kondratiuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,80 Kasprowicz Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,81 Ciesielczuk Magdalena 93 SP 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,81 Sala Joanna 93 SP 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,85 Ciesielczuk Angelika 86 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

Pchnięcie piłką lekarską 3 kg

RP - 9.20 KISIEL MARTA G. TURKOWICE 2006 r. tr. JELEŃ

9.20 Kisiel Marta 90 G. Turkowice 17 02 Hrubieszów

9.10 Sołoducha Anna 91 G. Mircze 17 02 Hrubieszów

8.80 Lemańska Justyna 89 LO Horodło 17 02 Hrubieszów

8.60 Sagadyn Anna 87 LO Horodło 17 02 Hrubieszów

8.30 Korniak Justyna 91 G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

8.10 Kozłowska Monika 85 ZS Turkowice 17 02 Hrubieszów

8.10 Brzoza Edyta 91 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

7.80 Michalczuk Agata 87 ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

7.70 Unkiewicz Marta 87 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

7.50 Wilczek Marlena ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

sztafeta 4 x 100 m. - pr

RP - A. KACZORUK, M. ONISZKO, G.WERBKOWICE tr. A. KULCZYŃSKI

A. MUSIAŁ, E. KULIK

1:03,60 A. Teterycz, A. Szczęk G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

A. Kasprowicz, K. Koszałko

1:06,07 A. Borsuk, P. Baszak, G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

A. Kusiak, B. Czarnecka

1:06,11 A. Ciesielczuk, E. Dołowy, ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

A. Kondratiuk, M. Metyk

1:06,23 Dąbrowska, Ślepko, G. Mircze 17 02 Hrubieszów

Pieczyńska, A. Pacaj

1:06,43 M. Doroszczuk, P. Niedobit, SP 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

P. Tarnogórska, M. Hojda

1:07,53 P. Lenard, A. Boniewska, G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

K. Matuszak, D. Głowacz

1:09,09 P. Biczak, M. Karwińska, SP Mircze 17 02 Hrubieszów

A. Koc, D. Karwińska

1:09,38 K. Skorupska, J. Pyrz, LO Horodło 17 02 Hrubieszów

D. Dudka, N. Malinowska

1:09,62 A. Bondyra, A. Musiał, G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

J. Wala, M. Goch

1:10,50 K. Kolenda, K. Kasprowicz, SP 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

M. Ciesielczuk, A. Ciesielczuk

MĘŻCZYŹNI

60 m. - POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

RP - 7,20 sek. NAJA TOMASZ LO HRUBIESZÓW 1986 r. tr. M.KITLIŃSKI

7,20 sek. MAGDZIAK TOMASZ ZSMR HRUBIESZÓW 2002 r. tr. M.KITLIŃSKI

7,31 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów 21 01 Lublin

7,51 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 21 01 Lublin

7,79 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 21 01 Lublin

8,06 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

8,07 Słupski Tomasz 88 ZS 1 Hrubieszów 21 01 Lublin

8,52 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 21 01 Lublin

800 m.

RP - 1:56,36 KAMIEŃ MIROSŁAW UNIA HRUBIESZÓW 1995 r. tr. M. KITLIŃSKI

2:26,45 Grabowski Mateusz 91 G. Horodło 25 02 Lublin

2:38,25 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów 25 02 Lublin

1000 m.

RP - 2:28,79 min. KITLIŃSKI PIOTR LO HRUBIESZÓW 1991 r. tr. M. KITLIŃSKI

2:55,78 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów 14 01 Lublin

2:55,88 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 21 01 Lublin

2:59,96 Grzybek Mariusz 86 Unia 21 01 Lublin

3:07,33 Szlązak Piotr 89 ZS 1 Hrubieszów 14 01 Lublin

3:07,89 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

3:09,33 Kulpa Jakub 89 ZS 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

3:13,11 Pawlos Artur 89 Unia 14 01 Lublin

3:15,18 Wroński Tomasz 90 G. Horodło 21 01 Lublin

1 Mila (1609,32 m.)

RP - 4:08,50 KERN ARTUR UIA HRUBIESZÓW 2006 r. tr. M. KITLIŃSKI

4:08,50 Kern Arur 80 Unia 21 01 Fayetteville (USA)

3000 m.

RP - 8:22,08 KERN ARTUR UNIA HRUBIESZÓW 2006 r. Tr. M. KITLIŃSKI

8:22,08 Kern Artur 80 Unia 13 01 Fayetteville (USA)

5000 m.

RP - 14:32,93 KERN ARTUR UNIA HRUBIESZÓW 2006 r. Tr. M. KITLIŃSKI

14:32,93 Kern Artur 80 Unia 10 02 Fayetteville (USA)

60 m.p.pł. (wys. Pł. 100 cm.) - PE

RP - 8,88 sek. KUDYK MAREK ZSMR HRUBIESZÓW 1991 r. tr. M. KITLŃSKI

9,30 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 21 01 Lublin

9,77 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

60 m. p.pł. (91,4 cm.) - PE

RP-9,06 sek. WRÓBEL RADOSŁAW ZS 1 HRUBIESZÓW 2006 r. tr.A.KULCZYŃSKI

9,06 Wróbel Radosław89 ZS 1 Hrubieszów 21 01 Lublin

10,87 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

10,90 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 14 01 Lublin

skok wzwyż

RP - 2.09 JAKUBIAK JANUSZ UNIA HRUBIESZÓW 1983 r. tr. M. KITLIŃSKI

1.65 Traczuk Sławomir 87 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1.60 Balsam Dawid 87 ZS Turkowice 17 02 Hrubieszów

1.60 Jakubiak Bartłomiej 87 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1.60 Kopczyński Erwin 90 G. 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1.60 Nazar Cezary 91 G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

1.60 Dźwieżyński Kacper 90 G. Przewodów 17 02 Hrubieszów

1.60 Łaba Marcin 90 G. Dołhobyczów 17 02 Hrubieszów

1.55 Bajdocha Rafał 90 G. Hulcze 17 02 Hrubieszów

1.55 Ciesielczuk Rafał 91 G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

1.50 Wojtiuk Łukasz 86 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

pchnięcie kulą 7,256 kg

RP - 16.68 BEŁZ KAMIL UNIA HRUBIESZÓW 2006 r. tr. A. KULCZYŃSKI

16.68 Bełz Kamil 86 Unia Hrubieszów 26 02 Spała

chód 5 km.

RP - 20:40,99 FEDACZYŃSKI RAFAŁ ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M. KITLIŃSKI

20:59,84 Fedaczyński Rafał 80 Unia 25 02 Spała

pchnięcie piłką lekarską 4 kg

RP - 16.50 BEŁZ KAMIL ZS 1 HRUBIESZÓW 2006 r. tr. A. KULCZYŃSKI

16.50 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

12.50 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

11.30 Paluch Bartłomiej 90 G. Mircze 17 02 Hrubieszów

11.00 Wołoszyn Paweł 89 LO Horodło 17 02 Hrubieszów

11.00 Adamkiewicz Emil 91 G. 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

10.70 Sawa Grzegorz 86 ZS Turkowice 17 02 Hrubieszów

10.60 Zienkiewicz Mateusz 90 G. Horodło 17 02 Hrubieszów

10.20 Czerw Mateusz 90 G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

10.10 Maskosz Piotr 90 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

10.00 Sakowski Paweł 90 G. Horodło 17 02 Hrubieszów

40 m. p.pł. (wys. pł. 76,2 cm.) - pr

RP - 6,41 KAMIENIARZ ADAM ZS 3 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M. KITLIŃSKI

7,47 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

7,80 Jeczeń Sylwester 90 G. Horodło 17 02 Hrubieszów

8,34 Kamiński Mateusz 90 G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

8,38 Kołpa Wojciech 90 G. Turkowice 17 02 Hrubieszów

8,38 Dwerniczak Franciszek 90 G. Mircze 17 02 Hrubieszów

45 m. p.pł. (wys. pł. 84 cm.) - pr

RP - 6,79 MARCINIUK KAMIL ZS 3 HRUBIESZÓW 2004 r. tr. A. KULCZYŃSKI

6,89 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

7,24 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

7,25 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

7,61 Kucyk Norbert 89 ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

8,19 Hukowski Tomasz 88 ZS 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

45 m. - pr

RP - 5,42 PUKALUK ARKADIUSZ ZS 1 HRUBIESZÓW 2003 r. tr. M. KITLIŃSKI

5,64 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

5,65 Guzina Paweł 90 G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

5,69 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

5,80 Kobylski Tomasz 86 ZS 4 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

5,93 Słupski Kamil 90 G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

6,03 Kania Mateusz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,09 Rojek Adrian 87 ZS Turkowice 17 02 Hrubieszów

6,13 Skowronek Kamil 91 G. Dołhobyczów 17 02 Hrubieszów

6,15 Jaszczyszyn Bartłomiej 91 G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

6,18 Kosel Marcin 92 G. 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

500 m.

RP - 1:11,53 ZOSIUK ŁUKASZ ZS 3 HRUBIESZÓW 2004 r. tr. M. KITLIŃSKI

1:15,90 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:21,40 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 17 02 Hrubieszów

1:21,56 Gontarz Krzysztof 88 ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:21,98 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:24,04 Łazorczyk Tomasz 90 G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

1:24,13 Wojciechowski Łukasz 90 G. 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:24,44 Powęzka Kamil 90 G. Przewodów 17 02 Hrubieszów

1:25,43 Wroński Tomasz 90 G. Horodło 17 02 Hrubieszów

1:25,26 Pawlos Artur 89 ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

1:25,68 Grabowski Mateusz 91 G. Horodło 17 02 Hrubieszów

sztafeta 4 x 100 m. - pr

RP - 52,47 Ł. ZOSIUK, M. KRAWCZYŃSKI, ZS 3 HRUBIESZÓW

S. LEBIEDOWICZ, K. MARCINIUK 2004 r.

58,67 R. Wróbel, K. Fedorowicz, ZS 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

M. Wilgos, K. Gontarz

58,78 M. Kosel, K. Pietrusiewicz, G. 1 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

E. Kopczyński, T. Kisiel

59,88 M. Kłos, K. Skowronek, G. Dołhobyczów 17 02 Hrubieszów

M. Łaba, R. Bajdocha

1:00,17 P. Pokrywka, M. Ślązak, G. 3 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

P. Guzina, B. Jaszczyszyn

1:01,36 M. Polikowski, R. Kliszcz, G. Werbkowice 17 02 Hrubieszów

T. Łazorczyk, K. Słupski

1:01,49 M. Frykowski, M. Migas, ZS 2 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

K. Kulpa, N. Kucyk

1:01,75 D. Maślanka, M. Lasota, ZS 4 Hrubieszów 17 02 Hrubieszów

T. Kobylski, ..................

1:01,77 S. Jeczeń, P. Szczerbicki, G. Horodło 17 02 Hrubieszów

M. Grabowski, A. Grabowski

1:02,20 M. Markiewicz, I. Baraniuk, LO Horodło 17 02 Hrubieszów

Ł. Kowalczuk, J. Graf

1:02,42 M. Chudzik, K. Lizun, SP Mircze 17 02 Hrubieszów

K. Sitarz, P. Szwiec

OSIĄGNIĘCIA:

HALOWE MISTRZOSTW POLSKI 25/26 02 2006 r. Spała

5. Bełz Kamil 86 Unia Hrubieszów kula - 16.68 m.

8. Fedaczyński Rafał 80 Unia Hrubieszów chód 5 km. - 20:59,84 min.

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 28 01 SPAŁA

Finał "B" - Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 300 m. - dyskwalifikacja

Halowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych 14 01 Lublin

1. Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów 60 m. p.pł. - 9,13 sek.

1. Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 600 m. - 1:50,64 min.

3. Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 60 m. p.pł. - 10,87 sek.

3. Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 60 m. - 8,25 sek.

3. Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów 1000 m. - 2:55,78 min.

HALOWE MISTRZOSTWA MŁODZIEŻOWCÓW I JUNIORÓW 21 01 Lublin

Młodzieżowcy

1. Grzybek Mariusz 86 Unia 1000 m. - 2:59,96 min.

Juniorzy:

1. Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 60 m. p.pł. - 9,30 sek.

1. Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 1000 m. - 2:55,88 min.

2. Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 60 m. p.pł. - 10,00 sek.

2. Janeczko Jolanta 87 LO Horodło w dal - 3.90 m.

2. Janeczko Jolanta 87 LO Horodło wzwyż - 1.25 m.

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW, LUBLIN 25 luty

1. Grabowski Mateusz 91 G. Horodło 800 m. - 2:26,45 min.

2. Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów 500 m. - 1:35,64 min.

HALOWE MISTRZOSTWA POWIATU, HRUBIESZÓW 17 LUTY

DZIEWCZĘTA

45 m.

SP - Doroszczuk Magdalena SP 2 Hrubieszów 6,48

G. - Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 6,51

SPG - Brzozowska Ewa ZS 3 Hrubieszów 6,51

45 m. p.pł.

G. - Teterycz Aneta G. 3 Hrubieszów 8,00

SPG - Malinowska Natalia LO Horodło 9,63

500 m.

SP - Ciesielczuk Anita SP 3 Hrubieszów 1:38,66

G. - Łatka Anna G. 2 Hrubieszów 1:39,40

SPG - Kościołko Anna ZS Turkowice 1:41,88

Wzwyż

SP - Serwatka Magdalena SP Dołhobyczów 1.30

G. - Moskwa Ewelina G. Mircze 1.40

SPG - Zalewska Żaneta ZS 4 Hrubieszów 1.35

Piłka lekarska

SP - Giz Magdalena SP 1 Hrubieszów 7.40

G. - Kisiel Marta G. Turkowice 9.20

SPG - Lemińska Justyna LO Horodło 8.80

Sztafeta 4 x 100 m.

SP - M. Doroszczuk, P. Niedobit, SP 2 Hrubieszów 1:06,43

P. Tarnogórska, M. Hojda

G. - Teterycz Aneta, Aleksandra Szczęk, G. 3 Hrubieszów 1:03,60

Aleksandra Kasprowicz, Koszałko Katarzyna

SPG - A. Ciesielczuk, E. Dołowy, ZS 2 Hrubieszów 1:06,11

CHŁOPCY

45 m.

SP - Chudzik Mateusz SP Mircze 6,42

G. - Butkiewicz Łukasz G. ZS 2 Hrubieszów 5,69

SPG - Rojek Adrian ZS Turkowice 6,09

45 m. p.pł.

G. - Jeczeń Sylwester G. Horodło 7,80

SPG - Wróbel Radosław ZS 1 Hrubieszów 6,89

500 m.

SP - Karwacki Konrad SP Tyszowce 1:31,22

G. - Łazorczyk Tomasz G. Werbkowice 1:24,04

SPG - Markiewicz Mateusz LO Horodło 1:21,40

Wzwyż

SP - Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów 1.40

G. Kopczyński Erwin G. 1 Hrubieszów 1.60

SPG - Traczuk Sławomir ZS 1 Hrubieszów 1.65

Piłka lekarska

SP - Antoniak Marek SP Hulcze 10.00

G. - Paluch Bartłomiej G. Mircze 11.30

SPG - Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 16.50

Sztafeta 4 x 100 m.

SP - M. Chudzik, K. Lizun, SP Mircze 1:02,42

P. Szwiec, K. Sitarz

G. - M. Kosel, K. Pietrusiewicz, G. 1 Hrubieszów 58,78

E. Kopczyński, T. Kisiel

SPG - R. Wróbel, K. Fedorowicz, ZS 1 Hrubieszów 58,67

K. Gontarz, M. Wilgos

Drużynowo:

SP - 

1. Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów 81 pkt
2. Szkoła Podstawowa Mircze 70 pkt
3. Szkoła Podstawowa Tyszowce 64 pkt

Gimn.

1. Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 83 pkt
2. Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 75,5 pkt
3. Gimnazjum (ZS nr 2) Hrubieszów 74,5 pkt

Szkoły ponad Gimnazjalne

1. Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów 143 pkt
2. Liceum Ogólnokształcące Horodło 119,5 pkt
3. Zespół Szkół Turkowice 69 pkt


opracował - Marek A. Kitliński

Podziel się:
« wstecz