Hojda i Szostak wygrywają w Białymstoku

HrubieszówBiałystok

Reklamy

W dniach 5/6 czerwca 2010 r. w Białymstoku rozegrano eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce, doskonale spisali się tam zawodnicy Unii Hrubieszów – Majka Hojda i Paweł Szostak wygrywając swoje konkurencje z nowymi rekordami życiowymi.

W eliminacjach brały udział osoby urodzone w latach 1993/1994, z województwa podlaskiego i lubelskiego.

Wyniki:

Unia Hrubieszów
1. Majka Hojda 800 m – 2:17,19
1. Paweł Szostak 1500 m – 4:11,98
4. Albin Sacharczuk 1500 m – 4:14,09
4. Karolina Kasprowicz 400 m p. pł. – 1:08,90
8. Anna Lizut 800 m. – 2:43,91
Dyskw. Ewelina Wójcik 400 m
DNF Nateusz Wojtowicz 1500 m

Agros Zamość
2. Bartłomiej Grzyb wzwyż – 1.85

Juniorzy – pk
1. Agnieszka Łatka chód 5000 m – 25:58,99
6. Mikołaj Raczyński 400 m – 52,80
2. Marianna Ulanicka 800 m – 2:30,38

Mityng la 6 06 2010 w Lublinie

6. Jarosław Kapkin Agros Zamość !!! 1.80

56 Memoriał J. Kusocińskiego 8.06.2010 Warszawa

9. Kamil Bełz AZS AWF Warszawa kula – 18.17

I liga – 29 05 2010 r. Biała Podlaska

1. Kamil Bełz AZS AWF Biała Podlaska kula – 18.75
4. Aneta Teterycz AZS AWF BIała Podlaska 200 m – 24,98
5. Kamil Bełz AZS AWF Biała Podlaska bdysk – 58.97
12. Aleksandra Szczęk Agros Zamość 100 m – 13,19

Kraków 30 05 – 5.06.2010

Ewa Brzozowska – 100 m – 13,12; 200 m – 27,05; 400 m – 60,45

Najlepsi w historii powiatu hrubieszowskiego

Kobiety – 800 m

1. Paczos Maria LO Hrubieszów 2:08,75 1980
2. Stadnicka Patrycja ZS Turkowice 2:11,86 2003
3. Kwaśniewska Irmina LO Hrubieszów 2:12,3 1979
4. Ulidowska Marzanna LO Hrubieszów 2:12,6 1978
5. Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 2:13,69 1987
6. Mil Beata Unia Hrubieszów 2:13,73 1986
7. Watras Łucja LO Hrubieszów 2:15,0 1974
8. Korzeniowska Barbara LO Hrubieszów 2:15,4 1979
9. Paczos Barbara Unia Hrubieszów 2:15,4 1982
10. Turzyńska Elżbieta LO Hrubieszów 2:15,90 1986
11. Jedruszko Justyna ZSE Hrubieszów 2:17,02 1996
12. Hojda Maja ZS 2 Hrubieszów 2:17,19 2010
itd…

Kobiety – 400 m p. pł.

1. Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 1:03,11 1977
2. Muzyczuk Małgorzata LO Hrubieszów 1:03,61* 1980
3. Kwiatkowska Anna ZSE Hrubieszów 1:03,62 1990
4. Tarnogórska Anna LO Hrubieszów 1:03,71 1986
5. Kotko Jolanta LO Hrubieszów 1:04 09 1982
6. Pieniak Mariola ZSE Hrubieszów 1:04,48 1991

21. Kwaśniak Bożena ZSE Hrubieszów 1:08,51 1982
22. Kasprowicz Karolina ZS 2 Hrubieszów 1:08,90 2010

Uwaga – * Do pomiaru ręcznego dodano 0,21 sek.

Mężczyźni – 3000

1. Kern Artur Unia Hrubieszów 8:06,69h 2007
2. Watras Marek LO Hrubieszów 8:25,27 1976
3. Watras Wiesław LO Hrubieszów 8:26,0 1972
4. Kurzawa Józef ZSMR Hrubiesz. 8:31,2 1977
5. Furmanek Wiesław Unia Hrubieszów 8:33,28 1976
6. Krakowiak Łukasz ZS 3 Hrubieszów 8:35,05 2008

26. Markiewicz Mateusz LO Horodło 9:02,21 2005
27. Leszczuk Bogdan Unia Hrubieszów 9:02,4 1974
28. Szostak Paweł Unia Hrubieszów 9:02,81 2010
itd.

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Majka Hojda i Paweł Szostak doskonale spisali się podczas el. OOM w Białymstoku wygrywając swoje konkurencje.