REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Hrubieszów: Półfinał wojewódzki indywidualnej Licealiady SZS w tenisie stołowym

Dodał: may

Data dodania: 2019-04-09

5 kwietnia w hali sportowej hrubieszowskiego Zespołu Szkół nr 2 odbył się półfinał wojewódzki indywidualnej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym.

Reklama

 

Gospodarzem zawodów był Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie.

 

Wyniki zawodów:

 

DZIEWCZĘTA                    

Miejsce Nazwisko i imię        Szkoła             Opiekun

1          Szewczak Weronika   I LO Krasnystaw       Grzywna Marta

2          Wyłupek Karina         I LO Zamość  Rafalski Emil

3          Rycaj Patrycja            SP 2 Zamość  Symonowicz Mariusz

4          Wyłupek Martyna      I LO Zamość  Rafalski Emil

5-6       Stopyra Magdalena    ZSP 5 Zamość            Ćwik Hubert

5-6       Wiatrzyk Julia            ZS 3 Hrubieszów       Obszyński Marek

7-8       Białek Joanna ZSP 2 Krasnystaw    Ciechan Katarzyna

7-8       Sądej Jagoda  ZS 2 Hrubieszów      Lewandowski Dawid

9-12     Mróz Agnieszka         I LO Krasnystaw       Grzywna Marta

9-12     Golec Izabela ZS 3 Hrubieszów       Obszyński Marek

9-12     Łopocka Kamila         ZS 2 Hrubieszów       Lewandowski Dawid

9-12     Kuśmirska Klaudia     I LO Krasnystaw       Grzywna Marta

                                  

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA                                  

Miejsce           Szkoła Punkty          

1          I LO Zamość  16      

2          I LO Krasnystaw       15       

3-4       ZSP 2 Zamość            13,5   

3-4       ZS 3 Hrubieszów       13,5    

5          ZS 2 Hrubieszów       12       

6          ZSP 3 Zamość            11       

7          ZSP 2 Krasnystaw     10       

                                  

CHŁOPCY               

Miejsce Nazwisko i imię        Szkoła             Opiekun

1          Dadia Dominik           ZSP 3 Zamość            Kostrubiec Piotr

2          Gałan Łukasz  ZS 1 Hrubieszów Jaworski Jacek

3          Korol Jakub    ZS 2 Hrubieszów Lewandowski Dawid

4          Jewuła Konrad           ZS 1 Hrubieszów       Jaworski Jacek

5-6       Płatek Krzysztof        I LO Krasnystaw       Patejuk Mirosław

5-6       Daciuk Dominik         ZS 1 Hrubieszów       Jaworski Jacek

7-8       Momot Daniel            ZSP 2 Zamość            Symonowicz Mariusz

7-8       Kowalczyk Szymon   I LO Zamość  Rafalski Emil

9-12     Ignaczyński Mateusz  ZSP nr 2 Krasnystaw Mąka Piotr

9-12     Pawlak Dawid            I LO Krasnystaw      Patejuk Mirosław

9-12     Baran Mateusz           ZSP 5 Zamość            Ćwik Hubert

                                  

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA                                  

Miejsce           Szkoła Punkty          

1          ZS 1 Hrubieszów       16      

2          ZSP 3 Zamość            15      

3          ZS 2 Hrubieszów        14      

4          I LO Krasnystaw          13      

5-6       I LO Zamość              11,5   

5-6       ZSP 2 Zamość            11,5   

7-8       ZSP 5 Zamość            9,5     

7-8       ZSP 2 Krasnystaw       9,5

           

 

Awans do kolejnego etapu rozgrywek uzyskali:

 

Dziewczęta:   

1          Szewczak Weronika   I LO Krasnystaw      

2          Wyłupek Karina         I LO Zamość 

3          Rycaj Patrycja            SP 2 Zamość 

4          Wyłupek Martyna       I LO Zamość 

 

Chłopcy:

1          Dadia Dominik           ZSP 3 Zamość           

2          Gałan Łukasz             ZS 1 Hrubieszów

3          Korol Jakub                ZS 2 Hrubieszów

4          Jewuła Konrad           ZS 1 Hrubieszów

 

Gratulujemy! Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Organizator zawodów - Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, dziękuje wszystkim za udział w imprezie.


Członek Zarządu LW SZS

Zbigniew Krawczuk

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: