Hrubieszowscy lekkoatleci w krajowych tabelach

Sport

Reklamy

Polski Związek Lekkiej Atletyki systematycznie publikuje tabele najlepszych w kraju w poszczególnych konkurencjach i różnych kategoriach wiekowych. Zakończył się sezon letni 2010. Czy mieszczą się w nich zawodnicy z Hrubieszowa ? Chcesz wiedzieć to popatrz poniżej.

***

W tabelach Open

Zawodnicy Unii Hrubieszów:

20. Łatka Agnieszka chód 10 km – 53:54

23. Łatka Agnieszka chód 5 km – 25:47,92

63. Hojda Maja 1500 m – 4:39,60

75. Hojda Maja 800 m – 2:15,99

92. Kasprowicz Karolina 400 m p.pł. – 1:08,59

Wychowankowie Unii Hrubieszów:

1. Aneta Teterycz AZS AWF Biała Podlaska 150 m – 18,60

2. Rafał Fedaczyński AZS AWF Katowice chód 10 km – 39:33

3. Rafał Fedaczyński AZS AWF Katowice chód 3 km – 11:24

4. Kamil Bełz AZS AWF Biała Podlaska kula – 19.19

4. Kamil Bełz AZS AWF Biała Podlaska dysk – 61.98

4. Rafał Fedaczyński AZS AWF Katowice chód 5 km – 19:48,01

5. Rafał Fedaczyński AZS AWF Katowice chód 20 km – 1.22:36

5. Aneta Teterycz AZS AWF Biała Podlaska 300 m – 39,62

9. Ewa Brzozowska AZS AWF Kraków 4×400 m – 3:50,88

24. Aleksandra Szczęk Agros Zamość 4×100 m – 49,35

25. Bartłomiej Grzyb Agros Zamość wzwyż – 2.05

34. Magdalena Doroszczuk AZS UMCS Lublin trójskok – 11.84

44. Aneta Teterycz AZS AWF Biała Podlaska 200 m – 24,98

Syn byłaj zawodniczki Unii Hrubieszów Beaty Rybczyńskiej

34. Małyszek Sebastian Agros Zamość 10 000 m –31:51,15

56. Małyszek Sebastian Agros Zamość 5000 m – 15:26,30

59. Małyszek Sebastian Agros Zamość 3000 m – 8:43,12

99. Małyszek Sebastian Agros Zamość 1000 m – 2:35,31

Młodzieżowcy (20/22 lata):

Wychowankowie Unii Hrubieszów:

1. Aneta Teterycz AZS AWF Biała Podlaska 150 m – 18,60

3. Aneta Teterycz AZS AWF Biała Podlaska 300 m – 39,62

18. Aneta Teterycz AZS AWF Biała Podlaska 200 m – 24,98

24. Aleksandra Szczęk Agros Zamość 4×100 m – 49,35

Juniorzy (18/19 lat)

Zawodnicy Unii Hrubieszów:

7. Łatka Agnieszka chód 5 km – 25:47,92

8. Łatka Agnieszka chód 10 km – 53:54

25. Ulanicka Marianna 600 m – 1:45,02

57. Ulanicka Marianna 400 m – 61,01

73. Raczyński Mikołaj 300 m – 37,42

83. Ulanicka Marianna 800 m – 2:28,85

90. Nowicki Kamil 100 m – 11,41

Wychowankowie Unii Hrubieszów:

25. Szczęk Aleksandra 100 m p.pł. – 16,02

81. Szczęk Aleksandra 200 m – 26,91

94. Szczęk Aleksandra 100 m – 13,19

Syn byłaj zawodniczki Unii Hrubieszów Beaty Rybczyńskiej

1. Małyszek Sebastian Agros Zamość 10 000 m –31:51,15

5. Małyszek Sebastian Agros Zamość 5000 m – 15:26,30

11. Małyszek Sebastian Agros Zamość 3000 m – 8:43,12

32. Małyszek Sebastian Agros Zamość 1000 m – 2:35,31

40. Małyszek Sebastian Agros Zamość 1500 m – 4:03,54

Junior młodszy (16/17 lat)

Zawodnicy Unii Hrubieszów:

6. Hojda Maja 1500 m – 4:39,60

7. Szostak Paweł 1500 m. – 4:03,43

11. Hojda Maja 800 m – 2:15,99

11. Szostak Paweł 3000 m. – 8:55,20

34. Kasprowicz Karolina 400 m p.pł. – 1:08,59

46. Kasprowicz Karolina 300 m – 44,26

49. Zacharczuk Albin 800 m – 1:59,28

56. Zacharczuk Albin 100 m – 2:40,18

73. Zacharczuk Albin 1500 m – 4:14,09

100. Kasprowicz Karolina 200 m – 27,22

Wychowankowie Unii Hrubieszów:

3. Magdalena Doroszczuk AZS UMCS Lublin trójskok – 11.84

38. Magdalena Doroszczuk AZS UMCS Lublin w dal – 5.24

Z Hrubieszowa, reprezentujący Agros Zamość

2. Grzyb Bartłomiej wzwyż – 2.05

54. Kapkin Jarosawwzwyż – 1.80

Drugi syn byłaj zawodniczki Unii Hrubieszów Beaty Rybczyńskiej

33. Małyszek Norbert Agros Zamość 3000 m – 9:12,78

35. Małyszek Norbert Agros Zamość 1500 m – 4:08,77

Mama Mariki z domu Kamila Kitlińska

6. Marlicka Marika Agros Zamość 7-bój – 4.122 pkt.

39. Marlicka Marika Agros Zamość 100 m p.pł. – 15,83

39. Marlicka Marika Agros Zamość wzwyż – 1.53

49. Marlicka Marika Agros Zamość w dal – 5.18

51. Marlicka Marika Agros Zamość kula – 9.57

Młodzicy (14/15 lat)

44. Wójcicka Dorota 300 m p.pł. – 50,01

44. Mielniczuk Jakub 400 m – 56,53

59. Wójcicka Dorota 300 m – 43,89

67. Wójcicka Marta 300 m p.pł. – 51,23

80. Zebzda Monika 400 m – 1:05,82

91. Wójcicka Dorota 100 m p.pł. – 18,14

95. Mielniczuk Jakub 300 m – 39,20

Uwaga!

PZLA w tabelach umieszcza tylko te wyniki, które zostały zgłoszone do jego kalendarza imprez, zawody te były obsługiwane prawidłową aparaturą i z właściwą obsadą sędziowską. Dlatego w tabelach nie ma wyników z zawodów organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy na wszystkich szczeblach, LZS z Zamościa, czwartków la, Unii Horodelskiej itp.

***

Opracował

Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Agnieszka Łatka z hrubieszowskiej Unii, która zajmuje najwyższe miejsca w kraju jako reprezentantka tego klubu w chodzie sportowym.