LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Hrubieszowskie klasy sportowe 2017 w lekkiej atletyce - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2018-01-02

Najwyższe klasy sportowe z hrubieszowskich lekkoatletów uzyskali Mistrz Europy Weteranów Artur Kern i Mistrzyni Polski LZS Karolina Gajewska. Agata Trybuła studiuje w Lublinie i trenuje pod kierownictwem… Piotra Kitlińskiego. Dobre wyniki uzyskały Wiktoria i Julia Kamień córki – bliźniaczki pary lekkoatletycznej Anny Piekarskiej-Kamień i Mirosława Kamienia oraz wszyscy z roczników 2000 i młodsi. Także wicemistrz Polski juniorów Michał Baranowski, którzy Liczę, że awansują po roku 2018 w tej klasyfikacji.

Reklama

 

Hrubieszowskie Klasy sportowe 2017 w lekkiej atletyce

 

Klasy mistrzowska międzynarodowa, Mistrzowska, I klasa - brak


II klasa

400 m p.pł. - 1:05,24 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 G. Hrubieszów 4.08 Warszawa

1500 m - 3:59,25  Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 30.07. Aarhus (Dania)


III klasa

300 m - 44,11 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 G. Hrubieszów 9.09. Białystok

2000 m z prz. - 7:53,49 Trybuła Agata 1998 ZS 3 Hrubieszów 3.06. Piła

Chód 10 km – 51:29 Baranowski Michał 1998 ZS 3 Hrubieszów 18.06. Nowa Dęba


IV klasa

100 m - 13,50 Krotkiewicz Karina 2001 ZS 2 G. Hrubieszów 30.05. Zamość

100 m - 13,62 Kowalczuk Monika 1999 ZS 2 LO Hrubieszów 10.10. Zamość

100 m - 13,80 Kamień Julia 2002 ZS 2 G. Hrubieszów 18.05. Zamość

300 m - 45,04 Jankowska Natalia 2003 ZSM 1 G Hrubieszów 9.09. Białystok

Chód 3 km - 18:02,07 Karolina Tarnowska 2002 G. 1 Hrubieszów 2.09. Stalowa Wola

100 m - 11,76 Duda Andrzej 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 18.05. Zamość

100 m - 11,83 Gajewski Bartłomiej 2000 ZS3 Hrubieszów 20.05. Zamość

100 m 11,95 Sarzyński Daniel 2001 ZS G. Horodło 20.05. Zamość

100 m - 12,20 Kaspruk Kacper 2001 ZSM 3 G Hrubieszów 18.05. Zamość

100 m - 12,20 Dubas Patryk 2003 Unia 3.06. Zamość

400 m p.pł. - 59,01 Soniak Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 28.05. Biała Podlaska

Kula 6 kg - 11.75 Bielecki Marcin 1998 ZS 3 Hrubieszów 17.06. Zamość

Kula 6 kg - 11.40 Orzechowski Miłosz 1999 ZS 3 Hrubieszów 29.09. Hrubieszów

Kula 6 kg - 11.02 Oleszczuk Dawid 1998 ZS 1 Hrubieszów 29.09. Hrubieszów

Kula 5 kg - 13.32 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 20.05. Zamość


V klasa

100 m - 13,96 Jowdiuk Oliwia 2004 ZSM 2 SP Hrubieszów 3.06. Zamość

600 m - 1:49,48 Śmietanka Olga 2003 G. 3 Hrubieszów 27.08. Hrubieszów

W dal - 4.50 Panasiewicz Martyna 2005 ZSM 1 SP Hrubieszów 10.05. Hrubieszów

W dal 4.50 Malinowska Wiktoria 2002 ZSM 2 G. Hrubieszów 18.05. Zamość

100 m - 12,55 Fijołek Bartłomiej 2002 ZSM 3 G Hrubieszów 18.05. Zamość

200 m - 25,57 Oleszczuk Jakub 2002 ZSM 1 G. 17.06. Krasnystaw

300 m - 41,24 Pawlos Krystian 2003 ZSM 3 G Hrubieszów 18.05. Zamość

300 m - 42,16 Długosz Konrad 2003 ZSM 1 G. Hrubieszów 18.05. Zamość

600 m - 1:37,17 Podolak Piotr 2003 G. Tyszowce/Unia 2.09. Stalowa Wola

 

 

Opracował - mak

Foto – archiwum sekcji la MKS Unia Hrubieszów

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0