Hrubieszowskie lekkoatletki w lubelskich tabelach 2010 r.

Sport

Reklamy

Poniżej zestawienie lekkoatletek z hrubieszowskiej Unii, które mieszczą się w tabelach 20 – tu najlepszych w województwie lubelskim za sezon letni 2010 r. Przedstawiam również lekkoatletki, które zajmują trzy pierwsze miejsca w tych konkurencjach i mające korzenie z hrubieszowskim klubu.

Sezon letni 2010 r.

100 m

1. 12.06 KOŁDEJ MałgorzataAgros Zamość
2. 12.15 TUR Magdalena AZS UMCS Lublin
3. 12.22 ZWOLAK AnnaAgros Zamość

16. 13.19 SZCZĘK Aleksandra Agros Zamość

19. 13.24 DĄBROWSKA Sylwia Unia Hrubieszów
20. 13.30 KASPROWICZ Karolina Unia Hrubieszów

200 m

1. 24.37 KOSTRUBA-RÓJ Izabela Agros Zamość
2. 24.51 ZWOLAK Anna Agros Zamość
3. 24.77 TUR Magdalena AZS UMCS Lublin
4. 24.98 TETERYCZ Aneta AZS-AWF Biała Podlaska

18. 26.91 SZCZĘK Aleksandra Agros Zamość

300 m

1. 39.62 TETERYCZ Aneta AZS-AWF Biała Podlaska
2. 40.24 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin
3. 40.37 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość

11. 43.89 WÓJCICKA Dorota MKS Unia Hrubieszów
14. 44.26 KASPROWICZ Karolina MKS Unia Hrubieszów
16. 44.70 WÓJCICKA Marta MKS Unia Hrubieszów

400 m

1. 53.19 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość
2. 55.70 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin
3. 56.49 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość

13. 61.01 ULANICKA Marianna MKS Unia Hrubieszów
19. 61,78 KASPROWICZ Karolina Unia Hrubieszów

600 m

1. 1:33.47 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin
2. 1:38,64 HOJDA Maja Unia Hrubieszów
3. 1:41.04 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj

10. 1:45.02 ULANICKA Marianna Unia Hrubieszów
14. 1:47,56 ZEBZDA Monika Unia Hrubieszów

800 m

1. 2:04.95 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin
2. 2:10.56 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość
3. 2:14.46 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin
4. 2:15.99 HOJDA Maja MKS Unia Hrubieszów

1500 m

1. 4:20.29 JAKUBCZAK Anna KS Agros Zamość
2. 4:21.20 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość
3. 4:29.56 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin

6. 4:39.60 HOJDA Maja MKS Unia Hrubieszów

100 m p.pł.

1. 15.46 GRZEGORCZYK Anna MKS Start Lublin
2. 16.02 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość
3. 16.15 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin

300 m p.pł. – tylko młodziczki (do lat 15)

1. 50.01 WÓJCICKA Dorota MKS Unia Hrubieszów
2. 51.23 WÓJCICKA Marta MKS Unia Hrubieszów
3. 53.54 ZŁOMAŃCZUK Roberta KS Agros Zamość

400 m p.pł.

1. 62.30 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość
2. 62.45 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin
3. 63.74 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin

7. 68.59 KASPROWICZ Karolina MKS Unia Hrubieszów

Chód 3 km

1. 14:40.58 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość
2. 15:32,37 Łatka Agnieszka Unia Hrubieszów
3. 15:37 LITWINIUK Agata MKS Żak Biała Podlaska

Chód 5 km

1. 24:55.65 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość
2. 25:37.68 LITWINIUK Agata MKS Żak Biała Podlaska
3. 25:47.92 ŁATKA Agnieszka MKS Unia Hrubieszów

Chód 10 km

1. 50:50 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość
2. 51:52 LITWINIUK Agata MKS Żak Biała Podlaska
3. 53:54 ŁATKA Agnieszka MKS Unia Hrubieszów

W dal

1. 5.42 FILA-BOBRZYK Aleksandra MKS Start Lublin
2. 5.34 BEDENICZUK Magdalena AZS-AWF Biała Podlaska
3. 5.29 HALISTA Patrycja AZS-AWF Biała Podlaska

5. 5.24 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin

8. 4.98 DĄBROWSKA Sylwia Unia Hrubieszów

Trójskok

1. 13.38 FILA-BOBRZYK Aleksandra MKS Start Lublin
2. 12.21 BEDENICZUK Magdalena AZS-AWF Biała Podlaska
3. 11.84 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin

Oszczep

1. 44.51 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin
2. 41.61 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy
3. 36.92 SZAJEWSKA Justyna KS Wisła Puławy

8. 27.60 PUKALUK Maja G.2 Hrubieszów

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Agnieszka Łatka i Maja Hojda w lubelskich tabelach zajmują wysokie miejsca.