Hrubieszowskie Tabele Lekkoatletyczne 2013 – Dziewczęta

Pierwsza część lekkoatletycznego sezonu za nami, poniżej publikacja najlepszych dziewcząt w poszczególnych konkurencjach z powiatu hrubieszowskiego. W zestawieniach indywidualnych znajdują się tylko 3 dziewczyny ze szkół średnich, ponieważ nikt nie zorganizował dla nich zawodów na pięknym, nowoczesnym hrubieszowskim stadionie. Rekord powiatu w kuli 3 kg ustanowiła Dominika Zając, niestety w Unii nie ma trenera specjalisty od rzutów, szkoda.

Reklamy


Hrubieszowskie Tabele Lekkoatletyczne – I część

Stan 29 czerwiec 2013 r.

 

Kobiety/dziewczęta

 

60 m – Pomiar elektroniczny – PE

9,53 Gajewska Karolina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,60 Richter Aleksandra 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,60 Malon Paulina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,61 Szlonzak Justyna 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,67 Ciesielczuk Oliwia 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

 

60 m – Pomiar ręczny (PR)

8,36 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

9,03 Dudek Patrycja 2001 ZS SP Horodło 13.06. Hrubieszów

9,08 Krotkiewicz Karina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

9,09 Gajewska Karolina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

9,16 Stecko Malwina 2002 ZSM 1 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

9,19 Semenowicz Klaudia 2000 ZS SP Horodło 13.06. Hrubieszów

9,50 Szlonzak Justyna 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,51 Wesołek Aleksandra 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

9,57 Ciesielczuk Oliwia 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,60 Flaks Dominika 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

 

100 m – PE

13,75 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 SP Hrubieszów 23.06. Puławy

14,31 Kowalczuk Monika 99 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

14,41 Wrońska Ewa 98 ZS G. Horodło 23.06. Puławy

14,48 Kidyba Paulina 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

14,63 Hołdaś Aleksandra 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

14,66 Bronicka Kinga 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

14,95 Winiarczyk Sylwia 99 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

14,97 Sykut Kamila 97 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

15,03 Dziomaga Maryla 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

 

100 m – PR

13,96 Wrońska Ewa 98 ZS G Horodło 13.06. Hrubieszów

13,99 Kowalczuk Monika 98/99 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

14,02 Radomska Anna 98 ZSM 3  G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

14,16 Hołdaś Aleksandra 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

14,21 Kidyba Paula 97 ZSM3 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

14,31 Bronicka Kinga 97 ZSM3 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

14,44 Jarosz Karolina 97 ZS G. Werbkowice 13.06. Hrubieszów

14,47 Winiarczyk Sylwia 99 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

14,57 Kupiec Aleksandra 98 ZSM2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

14,63 Martula Paulina 97 ZSM1 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

 

200 m – PE

33,57 Kudyk Elżbieta 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów 14.05. Zamość

 

300 m – PE

48,52 Charatynowicz Katarzyna 98 ZS G. Horodło 23.06. Puławy

48,74 Soja Wiktoria 97 G. 3 Hrubieszów 23.06. Puławy

49,41 Wołyniec Oliwia 99 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

49,98 Szlonzak Katarzyna 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

50,51 Trybuła Agata 98 SZS G. Mircze 28.05. Zamość

52,53 Flaks Dominika 2001 ZSM1 SP Hrubieszów 8.06. Zamość

53,37 Góral Weronika 99 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

53,91 Załoga Gabriela 99 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

 

300 m – PR

48,14 Barczuk Patrycja 97 ZS G. Horodło 13.06. Hrubieszów

48,42 Charatynowicz Katarzyna 98 ZS G Horodło 13.06. Hrubieszów

48,67 Trybuła Agata 98 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

48,77 Wołyniec Oliwia 99 ZS2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

49,86 Szlonzak Katarzyna 98 ZSM3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

50,78 Ostrowska Paulina 99 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

51,45 Ciesielczuk Oliwia 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

51,54 Tlak Aleksandra 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

51,89 Tymoszuk Sandra 2001 ZS SP Horodło 13.06. Hrubieszów

52,04 Szostak Aleksandra 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

 

400 m – PE

1:07,96 Polikowska Agata 96 ZS 3 Hrubieszów 14.05. Zamość

1:08,65 Soja Wiktoria 97 ZSM 3 G Hrubieszów 14.05. Zamość

1:11,65 Flaks Dominika 2001 ZSM 1 SP Hrubieszów 14.05. Zamość

1:12,11 Mazur Katarzyna 96 ZS 3 Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

 

600 m PE + PR

1:54,08 Soja Wiktoria 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

1:54,54 Suchowska Paula 98 ZSM3 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

1:56,18 Waś Karolina 99 ZS 2 G. Hrubieszów 23.06. Puławy

1:56,90 Wołyniec Oliwia 99 ZS 2 G. Hrubieszów 8.06. Zamość

1:59,66 Kliszcz Gabriela 98 ZS G Werbkowice 13.05. Hrubieszów

1:59,76 Flaks Dominika 2001 ZSM 1SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

2:03,71 Ciesielczuk Oliwia 2001 ZSM 3 Hrubieszów 15.05. Zamość

2:05,10 Barańczuk Karolina 99 ZSM2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

2:06,06 Danilczuk Klaudia 99 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

2:08,81 Sanek Katarzyna 99 ZS G Werbkowice 13.05 Hrubieszów

 

800 m – PE

2:39,77 Wołyniec Oliwia 99 ZS G. 2 Hrubieszów  15.06. Krasnystaw

2:44,99 Soja Wiktoria 97 ZSM 3 G. 3 Hrubieszów 25.05. Stalowa Wola

2:50,93 Waś Karolina 99 ZS 2 G. Hrubieszów 11.05. Hrubieszów

 

1000 m – PE

3:40,32 Soja Wiktoria 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

3:40,46 Ciesielczuk Wiktoria 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

 

W dal

4.61 Radomska Anna 98 ZSM3 G. Hrubieszów 4.06. Puławy

4.58 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

4.49 Hołdaś Aleksandra 97 ZSM3 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

4.42 Ścibor Zuzanna 97/98 ZSM3 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

4.21 Powroźnik Iwona 96 ZS 4 Hrubieszów 14.05. Zamość

4.18 Nazar Paulina 99 ZSM2 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

4.16 Gajewska Karolina 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

4.14 Gontarz Jagoda 2000 ZSM 2 SP Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

4.13 Pachla Karolina 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

4.03 Misiak Jagoda 97 ZSM1 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

 

Wzwyż

1.43 Chudun Joanna 98 ZSM3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

1.40 Niemczyk Karolina 99 ZSM3 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

1.40 Daciuk Aleksandra 98 ZSM3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

1.35 Karwacka Karolina 98 SZS G. Mircze 13.05. Hrubieszów

1.35 Konsowicz Ewa 98 ZS 2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

1.30 Gajewska Ewelina 97 ZS 2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

1.30 Małecka Daria 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

1.30 Gorajek Julia 99 ZSM2 G. Hrubieszów 13.056 Hrubieszów

1.25 Mielniczuk Paulina 97 SZS G. Mircze 13.05. Hrubieszów

1.25 Musur Klaudia 99 ZS G Werbkowice 13.05. Hrubieszów

1.25h Rutkowska Oliwia 99 ZS G. 2 w Hrubieszowie 27.05. Hrubieszów

1.25 Radzis Dominika 99 ZSM 2 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

 

Kula 3 kg – do lat 16

10.69 Zając Dominika 97 ZSM G. 3 Hrubieszów 4.06. Puławy

8.55 Suchowska Paula 98 ZSM 3 G. Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

8.54 Bartnik Agata 98 ZS 2 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

8.49 Jasina Paula 98 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

8.19 Palonka Magdalena 99 ZS 2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

7.98 Luchowska Patrycja 97 ZS G Werbkowice 13.05. Hrubieszów

7.98 Grodkowska Elwira 99 G. Uchanie 27.05. Hrubieszów

7.82 Flaks Klaudia 98 ZS 2 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

7.70 Musur Ada 97 ZS G Werbkowice 13.05. Hrubieszów

7.55 Naworlo Agnieszka 97 ZSM 1 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

7.55 Lewicka Dominika 97 SZS G. Mircze 27.05. Hrubieszów

 

Oszczep 600 g.

22.82 Suchowska Paula 98 ZSM G. 3 Hrubieszów 28.05. Zamość

21.59 Bronicka Kinga 97 ZSM 3 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

19.61 Usowska Izabela 97 ZS G Horodło 28.05. Zamość

18.24 Sidorowicz Joanna 98 ZSM2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

18.00 Karpińska Arleta 97 ZS G Horodło 13.05. Hrubieszów

 

Piłeczka palantowa – do lat 13

36.00 Szlonzak Justyna 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

35.50 Ciesielczuk Aleksandra 2000 ZSM 2 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

34.00 Krotkiewicz Karina 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

34.00 Pietrosiuk Iga 2000 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

33.50 Pietraszek Kaja 2000 ZSM 2 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

33.00 Sidor Natalia 2000 ZSM 1 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

32.00 Sołowiej Karolina 2000 ZSM 2 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

32.00 Ciesielczuk Amelia 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

31.00 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

31.00 Bachusz Marta 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

31.00 Karwowska Dominika 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

 

Czwórbój la (60m – w dal – p. pal. – 600 m) – do lat 13

254 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów 

8,65-2:21,23-4.50-30,0

217 Krotkiewicz Karina 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,17-2:20,55-3.90-34,0/

214 Ciesielczuk Oliwia 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,67-2:03,71-3.85-28,00

208 Gajewska Karolina 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,46-2:12,53-4.16-24,0

199 Szlonzak Justyna 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,50-2:24,47-3.76-36,0

192 Gontarz Jagoda 2000 ZSM 2 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,64-2:22,61-4.14-27,0

180 Malon Paulina 2001 ZSM 3 SP Hrubieszów 15.05. Zamość

9,60 – 23,5 – 3.52 – 2:11,45

178 Flaks Dominika 2001 ZSM 1 Hrubieszów 29.04. Hrubieszów

9,60 2,09,44 3,57 19,0

175 Richter Aleksandra 2001 ZSM 3 Hrubieszów 8.05. Hr

9,61-2:15,98-3.53-24,5

165 Palonka Sandra 2000 ZSM 2 Hrubieszów 8.05. Hrubieszów

9,97-2:15,19-3.42-25,0

9,87 2,26,35 3,52 28,0

 

4 x 100 m – PE

55,76 ZSM 3 G. Hrubieszów 16.05. Zamość

/Radomska Anna , Holdas Aleksandra,

Kidyba Paulina, Bronicka Kinga/

 

57,22 ZS 2 G. Hrubieszów 28.05. Zamość

Brak danych

 

68,20 ZS SP Horodło 16.05. Lublin

/Dudek Patrycja 2001, Semenowicz Klaudia 2000,

Woźnica Patrycja 2002, Sobiłło Barbara 2000/

 

4 x 100 m – PR

55,85 ZSM3 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

/Kidyba, Hołdaś, Dziomaga, Radomska/

 

56,13 ZSM 3 G. Hrubieszów I 13.06. Hrubieszów

/Radomska, Hołdaś, Kidyba, Bronicka/

 

58,01 ZS G. Horodło 13.06. Hrubieszów

/Małyska, Barczuk, Charatynowicz, Wrońska/

 

58,25 ZS 2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

/Sykut, Winiarczyk,  Wołyniec, Kowalczuk/

 

58,34 ZSM 3 G. IV Hrubieszów 13.06. Hrubieszów

/Niemczyk, Szostak, Szlonzak, Chodu/

 

59,60 ZSM 3 G. Hrubieszów III 13.06. Hrubieszów

/Ścibor, Suchowska, Kowalska, Zając/

 

60,40 ZSM 3 G. V Hrubieszów 13.06 Hrubieszów

/Pachla, Tlak, Łyko, Dziomaga/

 

60,45 ZS G Horodło II 27.05. Hrubieszów

/Janik Anita 97, Charatynowicz Katarzyna 98, Pyrz Agnieszka 97, Wrońska Ewa 98/

 

60,90 SZS G. Mircze 13.05. Hrubieszów

/Roman, Ślepko, Teresińska, Trybuła/

 

61,27 ZSM2 G. Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

Brak danych

 

Sztafeta szwedzka (100 – 200 – 300 – 400) – PE +PR

2:40,03 ZS 3 Hrubieszów 16.05. Lublin (PE)

/Wójcicka Marta, Wiśniewska Katarzyna, Mazur Katarzyna, Polikowska Agata/

 

2:43,83 ZSM Gim. 3 Hrubieszów 4.06. Puławy (PE)

/Pachla, Ścibor, Szlonzak, Suchowska/ – ?

 

2:47,43 ZS 2 G. Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

/Sykut, Wołyniec, Winiarczyk, Kowalczuk/

 

2:51,10 ZSM 3 SP Hrubieszów 16.05. Lublin (PE)

Krotkiewicz Karina 100 m, Richter Aleksandra 200 m, Gajewska Karolina 300 m, Ciesielczuk Oliwia 400 m

 

3:06,97 ZS 2 LO Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

/Kmiecik Magdalena, Marzenta Klaudia, Małek Kinga, Pędrak Angelika/

 

3:20,70 ZS SP Horodło 13.05. Hrubieszów

Błocian Kasjana 2003, Semenowicz Klaudia 2000, Woźnica Patrycja 2002, Sobiłło Barbara 2000 

 

3:39,98 ZS 4 Hrubieszów 13.05. Hrubieszów

/Obidzińska Iwona, Powroźnik Iwona, Zachaj Katarzyna, Dąbrowska Natalia/

 


Uwaga!!!

Nie chcę oceniać, które wyniki są wyróżniające (a jest ich trochę), ale liczę, że dziewczyny, które szczególnie stawały po udanych zawodach na podium lub tuż obok złapały bakcyla sportowego i już chodzą na treningi lub właśnie się wybierają, a w wakacje jest tyle czasu. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku od godz. 10.30, zbiórka w okolicy trybun na stadionie! Jeżeli nie byłaś, to idź, nie zwlekaj!! Chłopcy też mogą! Ciekawe, jak wyżej przedstawione tabele będą zmienione w zestawieniu za rok 2013!?

 


Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Rekordzistka powiatu szkół gimnazjalnych w pchnięciu kulą 3 kg Dominika Zając z ZSM 3 Hrubieszów.