Igrzyska i Gimnazjada LA

W piątek 11 maja na stadionie HOSiR odbyły się powiatowe zawody Igrzysk i Gimnazjady w lekkiej atletyce.

Reklamy

Igrzyska – Czwórbój LA

KOMUNIKAT – plik do pobrania

W dniu 11 maja 2012 r. w Hrubieszowie na stadionie HOSiR odbył się Czwórbój LA dla uczniów szkół podstawowych. W zawodach udział wzięło 57 uczniów (31 chłopców i 26 dziewcząt) z 5 szkół.


DZIEWCZĘTA

 

1 miejsce – ZSM Szkoła Podstawowa 2 Hrubieszów – 942 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

600 m

Suma punktów

1

Barańczuk Karolina

9,19

3,80

20,0

2:01,84

213

2

Kupiec Aleksandra

9,82

4,10

34,0

2:14,74

216

3

Gontarz Jagoda

9,51

3,75

23,5

2:23,99

167

4

Palonka Sandra

10,93

3,80

21,5

2:05,99

162

5

Kudyk Julia

8,82

4,00

25,0

2:36,28

184

6

Nazar Paulina

9,42

4,05

24,0

2:41,21

157

pk

Szymańska Kamila

9,39

3,80

23,0

2:40,99

147

pk

Aleksandrowicz Dominika

9,95

3,50

23,0

2:27,41

143

 

 

2 miejsce – Szkoła Podstawowa 1 Hrubieszów – 842 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

600 m

Suma punktów

1

Wilkos Julia

10,34

3,35

23,0

2:27,08

127

2

Pal Dagmara

9,05

3,54

30,0

2:19,45

199

3

Wołyniec Oliwia

9,76

3,50

18,0

2:11,88

164

4

Wawryk Weronika

9,49

3,56

25,0

2:43,04

137

5

Danilczuk Klaudia

10,34

3,40

27,0

2:15,57

158

6

Waś Karolina

9,97

3,50

27,5

2:08,54

184

 

 

3 miejsce – Szkoła Podstawowa 3 Hrubieszów – 822 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

600 m

Suma punktów

1

Niemczyk Karolina

9,28

3,72

33,5

2:19,18

207

2

Rutkowska Oliwia

9,96

3,65

29,0

2:31,58

153

3

Szeląg Monika

9,44

3,76

19,0

2:35,41

143

4

Chmielewska Małgorzata

10,25

3,88

27,0

2:20,24

168

5

Śmieszek Daria

9,69

3,69

29,0

2:39,00

151

6

Symczuk Weronika

10,16

3,22

24,0

2:37,84

114

 

 

4 miejsce – Szkoła Podstawowa Horodło – 631 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

600 m

Suma punktów

1

Ostrowska Klaudia

9,77

3,30

18,0

2:29,89

124

2

Ostrowska Paulina

9,11

3,77

19,0

2:27,42

165

3

Boniewska Karolina

10,81

3,15

19,0

2:39,57

82

4

Szymańska Mirela

9,93

3,38

22,5

3:25,85

111

5

Dudek Patrycja

9,51

3,82

18,0

2:30,32

149

6

Majkut Paulina

11,75

2,55

18,0

3:05,45

38

 

 

CHŁOPCY

 

1 miejsce – Szkoła Podstawowa 1 Hrubieszów – 998 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

1000 m

Suma punktów

1

Pietrusiewicz Kacper

8,20

4,20

40,5

3:29,17

233

2

Mazurek Piotr

9,36

3,77

40,5

3:52,67

154

3

Janicki Bartłomiej

9,40

3,92

36,5

3:43,42

158

4

Pakuła Patryk

8,22

4,45

47,0

3:45,07

237

5

Zubura Cezary

8,31

3,96

42,0

4:21,19

179

6

Tarnowski Mateusz

8,94

4,23

36,0

3:33,67

191

 

 

2 miejsce – Szkoła Podstawowa 3 Hrubieszów – 817 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

1000 m

Suma punktów

1

Chachler Hubert

10,24

3,80

38,0

3:41,30

140

2

Chachler Bartek

9,36

3,72

39,0

3:54,42

147

3

Fijołek Patryk

8,64

4,07

50,5

3:35,86

223

4

Kasztelan Przemysław

9,30

3,60

40,0

3:30,19

169

5

Usowski Michał

10,00

3,47

32,0

4:34,56

127

6

Warenica Maciej

10,12

3,80

40,5

3:50,67

138

pk

Wal Oskar

10,30

3,53

33,0

4:03,98

98

 

 

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Dołhobyczów – 784 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

1000 m

Suma punktów

1

Jasiński Szymon

8,70

4,58

32,0

4:30,74

158

2

Oźóg Kamil

8,72

4,35

30,5

3:41,20

185

3

Rozicki Michał

8,97

4,12

36,5

4:29,51

143

4

Mroczkowski Sylwester

8,48

4,39

50,0

191

5

Opaliński Daniel

10,06

3,75

36,5

4:21,16

107

 

 

4 miejsce – ZSM Szkoła Podstawowa 2 Hrubieszów – 738 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

1000 m

Suma punktów

1

Tomaszczuk Bartek

9,63

3,70

38,0

3:35,20

155

2

Gieleta Konrad

9,10

4,00

31,5

3:44,92

159

3

Szczepański Paweł

9,88

3,55

36,5

4:03,70

114

4

Laskowski Damian

9,11

4,10

43,0

4:09,70

163

5

Łomański Mateusz

9,34

4,00

37,0

4:04,95

145

6

Błoński Daniel

10,01

3,90

43,5

4:56,57

116

pk

Borsukiewicz Daniel

3,50

38,5

4:31,32

68

 

 

5 miejsce – Szkoła Podstawowa Horodło – 393 pkt

 

lp

Nazwisko i imię

60 m

w dal

pił. pal

1000 m

Suma punktów

1

Dudek Adrian

9,78

3,65

25,0

3:57,29

102

2

Kowalczuk Kacper

11,28

3,30

24,5

5:35,39

34

3

Matwiejczuk Damian

9,13

3,83

24,0

3:34,42

147

4

Mochnaczewski Grzegorz

10,34

3,40

26,0

4:32,24

61

5

Sarapkiewicz Kacper

12,17

3,25

26,5

5:22,86

34

6

Wroński Miłosz

10,81

3,56

25,0

5:44,80

49

 

Awans na zawody rejonowe uzyskały po 2 najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców. Podziękowania dla Urzędu Miasta i Dyrektora HOSiR za udostępnienie obiektów w celu przeprowadzenia zawodów.

Komunikat opracował Mirosław Kamień (PSZS)

 

 

Gimnazjalna Powiatowa Szkolna Liga LA

KOMUNIKAT – plik do pobrania

 

W dniu 11 maja 2012 r. w Hrubieszowie na stadionie HOSiR odbyła się Gimnazjalna Powiatowa Szkolna Liga LA. W zawodach udział wzięło 208 uczniów (121 chłopców i 87 dziewcząt) z 9 szkół.

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – Gimnazjum 3 Hrubieszów – 1131 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty Konkurencja
1 Bronicka Kinga 14,58 97 100 m
2 Drzygało Estera 14,51 99 100 m
3 Pachla Karolina 15,92 66 100 m
4 Szlonzak Katarzyna 52,19 81 300 m
5 Chodun Joanna 48,56 99 300 m
6 Ciesielczuk Wiktoria 1:53,21 91 600 m
7 Suchowska Paulina 2:01,00 77 600 m
8 Hołdaś Aleksandra 4.19 85 w dal
9 Radomska Anna 4.33 92 w dal
10 Ścibor Zuzanna 4.55 103 w dal
11 Kuczyńska Zuzanna 1.45 125 wzwyż
12 Buta Monika 7.81 62 kula
13 Zając Dominika 8.75 92 kula
14 Markiewicz Łucja 7.45 50 kula
15 Drzygało Hołdaś Dąbrowska Bronicka 55,68 90 4×100 m

2 miejsce – Gimnazjum Horodło – 941 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty Konkurencja
1 Wrońska Ewa 98 14,34 104 100 m
2 Pyrz Agnieszka 97 14,92 90 100 m
3 Semenowicz Sylwia 98 16,25 60 100 m
4 Barczuk Patrycja 97 48,93 97 300 m
5 Zebzda Monika 96 49,12 96 300 m
6 Charatynowicz Katarzyna 98 51,24 86 300 m
7 Kaczyńska Beata 96 1:59,83 80 600 m
8 Brzozowska Aleksandra 97 2:11,02 59 600 m
9 Janik Anita 97 2:10,81 59 600 m
10 Karpińska Arleta 96 8.30 78 kula
11 Skoczylas Aleksandra 97 7.29 45 kula
12 Niedźwiedź Klaudia 97 6.30 19 kula
13 Usowska Izabela 97 3.55 53 w dal
14 Kubacka Aleksandra 97 3.09 33 w dal
15 Kaczyńska Agnieszka 97 2.42 10 w dal
16 Pyrz Barczuk Wrońska Zebzda 57,37 79 4×100 m
17 Zebzda Monika – pk 96 4.56 104 w dal

3 miejsce – Gimnazjum Mircze – 931 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty Konkurencja
1 Krupa Katarzyna 15,81 69 100 m
2 Trybuła Agata 15,16 84 100 m
3 Sienicka Patrycja 15,72 71 100 m
4 Paluch Alicja 49,84 93 300 m
5 Polak Klaudia 56,37 60 300 m
6 Talarowska Karina 50,82 88 300 m
7 Karwacka Ewelina 4.23 87 w dal
8 Karwacka Karolina 3.09 33 w dal
9 Roman Aleksandra 4.10 80 w dal
10 Tomaszewska Izabela 1.40 100 wzwyż
11 Mielniczuk Paulina 1.15 46 wzwyż
12 Wiatrzyk Katarzyna 1.20 56 wzwyż
13 Teresińska Angelika 8.25 77 kula
14 Lewicka Dominika 7.05 37 kula
15 Pukaluk Aleksandra 7.43 49 kula
16 Trybuła Teresińska Tomaszewska Paluch 59,7 66 4×100 m

4 miejsce – ZS 2 Gimnazjum Publiczne Hrubieszów – 887 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty Konkurencja
1 Sykut Kamila 14,80 92 100 m
2 Pietrusiewicz Maja 15,98 65 100 m
3 Baj Karolina 15,80 69 100 m
4 Majkut Klaudia 98 56,44 60 300 m
5 Szendrak Klaudia 54,80 68 300 m
6 Tomaszczuk Weronika 98 58,55 52 300 m
7 Prus Barbara 2:04,56 70 600 m
8 Mazur Katarzyna 2:03,98 71 600 m
9 Kuczewski Anthea 2:03,69 72 600 m
10 Kmiecik Magdalena 3.91 71 w dal
11 Hanc Katarzyna 3.73 62 w dal
12 Gajewska Ewelina 1.30 76 wzwyż
13 Konsowicz Ewa 1.35 86 wzwyż
14 Hukaluk Katarzyna 8.45 83 kula
15 Frąc Justyna 7.44 50 kula
16 Sykut Konsowicz Majkut Flaks 60,01 64 4×100 m

5 miejsce – ZSM Gimnazjum 2 Hrubieszów – 834 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty Konkurencja
1 Kaczanowska Wioleta 96 14,32 104 100 m
2 Mil Karolina 97 15,19 84 100 m
3 Barańczuk Gabriela 96 14,96 89 100 m
4 Rapa Magdalena 97 49,28 95 300 m
5 Wrzos Domionika 96 53,56 74 300 m
6 Zabłocka Anna 96 54,19 71 300 m
7 Sidorowicz Joanna 98 2:16,49 49 600 m
8 Antczak Dominika 98 3.66 58 w dal
9 Ryczko Klaudia 98 3.26 38 w dal
10 Szady Julia 98 3.34 42 w dal
11 Kaniuga Małgorzata 96 6.60 26 kula
12 Kop[czyńska Agata 96 6.30 19 kula
13 Gąsior Karolina 98 7.53 53 kula
14 Pasieka Patrycja 96 15.15 19 oszczep
15 Krawczyk Karolina 96 14.85 18 oszczep
16 Wąsiel Klaudia – pk 96 11.64 10 oszczep
17 Kaczanowska Mil Barańczuk Rapa 57,78 77 4×100 m

6 miejsce – Gimnazjum Werbkowice – 704 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty Konkurencja
1 Omiecińska Agnieszka 97 15,14 85 100 m
2 Adamczuk Agata 98 15,71 71 100 m
3 Jędrych Anna 98 53,95 72 300 m
4 Koryszko Monika 97 53,82 73 300 m
5 Drewniak Aleksandra 98 2:33,30 20 600 m
6 Rosół Paulina 97 2:33,05 21 600 m
7 Kulik Natalia 98 3.46 48 w dal
8 Burda Natalia 98 2.81 23 w dal
9 Musur Adriana 1.20 56 wzwyż
10 Kliszcz Gabriela 1.10 36 wzwyż
11 Szostakiewicz Dorota 96 8.65 89 kula
12 Luchowska Patrycja 97 8.15 73 kula
13 Koryszko Musur Luchowska Kliszcz 61,44 57 4×100 m

 

CHŁOPCY

1 miejsce – ZSM Gimnazjum 2 Hrubieszów – 1134 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Klimowicz Grzegorz 96 13,21 84 100 m
2 Tabuła Rafał 97 13,14 87 100 m
3 Niemczyk Igor 97 13,06 89 100 m
4 Rewer Kamil 96 44,93 83 300 m
5 Żmuda Kamil 96 44,98 83 300 m
6 Powęzka Maciej 97 46,23 77 300 m
7 Hraciuk Patryk 96 3:07,68 85 1000 m
8 Woźniak Michał 97 3:19,40 68 1000 m
9 Kościowski Eryk 1.60 91 wzwyż
10 Stepaniuk Marcin 1.55 83 wzwyż
11 Łomejko Krystian 96 11.55 112 kula
12 Pirogowicz Paweł 96 10.90 104 kula
13 Korkosz Stanisław 96 10.72 102 kula
14 Brzozowski Jerzy 25.78 42 oszczep
15 Klimowicz Tabuła Kościowski Stepaniuk 49,41 131 4×100 m

2 miejsce – Gimnazjum Mircze – 1104 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Szelepajło Kamil 12,16 127 100 m
2 Moskwa Michał 12,26 122 100 m
3 Klamer Łukasz 43,97 88 300 m
4 Nieczyporowski Adrian 97 45,10 83 300 m
5 Niedźwiedź Bartek 44,96 83 300 m
6 Umer Przemysław 3:17,06 71 1000 m
7 Małyszek Szymon 3:11,24 80 1000 m
8 Załoga Marcin 97 3:19,87 68 1000 m
9 Skóra Michał 4.66 60 w dal
10 Wiak Krystian 5.00 72 w dal
11 Laszuk Sebastian 1.50 75 wzwyż
12 Kusztykiewicz Konrad 1.50 75 wzwyż
13 Milewicz Piotr 1.60 91 wzwyż
14 Momot Konrad 9.14 65 kula
15 Sidor Arkadiusz 9.54 73 kula
16 Szelepajło Moskwa Laszuk Wiak 49,12 135 4×100 m

3 miejsce – Gimnazjum Dołhobyczów – 991 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Bachta Dominik 96 12,58 108 100 m
2 Tabaka Kamil 96 13,62 71 100 m
3 Bajdocha Michał 96 13,15 86 100 m
4 Grzeszczuk Grzegorz 97 44,98 83 300 m
5 Bucior Szymon 97 43,36 92 300 m
6 Korzec Albert 97 46,06 78 300 m
7 Tokarski Bartłomiej 96 5.23 79 w dal
8 Fal Jakub 98 5.18 78 w dal
9 Małka Bartłomiej 98 4.62 59 w dal
10 Dudek Michał 1.30 46 wzwyż
11 Adamczuk Paweł 96 9.83 80 kula
12 Majka Oskar 96 9.65 76 kula
13 Motyl Michał 96 25.74 42 oszczep
14 Marczuk Marcin 96 28.33 52 oszczep
15 Bachta Tokarski Grzeszczuk Marczuk 51,82 101 4×100 m

4 miejsce – Gimnazjum Trzeszczany – 987 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Nowosadzki Kamil 97 12,63 105 100 m
2 Rot Adrian 96 14,44 49 100 m
3 Muzyczuk Dawid 96 41,96 106 300 m
4 Smalej Michał 96 42,56 99 300 m
5 Jeleń Marcin 97 45,22 82 300 m
6 Kaczoruk Krystian 96 3:28,61 57 1000 m
7 Dyjak Damian 96 3:07,93 85 1000 m
8 Rewucha Patryk 96 3:26,70 59 1000 m
9 Michalski Mateusz 96 5.09 75 w dal
10 Najczuk Dominik 98 4.17 44 w dal
11 Kozicki Adrian 98 3.53 23 w dal
12 Szałata Szymon 1.40 60 wzwyż
13 Zając Cezary 96 8.95 62 kula
14 Prystupa Marcin 96 10.50 99 kula
15 Borkowski Mateusz 98 8.60 55 kula
16 Szałata Nowosadzki Rot Michalski 52,07 98 4×100 m

 

5 miejsce – ZS 2 Gimnazjum Publiczne Hrubieszów – 981 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Stadnicki Kacper 12,95 93 100 m
2 Hossin Damian 13,03 90 100 m
3 Skorupski Michał 14,12 57 100 m
4 Załoga Bartosz 43,94 88 300 m
5 Otrocki Eryk 48,50 66 300 m
6 Jurkiewicz Michał 47,20 72 300 m
7 Bobak Marek 3:29,58 55 1000 m
8 Mazur Tomasz 3:48,46 33 1000 m
9 Łukasiewicz Sławomir 3:18,49 69 1000 m
10 Kowalczuk Patryk 5.20 78 w dal
11 Gajewski Marcin 5.32 82 w dal
12 Kozakiewicz Karol 4.88 68 w dal
13 Pańko Kajetan 9.60 75 kula
14 Dąbrowski Grzegorz 9.75 78 kula
15 Stepaniuk Michał 11.20 108 kula
16 Pańko Gajewski Stadnicki Hossin 53,87 80 4×100 m

6 miejsce – Gimnazjum 3 Hrubieszów – 970 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Nowosad Kacper 96 12,53 110 100 m
2 Jochaniuk Grzegorz 98 14,54 46 100 m
3 Kazan Dominik 96 43,07 94 300 m
4 Szlonzak Przemysław 96 44,09 87 300 m
5 Skoczylas Dominik 98 43,47 91 300 m
6 Jóźwiak Damian 98 3:24,93 61 1000 m
7 Czerniak Oktawian 98 3:27,92 58 1000 m
8 Kazan Kacper 98 3:26,37 59 1000 m
9 Krasocki Bartek 97 4.75 63 w dal
10 Sacharczuk Kuba 96 5.38 85 w dal
11 Wiejak Michał 1.50 75 wzwyż
12 Magdziek Konrad 96 10.00 85 kula
13 Łubkowski Przemysław 96 7.45 32 kula
14 Nowosad Szlonzak Wiejak Krasocki 51,70 102 4×100 m

7 miejsce – Gimnazjum Horodło – 951 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Kosmala Mateusz 96 12,85 96 100 m
2 Gularowski Tomasz 96 13,28 82 100 m
3 Łuczyniec Rafał 97 13,31 81 100 m
4 Jonak Patryk 97 45,72 79 300 m
5 Dańczuk Michał 96 45,53 80 300 m
6 Kaczanowski Bartłomiej 97 47,13 72 300 m
7 Borowski Michał 98 3:17,21 71 1000 m
8 Maciejewski Przemysław 98 3:16,78 71 1000 m
9 Kot Kamil 96 3:37,72 45 1000 m
10 Romak Michał 96 4.76 64 w dal
11 Gajewski Przemysław 97 4.73 63 w dal
12 Patyjewicz Michał 97 4.84 66 w dal
13 Juźwiak Krystian 96 9.60 75 kula
14 Kujawski Bartłomiej 96 9.36 70 kula
15 Wierzbicki Mariusz 96 10.05 87 kula
16 Kosmala Gularowski Łuczyniec Jonak 53,16 87 4×100 m

8 miejsce – Gimnazjum Werbkowice – 894 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Kwaśny Ernest 97 13,77 66 100 m
2 Strycharczuk Mariusz 96 13,34 80 100 m
3 Łukasiuk Grzegorz 97 47,56 70 300 m
4 Abramiuk Bartosz 97 44,09 87 300 m
5 Goch Dominik 96 4:05,90 16 1000 m
6 Slusarz Grzegorz 98 3:11,90 79 1000 m
7 Strycharczuk Artur 98 4.37 51 w dal
8 Bednarczuk Rafał 96 5.07 74 w dal
9 Bodejko Adrian 1.50 75 wzwyż
10 Soniak Tomasz 96 11.30 109 kula
11 Litaszewski Krzysztof 97 11.57 112 kula
12 Kwaśny Ślusarz Abramiuk Dec 54,51 75 4×100 m

9 miejsce – Gimnazjum 1 Hrubieszów – 500 pkt

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Malesa Arkadiusz 97 11,94 139 100 m
2 Antonowicz Hubert 98 49,29 62 300 m
3 Zielonka Jakub 98 49,62 60 300 m
4 Wypych Krzysztyof 96 3:38,36 44 1000 m
5 Flaks Adrian n.zal 0 wzwyż
6 Budny Łukasz n.zal 0 wzwyż
7 Adamkiewicz Daniel 96 11.20 108 kula
8 Gardzioła Piotr 96 29.20 56 oszczep
9 Kania Dominik 98 23.10 31 oszczep

 

Awans na zawody rejonowe uzyskały po 2 najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców. Podziękowania dla Urzędu Miasta i Dyrektora HOSiR za udostępnienie obiektów w celu przeprowadzenia zawodów.

UWAGA!!! Zgłoszenia do Indywidualnej LA proszę przesłać do dnia18 maja 2012 r. na adres KAMYKMIREK@interia.pl (dane ujęte w tabeli zawierające nazwisko i imię, rocznik, konkurencja).

Komunikat opracował Mirosław Kamień (PSZS)