REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Igrzyska SZS w mini piłce koszykowej dziewcząt

Dodał: mac

Data dodania: 2013-03-06

6 marca 2013r. w Sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się turniej Igrzysk SZS w mini piłce koszykowej dziewcząt. Awans do zawodów rejonowych uzyskała Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie.

Reklama

6 marca 2013r. w Sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbyły się miejskie eliminacje Igrzysk SZS w mini piłce koszykowej dziewcząt. Z powodu braku zgłoszeń innych chętnych drużyn z powiatu, decyzją Zarządu Powiatowego SZS turniej zaliczono jednocześnie, jako zawody powiatowe. 

Awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 19.03.2013 w Zamościu, uzyskała Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie.

 

Miejskie i powiatowe Igrzyska w mini koszykówce dziewcząt

Hrubieszów 06.03.2013r.

 

Drużyny:

  1. SP 3 Hrubieszów
  2. SP 2 Hrubieszów
  3. SP 1 Hrubieszów

 

Wyniki spotkań:

  1. SP 2 – SP 1             13:10
  2. SP 1 – SP 3            9:22
  3. SP 2 – SP 3              1:24

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – SP 3 Hrubieszów

II miejsce – SP 2 Hrubieszów

III miejsce – SP 1 Hrubieszów

 

 

 

Składy drużyn:

 

SP 1 Hrubieszów

  1. Salomon Klaudia
  2. Kudyk Elżbieta
  3. Niewiadomska Oliwia
  4. Olszówka Malina
  5. Flaks Dominika
  6. Paluch Klaudia
  7. Sałega Agnieszka
  8. Sikor Natalia
  9. Łopocka Kamila
  10. Martula Sylwia

Opiekun: Waldemar Kaspekiewicz

 

SP 2 Hrubieszów

  1. Ciesielczuk Aleksandra
  2. Wójcik Dorota
  3. Pietraszek Kaja
  4. Kudyk Julia
  5. Ryczko Karolina
  6. Bogucka Julia
  7. Gnieciak Agata
  8. Sołowiej Karolina
  9. Lipnicka Klaudia
  10. Wlizło Kinga
  11. Żołnierczuk Justyna
  12. Szymko Alaksandra

Opiekun: Marzanna Bielecka

 

SP 3 Hrubieszów

  1. Krotkiewicz Karina
  2. Szlonzak Justyna
  3. Gajewska Karolina
  4. Malon Paulina
  5. Bitner Paulina
  6. Chrząstek Magda
  7. Łyko Zofia
  8. Świstowska Michalina
  9. Kędziera Aleksandra
  10. Bachusz Marta
  11. Różańska Martyna
  12. Gałan Laura

Opiekun: Joanna Różańska

 

Zawody sędziowali: Czesław Drączkowski i Paweł Padkowski, stolik sędziowski - Tomasz Szlonzak i Tomasz Lenard.

Organizator: Dominik Stajszczyk (PSZS),  Mirosław Szuper (HOSiR)

 

Na zdjęciu - drużyna Szkoły Podstawowej nr 3.

 


 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie za udostępnienie hali i nauczycielom w-f za pomoc w organizacji zawodów.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: